• Nolifer
    6.5k
    meni je isto zanimljivo, kako mediji slabo o tome pišu... da se radilo o nekom drugom, vrištale bi naslovnice, ovako ili ih štite ili u rubriku to se nije dogodilo....
  • Mr Anderson
    5.3k

    Glupi ti je zaključak poprilično. Možda mu se riga što se ovo gura pod tepih. Da je u pitanju neki branitelj i još k tome slučajno HDZ-ovac svi ti portali bi vrištali kako desničari trguju djecom. Ali ovo je druga ekipa pa se šuti o tome. Otkud mi znamo što je u pitanju? Otkud ti znaš da je sve po zakonu?
  • Ludovic IX
    5.2k
    bilo je samo 20 članaka o tome u zadnih tjedan dana...

    čitajte markičku i bujanca pa se tamo informirajte.
  • Tundra
    511
    na to što su htjeli posvojiti crno dijete?Ludovic IX

    Zašto bi uopće dovodili crnca u Hrvatsku? Imamo već dovoljno problema s ilegalnim imigrantima.
  • plavi67
    920
    na linku niže imate priče iz zg kvartova i njihovih početaka pa koga zanima:

    http://zagrebkvartovi.hr/virtualna-izlozba/
  • serbus
    3.5k


    Baš, to je očito sad in... Kao nekad u torbici pes.. Nema naše djece kojoj treba pomoći... Kad su tak velikog srca što nisu sve prodali tu pa dole otvorili sirotište za 500 djece koliko će tu dat za jedno...
  • Tundra
    511


    To sam zaboravio napisati, koliko naše djece ima nažalost po domovima, a oni idu u afriku da posvoje dijete. Ko je tu lud? Vjerujem da iza svega stoje skrivene namjere možemovaca.
  • serbus
    3.5k


    To je in pa će tu svima ga pokazivat kao da je mali u zoo... Više mi je tih klinaca žao jer ih vučeš iz njihovog prirodnog okruženja da bi starci bili in.

    A to se događa kod njih jer su većina do 50te bili protiv braka, protiv obitelji, da biraju što žele pa odabiru život sa dve mačke i psom pa slikaju to kao obitelj i onda bi sa pet banki dijete... E ali desetak godina prekasno... Pa je kasno za posvojit dijete kod nas jer buš stari imao 70 kad će dijete imat maturu... Pa tražiš po Africi gdje pravila nema
  • Nino Bule
    11.3k
    Jebemu mater ne volim ih ni ja ali procitate bar jedan clanak na temu pa vidite da je navodni razlog zasto su isli tamo po dijete jer je ovdje suludo tesko posvojit i to moze potvrdit bilo tko ko zna nekog tko je prolazio kroz proces. Cijela prica mi je mutna i pricekat cu da vidim sta je bilo da im povjerujem u pricu, ali zakljucak da ne zele nasu djecu nego crnca je najgluplji moguci zakljucak iz ove price.
  • NitkoBitan
    11.9k
    Mislis da ne postoji drzava u Europi u kojoj je lakse legalno posvojit dijete nego u Hrvatskoj? Ne vjerujem da su zakoni u Zambiji takvi da stranac moze posvojit dijete tijekom 10dnevnog putovanja. Nije da podrzavam ilegalu kod posvajanja, ali su istu/slicnu stvar mogli napravit u Albaniji, Moldaviji... Za njih je crno dijete signaliziranje drugima da su oni dobre i plemenite osobe.
  • Nino Bule
    11.3k

    Postoje sigurno drzave u europi u kojima je lakse posvojit nego u hr samo pitanje je kakav je postupak sa stranim drzavljanima. Logicno mi je da po africi dijele djecu kome god hoce makar i stranci dok je po europi to puno teze.
    U svakom slucaju najmanje bitan detalj price je da je mali crnac, bitno je da li se radi o trgovanju ljudima, ili se radi o tome da je u hr postupak tako dug da se ljudi odluce na odlaske u afriku i kambodzu jer ovdje postupak ne funkcionira. Kako god okrenes negativna je prica.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Slučajno imam frendicu koja je s mužem posvojila dvoje djece nakon što su izgubili svaku nadu da će imati svoje. Pričala je da su provjere bile jako detaljne, hrpu raznih testova su njih dvoje odradili, pa su djeca najprije dolazila na vikende, pa na kraće vrijeme dok nisu posvojena. Ali nikad se nije žalila da je proces spor, da ih birokracija koči i slično. Pa jebemu mater, radi se o ljudskom bićima, ne daje se nekom pesek nego dijete. Normalno da ćeš napraviti puno provjera.
    Možda ovi koji su zaglavili nisu baš prošli sve provjere pa su probali na brzinu to riješiti u Africi. Znamo samo njihovi priču oko posvajanja, ne znamo sve.
  • Sljeme
    1.8k
    Slučajno imam frendicu koja je s mužem posvojila dvoje djece nakon što su izgubili svaku nadu da će imati svoje. Pričala je da su provjere bile jako detaljne, hrpu raznih testova su njih dvoje odradili, pa su djeca najprije dolazila na vikende, pa na kraće vrijeme dok nisu posvojena. Ali nikad se nije žalila da je proces spor, da ih birokracija koči i slično. Pa jebemu mater, radi se o ljudskom bićima, ne daje se nekom pesek nego dijete. Normalno da ćeš napraviti puno provjera.
    Možda ovi koji su zaglavili nisu baš prošli sve provjere pa su probali na brzinu to riješiti u Africi. Znamo samo njihovi priču oko posvajanja, ne znamo sve.
    Mr Anderson

    Očito su ovi računali da će sirotinju u Africi dobiti za badava i bez da ih itko provjerava. Uostalom tko zna kaj bi s jadnom djecom radili.
  • Ludovic IX
    5.2k
    Stvarno toliko rasista ima ovdje? Stvarno vam smeta boja kože? Jel ste toliko primitivni?

    Sramota me pon3kad ljudi s kojim dijelim tribinu.
  • deda
    27.7k
    Rasizam nećemo dozvoljavat dečki.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.