• NKDZ86
    231
    20 posto će bit samo za rođendan?
  • NKDZ86
    231
    Ok samo danas očito.
    Da li zna netko gdje se može kupiti mala zadtavica i na njoj je malo slovo d samo? Ne za auto, nego za ruku mala je, neki klinci su je imali na Maksimiru.
  • din
    216
    Ekipa, da li se članska može iskoristiti na web shopu za dodatni popust?
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Ne. Isto tako, koliko znam, popust na clansku ide samo na robu koja vec nije snizena? Nek ispravi neko ako sam u krivu.

    Gledam onaj video na Facebooku i u oko mi upao ovaj znak na zidu.

    Screenshot-20240426-115922-Facebook.jpg

    Zna li neko jel se ima to gdje kupit, narucit? Mozda malo cudno pitanje, al ako se trguje sa svjetlecim znakovima brandova, zast ne i klubova?
  • Mali Zeus
    9.4k
    ↪din Ne. Isto tako, koliko znam, popust na clansku ide samo na robu koja vec nije snizena? Nek ispravi neko ako sam u krivu.Efes Pilsen

    Tako je.

    Sve pohvale za shop u Ilici. Prodavačica si je baš dala truda da mi pokaže što ima od ponude za klince plus kaj mi je pogledala di ima retro 82 moja veličina. Možda je to normalno tj. trebalo bi biti al nemali broj puta sam doživio da mi prodavači uopće ne žele pogledati u nekoj drugoj poslovnici nešto što nemaju jer eto, ne da im se.
    Prije par tjedana u jednoj knjižari u Ilici pitam di još imate poslovnicu, veli ona na Kvatriću, pitam jel imate tamo tu knjigu, a ona veli, odlazeći već s blagajne, pa ne znam vam ja to.. :joke:

    Ako nekome treba 82.' veličina XL ima u Areni.
  • dzg717
    937
    3gz6eeefdy2410tt.jpg

    Ima li šanse da se ova majica pojavi u bbb shopu? Ili nesto slicno meni je top
  • Nolifer
    6.6k


    Gledam ove 3s od Adidasa i nije mi jasno zaš je cijela ta serija sa grbom na desnoj strani. Standard je neki da bude na lijevoj, a od sponzora na desnoj...
  • Mali Zeus
    9.4k
    Do kad imamo ugovor s Adidasom?
  • Sajla
    3.3k
    u 7. mjesecu bi u shopovima već trebala biti roba od Castorea, tako mi je bar rekla prodavačica u Ilici, pa po tome ovaj ugovor s Adidasom valjda vrijedi do 30.6.?
  • Mali Zeus
    9.4k
    Gledam kad da kupim crni dres jer još nisam.
  • mlinchica
    1k
    Nemoj danas nikako :wink:
  • Mali Zeus
    9.4k
    ↪Mali Zeus Nemoj danas nikako :wink:mlinchica

    Zašto? :D
  • BW1986
    87
    narucen danas i putuje za DE uskoro. :D
  • Mali Zeus
    9.4k
    ↪Mali Zeus narucen danas i putuje za DE uskoro. :DBW1986

    Gegen nach Deutschland. :D
  • Mentalni Gimnastičar
    671
    Jel ima tko kakav info hoće li biti još kakvih većih rasprodaja s obzirom na to da mijenjamo adidas?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.