• Eduardo
    17.6k
    Još jedan lijep dizajn :up: znam da ih ima još koje nisi pokazao javno, a među njim je jedan koji mi se posebno svidio :smile:
  • 000
    941
    Ma ovo je prekrasan akvarel iz 1988.(mozda i ranije), i steta sto stoji negdje zaboravljen.
  • SAS1987
    13.5k
    Može se gdje kupiti šal / replika dresa / majica Gradjanskog?
  • deda
    28.1k
    Jedino kad je mi napravimo.
  • SAS1987
    13.5k
    nije loša ideja, Ja ću si možda napraviti "custom" dres / majicu sa grbom.
  • markoli
    1.7k
    Pa ovakav dres bi zlatom platio...

    1f19bf645cab7c357379dba86945fa13.ed628c56b11bd63682cdedf91581a420.jpg
  • Infinity
    15.3k
    Imas na facebooku stranicu pod nazivom RETRO DRESOVI, mozes se njima obratiti da ti naprave. Mislim da kosta oko 30 eura po komadu. Imaju objavljenu hrpu replika iz doba ex-Yu, a zasto ne bi uradili i Gradjanski ako ih netko trazi?

    U Hrvatskoj, pogotovo ako si u Zagrebu, je mozda bolje da se obratis u CroSportVez. Kladim se da ce napraviti kvalitetnije za slicnu cijenu. Imas njihovu stranicu na webu, mozes im se obratiti. Ja sam s njima nekad pregovarao neke salove, cijena je bilo smijesno niska, ali sam zbog privatnih problema sve stavio na stranu i nikad nista nismo ni uradili.

    U svakom slucaju, gdje god i sto god uradio, objavi nam, da i mi sebi ako valjadne :grin: :grin:
  • deda
    28.1k
    Deca, definitivno mormo nešto napraviti
  • 000
    941
    Pa ovakav dres bi zlatom platio...markoli

    Danas se lako naruci izrada, samo je problem sto malo tko radi pojedinacno.
    No, ako se skupi vise zainteresiranih :joke:
    Ili ako vidite negdje na netu slicne majice, pa da se samo prisije grb. Raspitivao sam se za izradu tih prisivaka u susjedstvu, jedan kosta 15kn, ali mora se minimalno 20 raditi. Toliko mi ipak nije trebalo grbova Gradjanskog.
  • markoli
    1.7k
    Ma znam da treba nešto veća količina, ali bilo bi brutala. Još ove vezice kod ovratnika. :love:
  • Infinity
    15.3k
    Mozda se na netu daju naci neke retro majice s tim vezicama koje ce vuci na dres Gradjanskog. Sto se tice grbova koje Cavalera moze naruciti, to je bagatela, pa da uzme svatko i po 3-4 komada opet je jeftino. Ja bih sebi narucio s retro dresova, al me strah kvaliteta.
  • Mr Blue
    3.4k
    Opa!

    Između trga i petrinjske, jelda?
  • immerwieder
    1.2k
    konačno, baš sam prije par minuta videl, jutros je još bilo pokriveno
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.