• Bruh
    901
    TT neće vjerojatno dobit drugi mandat, to je velika vjerojatnost. Nije ispunio obećanja, nije se pretjerano niti iskazao kao gradonačelnik i to je to.

    Moram priznat optimističan si... nije ovo normalna zemlja
  • kinfa95
    488
    Nece, pod uvjetom se pojavi normalan protukandidat...
  • NitkoBitan
    12.1k
    pod uvjetom se pojavi normalan protukandidat...kinfa95

    Tko god normalan se pojavi mediji ce ga demonizirat pogotovo ako dolazi sa desnog politickog spektra.

    Znaci mediji + lazne ankete i imas gotovo nemogucu misiju skinut Senfa s vlasti. Tko ne zivi u Zagrebu ne zna kakvi ovdje gradski snobovi i lezibovici zive koji bi glasali za Senfa i da ne znam kaj lose napravi.

    Smetao im je Bandic populist a Senfu samo jos fali da uzme lopatu i pocne cistit snijeg da dode na Bandicevu razinu populizma.

    Isti ljudi su glasali i za Bandica i za Senfa. Rezultati moje gradske cetvrti kazu da je oko 40-50% ljudi glasalo za Senfa na ovim kao i za Bandica na proslim izborima. U Zagrebu se najvise pusi populizam od cijele Hr i to je Bandic dobro znao.
  • Captain America
    13.8k
    https://narod.hr/hrvatska/doznajemo-bencic-je-cak-cetiri-puta-padala-godine-na-fakultetu-a-studirala-je-ukupno-18-godina Kakav bi to meltdown kod imbexa i telegramdžija bio da studentski staž kandidata desnice za premijera dođe do punoljetnosti?
  • serbus
    3.6k


    Ovisi kaj je radila evo moja žena je slično tako da ne ulazim u detalje ali recimo radi od 18te uz fax jer eto moralo se i živjeti... pa bi volio vidjeti tu Markićku ili čija god to stranica bila da joj tak nešto kaže.
  • Fanboy
    2.2k
    Razlika između Bandića i Tomaševića je 2009/10 godina...Do te godine je Bandić bio ljevičar omiljen među medijima, štitili su ga na sve strane, snimao je koledžicom po svijetu sa Knjazom, izbore 2009 godine je dobio 49% u prvom krugu i za razliku od Tomaševića Bandiću su to bili treći osvojeni izbori tako da je to izuzetno teško postignuće razvaliti konkunreciju nakon par mandata...

    Bandić se 2009 odlučio suprotstaviti bivšoj jakoj komunističkoj ekipi iz SDP-a svojom kandidaturom za predsjednika i protiv Josipovića i ostale ekipe sa jakom udbaškom pozadinom. Izletio je iz SDP-a i mediji su se okrenuli protiv njega jer je nastavio biti glavni protukandidat. Izgubio u finalu od Josipovića...

    Bandić je bio sve to što se ovdje piše za njega, samo u sportskom pogledu je napravio dar mar u Ciboni sa Lovrićem, Antunovićem, Čavlovićem i Bušićem te su pokrali klub i prepustili Zvezdi igranje Eurolige. O ostaloj krađi da ne govorim...

    Međutim, nitko Bandića nije krenuo napadati radi kriminala već jer se sukobio sa jačima od sebe na državnom nivou. U gradu je ostao gazda i bez njih jer je imao bazu svojih ( bivših SDP-ovih kadrova).
    Nakon uhićenja 2014/15 je shvatio da je da mu zatvor ne gine, osnovao stranku i ušao u koaliciju sa HDZ-om na državnom nivou te u gradu, a na mjesto čelnika SDP-a u državi je došao njegov "Učenik" kada je bio u SDP-u tj njihova tadašnja mladež, Bernardić te na mjesto gradskog SDP-a Maras i na taj način se riješio ekipe oko Milanovića, Josipovića, Ostojića itd .

    Drugim riječima Bandić je od 2016 do svoje smrti kontrolirao praktički sve i sa svima bio dobar...Zagreb je ljevičarski grad i uz pomoć medija te vanjskih financija je stvoren Možemo, a njegovi članovi uzdignuti na sve naslovnice kao budući preporoditelji iako su tek nedavno završili fakultete u svojim 40-ih, bez radnog staža i baveći se migracijama, lgbt temama i pravima ugroženih žena...
    S obzirom da je Bandić otišao, a SDP je postao beznačajan nisu imali konkurenciju jer desnica je mizerna u Zagrebu do nekih 30%...

    Tko god u Zagrebu dođe opet će biti ljevica koliko god bedast bio makar im sa desne strane bio nobelovac iz ekonomije...Isto kao što su u Međimurju glasali za HNS koji je koalirao sa HDZ-om i lika koji je bio pod USKOK-ovom tjeralicom, isto kao što u Rijeci glasaju za SDP, u Istri za IDS, u Slavoniji za HDZ...

