• 000
    941
    Zajec,%20Bogdan%20i%20Kranj%C4%8Dar

    Valjda je na ovo mislio. Ma nista ne vjerujem dok ne vidim.
    Bice svakako snizenja za kraj sezone.
  • deda
    27.7k
    Ukusi su različiti, zato asortiman treba biti širok da si svatko nešto pronađe.
  • immerwieder
    1.2k
    shop je potpuno opemljen, danas u 9 navečer su dečki još nutra nekaj sitno petljali, mislim da može biti momentalno otvoren čim maknu one papire sa stakla, i dosta je dubok nutra, barem 3-4 puta veći od onog a stadionu, jedva čekam, kad sam bil klinac za sve sam blagdane dobival iz onog u oktogonu, za 14. rođendan 82. je sve bilo u znaku osvojenog prvenstva
  • BluePhone67
    3.2k
    shop je potpuno opemljen, danas u 9 navečer su dečki još nutra nekaj sitno petljali, mislim da može biti momentalno otvoren čim maknu one papire sa stakla, i dosta je dubok nutra, barem 3-4 puta veći od onog a stadionu, jedva čekam, kad sam bil klinac za sve sam blagdane dobival iz onog u oktogonu, za 14. rođendan 82. je sve bilo u znaku osvojenog prvenstvaimmerwieder

    Ako je 3,4 puta veci nego one 2 kucice, ajde za prvu ruku nije lose i mislim da ce radit ko lud bez obzira.
  • BluePhone67
    3.2k
    Koliko je ona jedna kucica 2X5 metara ili 10 kvadrata, a na stadionu su dvije i da je barem 3 puta veci znaci 60 kvadrata ako ne i vise.
  • immerwieder
    1.2k
    širok je otprilike kao na stadionu, ali je fest dublji, u onom na stadionu se ne možeš okrenuti ako je još dvoje tranu
  • SAS1987
    13.4k
    Trebali bi jos jedan pravi na stadionu I jedan u zračnoj luci.
  • Bosna86
    11.6k
    Da mi na Zoni nismo pisali, oni ga nikad ne bi otvorili, da bar trecinu nasih upisa ispune bilo bi vrh
  • SAS1987
    13.4k
    Nadam se da citaju zonu.. Mogu svasta naučiti
  • deda
    27.7k
    Čitaju, čitaju, vjerujte vašem moderatoru. Poznati smo mi na daleko.
  • BluePhone67
    3.2k
    Ne znam koliko bas nas intezivno citaju, ali citaju i koliko nama svima daju na paznji, al ja da sam u klubu i da se bavim tim poslom citao bi sve sto ima veze sa Dinamom i gdje god se cuje glas naroda. Ne treba biti puno mudar i uspjesan nego ponudit ono sto ljudi, navijaci traze treba samo to dobro upakirat i staviti u ponudu i svi zadovoljni. U klub ide prodaje, vjerojatno i provizija neka, navijaci dobili sto zele i sto ti vise treba za marketing, a ako jos tu nadodamo i ostale svjetske klubove koji se bave intenzivno sa svojim marketingom dolazimo do zakljucka da samo treba prepisat ono najbolje sto vec davno izmisljeno i lova zagarantirano kapa.
  • Mr Blue
    3.3k
    Previše godina čekam na kvalitetnu i originalnu retro verziju ovog dresa. Ako se slučajno nađe u prodaji spreman sam izdvojit koliko god treba za njega.

    Za ostatak rasprave se slažem. U klupskom marketingu i PR-u rade ljudi koji očigledno pojma nemaju o Dinamu i koji jako slabo čitaju puls navijača. Artikli su im sranje već dugi niz godina, a da o gafovima poput "13.5.1991." ni ne govorimo. Otvaranje shopa je korak u pravom smjeru, šteta jedino što su godine i godine nepovratno izgubljene... Ako se dobro sjećam, zadnji nekakav fan-shop, ne znam je li uopće bio licencirani, se nalazio u Vlaškoj, blizu križanja s Draškovićevom... A i on je bio više kao spremište za metle nego pravi fan shop.
  • Draž
    1.1k
    Koliko sam čul da je danas svečano otvorenje fan shopa.
  • deda
    27.7k
    Čudo da se ovi ne hvale.
  • reziser
    6.2k

    nigdje nikakve informacije
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.