• dZg1986
    384
    Kraj sijecnja, pocetak veljace svakako. Ali steta je gubiti ovakva natjecanja. Vidimo da ni Velesajam za WRC nisu u stanju asfaltirati.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Dajte ljudi, kakav sport...bitno da je grad pun zastava sodomita svih vrsta.

    Seksualne devijacije i mentalna oboljenja idu na pijedestal, to je realnost našeg društva...imamo nove bogove.
  • Ali
    1.9k
    Evo ima slobodan termin za 2026, to je predizborna godina ak se ne varam za mozemovce pa da mogu reći kako nisu smanjili ulaganja u sport

    mv5em03pp6o8bh2t.png
  • Fanboy
    2.1k
    Grgić, šef komunalca Zrinjevac o nekošnji trave....

    Mi objektivno imamo problema s ovim vremenskim uvjetima”

    “Naši ciklusi košnje traju između 20 i 25 radnih dana. Nažalost, druga se košnja produžila na 40 dana”

    Procjenjujemo da ćemo u roku od petnaest do dvadeset dana uhvatiti dobar ciklus i dovesti grad na onu razinu na kojoj bi trebao biti”.

    “Očito se moramo prilagođavati klimatskim promjenama, nikad nismo doživjeli košnju u prosincu. Nije samo kiša problem, nego i to što vegetacija uz 20 Celzijevih stupnjeva i kišu jako buja. No, u svijetu postoje primjeri gdje se u svibnju uopće ne kosi zbog oprašivača i bioraznolikosti, pa moramo vidjeti koji model prihvatiti”.


    Meni je ovo kao neka parodija, samo čekam kada će neki igrač ili trener loše nastupe opravdati klimatskim promjenama...
    Još su mi gori građani koji ovo opravdavaju "kišama" ili kako će se okupljati pčele...Ti su ista grupa neznalica i pokvarenjaka kao ovi u Možemo.

    Bilo je toplo vrijeme, svako kasno proljeće trava naglo krene rasti, to nije proces klimatskih promjena već kako stvari funkcioniraju tisućama godina. Ne znam kako ikoga u komunalcu ili tko je prošao osnove prirode/biologije taj proces može iznenaditi. Druga stvar, mokra trava ne onemogućava košnju trave, već ju usporava, a kada je oblačno i kišovito ni trava ne raste ni približno brzo. Čim izađe sunce suši se dosta brzo u ovakvim uvjetima, dovoljno da se pokosi do pristojne razine da nije pola metra. Na kraju bilo je toplo i sunčano, a tek su onda došle kiše.

    Druga stvar, ovo spominjanje pčelica i leptira u gradu je stvarno debilizam. Niti te životinje idu na travurinu, niti je grad-livada jer za to postoje ruralni prostori. Tko god je došao u grad valjda shvaća da je to mjesto gdje je beton sa malo zelenih površina, hrpom ljudi, smogom, zagađenim zrakom, kiselim kišama...Nepokošena trava može uzrokovati alergije, komarce, kukce, štakore, pa i zmije...
    O nakupljanju smeća jer se ipak radi o gradu kojeg vjetar raznosi, a ostaci hrane negdje mogu uzrokovati smrad i zagađenje tla ako se radi o nečemu zagađujućem bez da se detektira i ukloni.

    Ovo je sumrak razuma da se to nastoji opravdati i "normalizirati"...


    Najbolje bi bilo da se ukloni beton i asfalt te dovedu konji u gradove jer je ipak ekološki i zelenije, a konji će onda popasti travicu.
  • Ludovic IX
    5.1k
    Koliko ja vidim i kod mene u kt se tek sad počelo kositi nakon kiša. Tako da su kiše utjecale, 100%..

    Ja imam nekih 400m2 za pokositi u svom dvorištu pa je bilo zajebano pokositi kad su padale te kiše.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Travu oko prometnica u zg nitko nije pokosio od prošle godine, to je džungla postalo.
    Također, imaju svu živu mehanizaciju, specijalizirane uređaje i vozila koja ne j..e jel mokro/suho/vlažno/ovako/onako, ne kosi se to kosilicom na guranje. Kad trava nije rasla problem je bilo lišće, koje nitko nije kupio, jesu i za to krive klimatske promjene?

    Sve ovo što lik iz zrinjevca priča doslovno vrijeđa inteligenciju...

    Razina komunalnih usluga u zagrebu je sramotna, a što je najbolje, nikad nisu bile skuplje. Da je na vlasti netko kog ne financira ista klika kao i novinare, bilo bi 6 000 000 članaka o tome.
  • Jaro
    5.4k
    pa zapravo je tocno tak bilo u zadnjim godinama Bandica - svako malo clanak o liscu, travi, smecu. U vecini clanaka glavnu rijec je vodio danasnji gradonacelnik...
    Spika sa kiaom, pcelama i slicnim pizdarijama je cisto slaganje opravdanja koje puse povrsni, neinformirani i slicno.
    Kad su krenula laprdanja o pcelama kaj nitko nije pitao za konkretne rezultate koji su ae postigli tim pristupom a praceni su u navodnim znanstvenim studijama.
    Travnate povrsine uz prometnice sigurno nisu podrucja gdje ce pcele naci spas ako se ne kose, al su sigurno faktor koji utjece na pad sigurnosti prometnice.
    To je ko ono gasenje/paljenje rasvjete zbog ustede energije...
  • Bruh
    887
    treba svaki grafit prebojat još 5 puta ako ga stalno budu brisali klošari... miču dinamove a ne bi tagove onog simpla i ostalih kretenčina po centru grada.
  • serbus
    3.4k


    Kako je ono išlo "imate moć, mi imamo noć"... di god pobrišu napisati nešto kaj ih žulja pa da vidimo tko će duže.

    Na kraju će plaćati zaštitare da čuvaju trafostanice... banda.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Kao i uvijek crveni kmeri se bave pravim, urgentnim problemima.
  • Papastrumf
    9.3k
    Nema toliko veze s gradom, ali ima sa zračnom lukom.
    Ovo sranje od reklame prvo je sto ugledaju turisti koji dođu u nas grad:

    9joyla4fgpwfy5d4.jpeg

    Mislim da je vrijeme da im posaljemo koju dobru zelju na
  • masacusec
    3k
    Ovo mi izgleda kao prisilni pokušaj izazivanja reakcije kod ljudi!
    Čak mogu razumijeti da se njihov trgovački lanac marketinški proširio i na ZG, no koji kurac ovaj jebeni grb stoji ovdje, nije mi jasno!
  • luka modic
    608
    Drugi put u pola godine na istom mjestu...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.