• petkove škarice
    234
    mozda osoba koja je inzistirala na opciji orbica kao vanjskog suradnika
  • Bumtres
    113
    Meni je prekjučer stigao dres nakon 40 dana.
    Valjda su krenule isporuke ovih dana... samo se trebate strpit.
  • podravskimodrikibicPMK
    230
    Na web shopu pise citiram ,,Zbog tehničkih dorada i logističkih prilagodbi, isporuke s web shopa privremeno su zaustavljene. Slanje narudžbi nastavlja se od 29.6."

    Ne znam jel to znate ali ocito je to razlog da vam ne dolaze narudzbe (kao ni meni). Ne kazem da je opravdano samo eto razlog. Kaj se tice odgovora na upite, meni su odgovorili za jedan dan, mozda jer sam napisao da je hitno.

    Kad vec pisem u ovoj temi, bilo bi lijepo kad bi se sve stvari koje se mogu kupiti fizicki dodale i online u web shop. Bar mi se cini da par stvari nema online.
  • IceMan
    4.1k


    Pa naravno, za svoje novce…

    Navijam za Dinamo otkad znam za sebe, Bayern mi je (samo) drag.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.