• LM1995
    1.7k
    A zna se tko mu najbolji frend i tko je bio tada visoko u klubu pa naglo odletio.Mr Anderson
    Ne zna se.
  • Mali Zeus
    9.5k
    "Sve se zna."
  • Mr Anderson
    5.3k
    Pa ne treba sto puta ponavljati. Napisali su već kolege.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Jbt trećina klinaca ostala neupisana u vrtiće pa to je sramotno. Ako nema izgrađenih kapaciteta... Pa jbt prilagodite neke gradske prostore koji nisu u upotrebi, privremeno iznajmite prostor, naručite kontejnerske vrtiće... Što god, ovo su 3 rješenja koja su meni pala na pamet u jednoj minuti, a ovi su godinu dana imali i ništa, k..č.a.

    Sramotno, jednostavno sramotno!
  • Captain America
    13.5k
    BaNdIć Je KrIv!
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Godinu dana da osmisliš kapacitete za 3000 djece... I ništa!
  • dzg717
    937
    Daj nam Nove Fosile pusti da izgori dvoranaaa
  • NORTE
    9.1k
    trećina klinaca ostala neupisana u vrtiće pa to je sramotnodb-izbjeglica
    Godine kriminalnog odnosa prema problemu vrtića i neizgradnje novih stigle na naplatu.
    Izbjeglice dobile mjesta i kap je prelila čašu.

    BaNdIć Je KrIv!Captain America
    Zapravo glavni krivac, uz ostale ljude oko njega.
  • Dino
    2.2k
    Zapravo glavni krivac, uz ostale ljude oko njega.NORTE

    Sam kaj se nece moc do u nedogled izvlacit na bandica. U nekom trenutku treba zapravo krenut obavljat poslove i rjesavat neke probleme.
  • Ali
    1.9k
    A kaj bi tek bilo da sud nije ponistio Senfovu odluku o ukidanju roditelja odgajatelja ? I da je jos navalilo na upis dodatnih barem 1.000 djece za vrtice.
    Moze sam otic na kamenita i zapalit svijecu jer su mu ovi spasili guzicu, jer bi do zime imao izvanredne izbore.
    Ali iakreno boli me za njega i njegovu ekiou, neg radi stadiona, nebu se nis pomaklo ni mklimetra jos narednih 5 godina... jer ak u 365 dana nisu isposlovali dozvolu i poceli graditi jedan vrtic, koliko bu mu trebalo za moderni stadion ?
  • Fanboy
    2.2k
    Vezano za Pripuza, on je u mirovini od kraja 2020-te naravno sve pod navodnicima, no upravu vodi njegova kćer te sestra od ministra Beroša...
    Kriminal je kod nas jezgra politike...
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Godine kriminalnog odnosa prema problemu vrtića i neizgradnje novih stigle na naplatu.
    Izbjeglice dobile mjesta i kap je prelila čašu.
    NORTE

    Godinu dana je sasvim dovoljan period da riješiš barem polovicu tih mjesta. To je jedna od osnovnih funkcija koju grad treba osigurati...a ona nije raketna znanost. U godinu dana nitko ne može očekivati ne znam što... Ali normalan i funkcionalan odvoz otpada i osiguravanje realnih kapaciteta u vrtićima...

    Zapravo su imali i više vremena da to osmisle jer je svima bilo jasno da će preuzeti vodstvo grada i prije izbora. Jasno se zna kolilko djece se godišnje rađa u gradu zagrebu, koliki su potrebni kapaciteti i koliki su raspoloživi kapaciteti.... Gdje je problem?

    Dobro je netko primjetio, što bi bilo da sud nije ukinuo onu banićevu mjeru roditela-odgoditelja, praktički bi više klinaca ostalo neupisano u vrtiće, nego što ih je upisano!

    Ovo je jednostavno nesposobnost koja se ne može opravdati! Djeca nisu elementarna nepogoda koja padne s neba pa se moraš snaći u par tjedana....Dobro, ovoj političkoj opciji djeca i roditelji očito jesu elementarna nepogoda i nešto s čime se oni ne žele baviti! Bitno da sodomitima ništa ne fali.
  • Baneki
    717
    Ne zanimaju njih problemi u vrtićima kako ih zamišlja prosječni roditelj pa da oni nešto rješavaju. Njih zanima samo da posiju svoju bolesnu ideologiju tamo.

    Status Ivana Pokupeca od. neki dan sa čime se oni bave oko vrtića i što ih jedino zanima.

    https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=4947110692053600&id=1200760423355331&m_entstream_source=timeline&__tn__=-R
  • Mališan
    1.7k
    Sinoć oko ponoći na križanju Ilice i Kustošijanske dogodio se sudar nakon kojeg se čula pucnjava i smrtno je stradala barem jedna osoba. Facinatno mi je da je prošlo 16 sati od događaja, a u nijednom mediju nema slova o tome, a ni mup nije izdao priopćenje. Uz zatvoren promet cijelu noć na tom dijelu Ilice, hrpu komentara po drustvenim mrezama, za naše medije i mupovu sluzbu za odnose s javnošću ništa se nije dogodilo. Kak je to moguće? Haha
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Da nisu slučajno pripadnici jedne nacionalne manjine u pitanju?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.