• db-izbjeglica
    12.7k
    Ok slažemo se. Napisao sam gore prije da je fascinantno kako tramvajske stanice izgledaju i to u Vukovarskoj, znači na pljuvomet od Trga Stjepana Radića. U Vukovarskoj od tam do Držićeve ima bar još 2 razvaljene stanice. I tak to stoji.Mali Zeus

    Frende, nema ničeg! Pošto sam u građevini, pričaju mi dečki koji su radili takve stvari da nemaju ničega, od potrošnog alata u vidu lopata, pijuka, do materijala pijeska, asfalta i slično...kaos!
  • Gelipter
    3.4k
    postoje dvije vrste problema. Jedni kod kojih se s razlogom osvrće na prethodnu vlast gdje su problemi nagomilavani desetljećima i ne mogu se riješiti u godinu dana, drugi su problemi čijem se rješavanju može pristupiti momentalno, ali se koristi istim alibijima kao i kod prvih problema zbog upravljačke nesposobnosti.
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Bandic je bio los. Ovaj je gori. Kraj price
  • Nolifer
    6.6k
    Jučer sa svog prozora doslovce dva puta u tjednu čujem partizansku budnicu bella ciao. To njihovo nadmetanje jednoumlja me počinje smetati, jer iskreno ljevpro sam od toga dobio.

    https://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/tomasevic-na-koncertu-tbf-a-nova-gradska-vlast-ponosi-se-antifasistickom-borbom---729871.html

    Zar nema niti jedna druga Zagrebačka pjesma ili baš čete partizana i bella ciao mora biti taj dan tj čitav ovaj tjedan? Jer i na festivalu vatrometa su to puštali to urlikanje... Sramota u kaj se grad pretvara
  • Gelipter
    3.4k
    jel tak? Čemu forum uopće. Ajmo na more, tamo nema smeća! :cool:
  • Dino
    2.2k

    Apsolutno se slazem!

    Ono na kaj zelim ukazat je da se treba napraviti “lustracija”, odnosno nekakva revizija i potegnut crta: kaj je bilo dobro za vrijeme bandica, kaj je bilo lose. Odlicno, saznali smo kaj ne valja, ajmo ljudima koji su nam dali glas predstavit plan kojim cemo ovaj grad uzdic na nekoliko razina vise, a i onima koji nisu glasali za nas pokazat da smo sposobni unaprijed ovaj grad.

    A ne, frendac moj, srat po klijentelizmu i onda zaposlit (opet ispocetka) onog koji mi pase.
  • Gelipter
    3.4k
    koliko se slažem da bi to bilo pošteno toliko mi i izgleda utopistički u ovom trenutku.
  • Mali Zeus
    9.6k
    S obzirom koliko je Bandić nakrao i oprao para i u kakvom je stanju ostavio grad reći da je Tomašević gori je malo onak.

    Al da se TT trudi u smislu da se ne radi niš ili se radi jako loše, trudi se. I da svoju nesposobnost pokušavaju pokriti ideologijom.

    Al to ide s dvije strane, ekipa ga nemre ideološki prihvatiti pa ga čini još većim bad guyjom od bandić jer bandić je kao bio naš (a bio je sve kaj treba biti u određenom trenutku i ništa).
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    Brzo se zaboravila prica kako je TT postavio ljude na celo Holdinga i to sve. Koga zanima moze jos uvijek procitati. https://m.vecernji.hr/zagreb/ante-samodol-reagirao-na-smjenu-s-tomasevicem-je-od-pocetka-bilo-tesko-suradivati-1529106

    Ukidanje mjere roditelj-odgojitelj.

