• Mali dioničar
    14k
    apw3w015avhzjj9x.jpeg

    Veli curka u Jurišićevoj da su od svakoga naručili po 10 komada, M ima još samo 1, S još samo 2.

    Njezina prognoza je rasprodaja danas.

    Ne znam kak je na stadionu.
  • deda
    27.7k
    Jesi uzeo? Ovaj grb, jel od tekstila, jel se može prišit?
  • Mali dioničar
    14k
    Je, grb je od tekstila, poledjina ima naljepnicu koja se skine pa se grb može prišiti.

    ztzpmoyosbdzkiq5.jpeg

    a4vmzwu1oia1z899.jpeg
  • LovroZG
    1.3k
    Ček, oni su naručili samo 30 ovakvih retro dresova? Kužim da je to “limited edition”, al ne treba se sve rasprodat za pol dana...
  • Mali dioničar
    14k
    S, M, L, XL, XXL

    Znači danas Jurišićeva 50 komada. Pa valjda je ostalo na skladištu, na stadionu, nešto je za webshop.

    Znači kaj su sad opet krivo napravili. Pa samo Jurišićeva će danas imati prihoda 20.000 kuna po tom jednom artiklu.

    A vjerojatno će ljudi koji dodju samo zbog toga kupiti i nešto drugo.
  • Guinness
    1.9k
    Vjerujem da će i COPA imati na svom webu u ponudi te dresove.
  • deda
    27.7k
    Na webshopu su u ponudi samo S i M veličina
  • Infinity
    15.2k
    Ako je limited edition onda tesko da ce COPA imati na svom webu. Mogu imati, ali do isteka odredjene kolicine zaliha. Izgleda da ih je napravljeno svega 50, bit ce rasprodani i to ce biti to.

    Trebali su napraviti barem 300 komada, mada je ovo mozda samo ispitivanje koliko su navijaci zainteresirani. Nadam se da ce naredna cetiri biti u vecim kolicinama.

    I kad sam vec kod kolicina. Mogli su npr. napraviti 110 komada i da to bude simbolicno s obzirom na rodjendan, iako meni nekih pet varijanti retro dresa u stalnoj ponudi zvuci primamljivo.
  • xavier
    11.1k
    Izgleda da ih je napravljeno svega 50Infinity

    Nije ih sigurno napravljeno samo 50. Toliko ih je danas bilo na lageru u Jurišićevoj, a ima ih i u web shopu te na stadionu. Uz to, nitko nije rekao da ih neće biti još.
  • Boogieman
    307
    Uzeo ga. Dres je uživo odličan. Fin, lagan materijal, lijepe boje.
    Ako se dvoumite, uzmite broj manje, veći su nego inače.

    p.s. Ne zaboravite popust za članove, a za kupnju iznad 200kn danas dobijete i čokoladu ;)
  • Infinity
    15.2k
    Onda sam ja pogresno razumio :grin:

    Meni osobno nije ostavio neki dojam na prvu, al sad mi djeluje bolje kad sam pogledao vise slika.

    Ne znam da li je potrebno sivati grb. Postoje takve naljepnice preko kojih obicno treba samo preci glacalom i ljepilo to jako dobro uhvati. Naravno da nije na odmet i zasiti.
  • De Oliveira
    911
    Ja se nadam da ce u ponudi biti dres iz 1930.
  • Infinity
    15.2k
    I ja isto :grin: To uzimam iste sekunde kad izadje.
  • De Oliveira
    911
    Imali smo lijepih dresova kroz povijest, ali taj mi je dsleko najljepsi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.