    Ljudi glasaju ideološki, ne po nekim mjerama i ekonomskim pokazateljima. Nebi ni Bandić bio na čelu Zagreba da nije došao putem SDP-a, samo ga je nakon par mandata nadmašio i prerastao.

    U Zagrebu ako već mora netko doći onda bi odgovarao netko kao Hrebak iz Bjelovara, HSLS, ima on svojih mana i napuhanost da zna biti bahat. Međutim, grad je uredno vođen, čist uz dosta projekata i nekih novih u najavama. Grade si se poslovna zona, terme, infrastruktura i cestovna povezanost, obnovljeni su stadioni u Ždralovima i Bjelovaru, novi vrtići i škole...
  • dinamo u srcu
    1.3k
    ma nisam ja ni za Bandića ni za Tomaševića.

    Vjerujem da je Bandić za svaki posao koji je radio namještao natječaje i postavljao sebi bliske ljude i dobivao profit od toga. Vjerujem da je ostavio grad u velikom gubitku na svim financijskim poljima.

    Ali sa druge strane barem se radilo donekle i grad je barem na izvana izgledao uredan i čist.

    TT i Možemo je čista ideološka platforma koja promovira ultra liberalne ideje i njih jedino to zanima, dok iskustva u bilo kojem sektoru jednostavno nemaju. Bandić je barem imao iskustva u nekim sektorima iako je sve radio da sebi i svojoj ekipi uzme profit na svim poljima.

    Sa te strane Bandić je puno bolji od TT i Možemo.
  • Captain America
    13.8k
    Za tvoju ženu respect. Ne sumnjam da bi Benčićka to iskoristila da je kod nje sličan slučaj.
  • serbus
    3.6k


    Meni je isto ona na krivoj strani ali kad oni njoj u petak zaljepe ovrhu na 300 eura za koju HDZ zna već drugi dan ujutro na kavi nije mi dobro i to onda uspoređuju sa onim koji nezna da ima dva milijuna eura u đepu.

    I vidim dosta su se oko nje uzjebali
  • serbus
    3.6k
    Ja ni mrtav nebi glasao za hdz ( unaprijed se ispričavam ako ipak mrtav glasam za hdzLudovic IX

    Većinom se baš ne slažem sa tvojim upisima ali danas si me nasmijao. Nisam uspio pronaći onu temu za izjave forumaša koje čuvamo ali ova je sigurno za tu rubriku.:lol:
  • mali M
    3.5k
    U Zagrebu ako već mora netko doći onda bi odgovarao netko kao Hrebak iz Bjelovara, HSLS, ima on svojih mana i napuhanost da zna biti bahat. Međutim, grad je uredno vođen, čist uz dosta projekata i nekih novih u najavama. Grade si se poslovna zona, terme, infrastruktura i cestovna povezanost, obnovljeni su stadioni u Ždralovima i Bjelovaru, novi vrtići i škole...Fanboy

    Jako dobar i najkonstruktivniji post oko ovo teme općenito. Ovo na kraju si poentirao što ja već odavno govorim. I baš Hrebaka uzimam za primjer. Frajer je takva ljiga, muka mi je čim progovori, al ta njega bi odma glasao da se kandidira za gradonačelnika. Stvarno me briga jel lijevi, desni, liberalni ili konzervativni ako zna što radi u vođenju grada.
  • puxigadjurdja
    1.4k
    Kad bi HDZ kandidirao jače ime (za promjenu) kakve bi mu bile šanse u Zg pogotovo nakon ovog mandata TTa i ekipe? Tipa netko ko bivši ministar Marić kao kandidat?
  • Jaro
    5.6k
    HDZ ako odluci ce osvojiti Zagreb. Nakon kaj je Bandic ubio SDP, ovi mozemosi su ubili bilo kakvu nadu u "treci put". Jedino je pitanje, ima li HDZ volje i zelje se zaje... sa Zagrebom sada...
  • puxigadjurdja
    1.4k

    Minus (između ostalog) ovog HDZa je što je Plenki ubio bilo kakvu konkurenciju unutar stranke pa (osim Marića koji mi je pao na pamet a i nije član stranke) mi ne pada na pamet ni jedno drugo jače ime koje bi mogli postavit u ZG
  • Dudu9
    442
    Gluposti da HDZ ne zeli zaje.. sa Zagrebom pa iza države najveći proračun uhljebljivanje svojih kadrova po bolnicama holding firme ili mislite da Dalicka sposobna pa je direktor Podravke i uzima odlične place plus krađa uhljebljivanje
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.