• Captain America
    13.5k
    Koji oksimoron, zeleno-lijeva koalicija koja nije u stanju organizirat odvoz otpada.
  • Mali Zeus
    9.5k
    Ta ekipa nije sposobna u godinu dana zadržati standard da zaposlenici čistoće pokupe otpad dva puta tjedno, a prije njihovog dolaska na vlast taj sustav je uredno funkcionirao na takav način.db-izbjeglica

    Ne znam gdje ti živiš, ali sustav odvoza otpada apsolutno nije funkcionirao, kontejneri su bili dupkom puni, tj. prepuni i prije.

    Zakon mi je ekipa koja tek sad vidi taj problem.
    Ovo nije izgovor za Možemose, jer fejlaju na 100 mjesta i na 100 načina trenutno, ali hrpa problema je bilo i prije, među ostalim i problem otpada.

    A što se tiče gradonačelnika fascinantno mi je da je tram stanica prek puta Poglavarstva razvaljena i razbijena (nema pol ograde, negdje i šipki) već mjesecima. Dakle to je stanica koju svaki dan može vidjeti i to tak stoji i stoji.
  • Dino
    2.2k
    Ne znam gdje ti živiš, ali sustav odvoza otpada apsolutno nije funkcionirao, kontejneri su bili dupkom puni, tj. prepuni i prije.Mali Zeus

    Moj je dojam da su od dolaska nove vlasti jos pretrpaniji sto ne mijenja cinjenicu da ni prije nije bilo funkcionalno.
  • Mali Zeus
    9.5k
    Moj je dojam da su od dolaska nove vlasti jos pretrpaniji sto ne mijenja cinjenicu da ni prije nije bilo funkcionalno.Dino

    Možda i jest malo gore, sad govore da nemaju ljudi.

    A daleko najveći problem je sortiranje, što se neće riješiti u dogledno vrijeme. Općenito je što se tiče otpada Zagreb teška palanka već dugo.
  • maddaddam
    2.9k
    MB klika je toliko sjebala grad da ga tri Giuliania ne mogu srediti u dogledno vrijeme, a kamo li ovi nesposobnjakovići.
  • NORTE
    9.1k
    Za vrijeme kriminalne vlasti i smeće i otpad se redovno odvozio. Nedavno je počelo neodvoženje smeća, "vrlo sposobni" direktor nečistoće doveden iz Osijeka. Izgovori da nemaju radnika su fenomenalni.
  • Mali Zeus
    9.5k
    Mora da onda živim u krivom kvartu.
  • Gelipter
    3.4k
    Ma situacija s otpadom je gora nego ikad slažem se. No točno je toliko gora koliko više fali radnika i koliko je cijela ekonomska situacija općenito kompleksnija nego prije. Ipak, potpuno je neproporcionalna količina naricanja oko tog problema u odnosu na vrijeme Bandićeve dalekosežno kompromitirajuće i metastatski nagrizajuće vladavine. Budući da je Senfova klika upravo na problemu otpada, uz korupciju, gradila svoju političku agendu jasno je da je to ljudima posebno uzbudljivo kritizirati i u neku je to ruku normalno. Ipak, iako klupica u duginim bojama djeluje tragikomično i može djelovati na način da skreće pozornost s drugih problema koje ova administracija ima, mislim da je ipak neozbiljno uspoređivati jedan od najvećih problema grada dugi niz godina kao što je otpad i tu klupicu u smislu: "da ne farba klupice, riješilo bi se pitanje odvoza i zbrinjavanja otpada." To stvarno zvuči kao jako prizemna demagogija.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Ne znam gdje ti živiš, ali sustav odvoza otpada apsolutno nije funkcionirao, kontejneri su bili dupkom puni, tj. prepuni i prije.Mali Zeus

    Živim u obiteljskoj kući i do dolaska ovih imbecila na vlast, miješani otpad se odvozio 2 puta tjedno. Ako se ne varam, prije nekoliko godina je to čak bilo i 3 puta tjedno, onda je bivša vlast smanjila na 2...a kod ovih je super ako dođu i jednom tjedno.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Evo kako izgledaju prometnice u zagrebu...
    Doslovno su stabla počela nicati pored, a čak i iz samih prometnica od neodržavanja!