    Sjecamo se i da se plin mogao kupiti po znatno jeftinijoj cijeni, ali nije

    Odvoz smeca iznimno redovan, grad blista
  • puxigadjurdja
    1.4k
    Problem oko Tomaševića i njegovog rada/nerada je njegov medijski tretman, odnosno tretman kojeg je imao za Bandićevog života odnosno pred same izbore gdje je isti predstavljan poput supermena koji sve o gradu zna, živi taj grad i ima riješenje za sve. Javne ljude koji su se usudili išta negativno spomenuti o dotičnom se ili ismijavalo kao nazadne kockoglave desničare ili samo ignoriralo. I to traje i danas. Ljudima koje su mediji godinama stvarali kao nasljednike Bandića, najaktivnija oporba, ljude koji će preporodit ovaj grad se ne smije dogoditi da ih neke stvari u gradu iznenade i da se vade na prošlu vlast oko nekih benignih stvari.
  • Markelo
    2.5k
    Btw zar nam ovdje neki bolje upućeni u pravne stvari nisu tvrdili da s dolaskom Tomaševića možemo očekivat demokratizaciju Dinama, e pa di je onda zapelo? Šta je s obećanjem da nema razgovora o gradnji novog stadiona dok je na čelu kluba ova uprava? Prije mi se bar smeće na vrijeme odvozilo sad sam idalje bez prava glasa u Dinamu a još imam i smeće u dvorištu.
  • NORTE
    9.1k
    Grad nema asfalta za radove održavanja i krpanja jer su debili usrali nabavu kod ustaljenog dobavljača!db-izbjeglica
    Sramota za ovakav grad. Iako imaju djelomičan izgovor s inflacijom i pokušajima uštede pa su usrali i ostali i bez toga, ali ovo sa neodvozom smeća im je preveliki grijeh.

    Mogu oni napravit neke dobre stvari, ali ovako važne trpe to je velika sramota.
    Demagogija oko odvoza smeća i otpada, dovođenje novog uspješnog direktora iz Osijeka, a onda ne odrađuju osnovnu stvar - odvoz jebenog smeća.
  • Captain America
    13.6k
    Btw zar nam ovdje neki bolje upućeni u pravne stvarni nisu tvrdili da s dolaskom Tomaševića možemo očekivat demokratizaciju Dinama, e pa di onda zapelo?Markelo

    On se već u podcastu kod Raleta par dana prije parlamentarnih izbora počeo izvlačit da se ne može ništa bez vlade... Nisam bio tad na Zoni, al s kim god od navijača Dinama sam razgovarao o toj temi (pa i navijača ostalih klubova), svi su s podsmjesima gledali na te njihove (prvotne) najave.
  • LovroZG
    1.3k
    a prije njihovog dolaska na vlast taj sustav je uredno funkcionirao na takav način.db-izbjeglica

    Nije, sam stanje nije bilo tolko loše i sad se sve pogoršava jer se još niš nije napravilo.

    EDIT - Sorry na quotanju. Zajebo se i nisam odma vidio da je rasprava nastavljena na sljedećoj stranici.
  • Tom vg
    1k
    Ako zanemarimo ideološku stranu, ne mislim da TT i njegova ekipa ima neke loše namjere. Problem leži u njihovoj debeloj nesposobnosti i nedostatku ikakvoga iskustva rada u realnom sektoru. Rada boric, vili matula, pa i on sam, to je totalni smijeh. Ljudi koji nisu vidjeli realnog sektora, niti ikad hoće. Ovo rasulo koje je bandiceva bagra ostavila, mogu rjesavat samo pametni, sposobni i iskusni operativci, ljudi koji imaju puno utakmica u nogama, inženjeri, pravnici, voditelji projekata itd..

    Ovi klaunovi do jučer nisu vidjeli ni iskusili ikakve procese tehničke prirode iz realnog sektora, a sad su dobili grad s najvećim proračunom i najkompleksnijom situacijom u državi na upravljanje. Zato se samo i drže svoje komfor zone, a to je ljevičarska propaganda i ideolosko laprdanje.

    Na drugoj strani spektra imaš udarnu ekipu mosta, ekipu sa filozofskog fakulteta, vjeroučitelje itd.. koji bi pametovali o ekonomiji, gospodarstvu, upravljanju državom. Apsurdistan.
    I neće nam biti ništa bolje, jer pametni ljudi se odavno ne žele baviti politikom u našoj državi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.