    1ud46qyd9a33oln9.jpg
  • Mali Zeus
    9.5k
    Živim u obiteljskoj kući i do dolaska ovih imbecila na vlast, miješani otpad se odvozio 2 puta tjedno. Ako se ne varam, prije nekoliko godina je to čak bilo i 3 puta tjedno, onda je bivša vlast smanjila na 2...a kod ovih je super ako dođu i jednom tjedno.db-izbjeglica

    Blago tebi, velim kod mene u kvartu je već godinama situacija s otpadom užasna, kao i u mnogim drugim. Istina je da se odvozi manje, ali je i istina da je otpad kao takav ogromni problem u Zagrebu već dugi niz godina. Dno dna što se te teme tiče ne u europskim nego čak i u hrvatskim okvirima. Neki gradovi su negdje 5 kopalja iznad Zagreba što se tiče otpada.

    Nećemo sad glumiti toše i praviti se da je sve bilo super do sada i da je od petog mjeseca prošle godine nastupila katastrofa, jer je to jako daleko od istine.

    S druge strane da je ekipa na vlasti nesposobna, to svakako.

    Upravo mi je komično čitato po fejsu recimo ekipu koja sad plače oko otpada i sprda se s možemosima, a za vrijeme bandića nije ih bilo ni čut ni vidjeti.
  • Dino
    2.2k
    Ja bi bio jako zadovoljan s gradskom vlascu i ljudima koji podrzavaju vlast da se prestanu izvlacit na bandica i krenu rjesavat probleme. Bilo bi super da su poceli povlacit neke poteze, da su razradili barem neki plan dosad, predstavili neka rjesenja ili nesto slicno. Ma da su samo uspjeli sastavit popis problema i to bi bio neki pocetak.

    Nastavili su istim koracima kojima su koracali i ovi prije njih, stovise cak su i licemjerje naslijedili.

    Bave se munjenim ideoloskim pitanjima koja nemaju apsolutno nikakve veze s kvalitetom zivota u Gradu.

    Nisam bio nikak za njih, onda kad su dosli rekao sam: “ajde, daj Boze, da se barem dokazu i unatoc mojim pesimistickim pretposavkama, iznenade.” Sad mogu definitivno zakljucit da su identicni ko i ovi prije, ak ne i gori.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Blago tebi, velim kod mene u kvartu je već godinama situacija s otpadom užasna, kao i u mnogim drugim. Istina je da se odvozi manje, ali je i istina da je otpad kao takav ogromni problem u Zagrebu već dugi niz godinaMali Zeus

    Problem je bio, al sad je gore!
    Čak bi rekao i značajno gore... Doslovno sve usluge koje grad obavlja su pale.

    Grad nema asfalta za radove održavanja i krpanja jer su debili usrali nabavu kod ustaljenog dobavljača!
    Halo ej!
  • Mali Zeus
    9.5k
    Problem je bio, al sad je gore!
    Čak bi rekao i značajno gore... Doslovno sve usluge koje grad obavlja su pale.
    db-izbjeglica

    Ok slažemo se. Napisao sam gore prije da je fascinantno kako tramvajske stanice izgledaju i to u Vukovarskoj, znači na pljuvomet od Trga Stjepana Radića. U Vukovarskoj od tam do Držićeve ima bar još 2 razvaljene stanice. I tak to stoji.
  • Gelipter
    3.4k
    Moram priznati da mi se često čini da neki ljudi gotovo navijaju da bude situacija što gora da bi se trenutna nesposobna vlast pokazala još gorom. Krilatica "Bandić je krao, ali je barem i nama dao" koliko god blesava bila izgleda da živi u ljudima još uvijek. Cijeli me taj narativ podsjeća na neka prošla vremena, s nekim diktatorima nakon čijeg odlaska "sve odlazi u propast".
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.