• Sljeme
    1.7k
    Odlično, da bar pola od tog imamo. Ponuda se mora popravit. Pogotovo sad kad je Dinamo opet u trendu, šteta bi bila da se ne iskoristi.
  • Mali Zeus
    9k
    Organi s klupskim grbom?
    E to kad netko uvede to će biti hit. :D
  • Eduardo
    17.1k
    teško je očekivati i tražiti raznovrsnost ponude ovih razmjera, ali iskoristiti S04 shop kao alat za inspiraciju i tvornicu ideja to svakako.
  • masacusec
    3k
    Vjerujem da će dolaskom proljeća na vlast, procvijetati i shop & web shop.
  • Pop corn
    4.7k
    Vjerujem da će dolaskom proljeća na vlast, procvijetati i shop & web shop.masacusec

    Radit će se na tome, ali ne možeš preko noći sve promijeniti. Prvo analiza svega, zatim strategija i planiranje a onda egzekucija. Srećom pa je analiza sigurno pokazatelj progresa unazad par godina
  • Infinity
    15.1k
    Toliko puta sam napisao da se ne mora nista izmisljati, dovoljno je 'samo otisnuti drugi grb '. Sve vec ima osmisljeno, a S04 moze biti brutalna inspiracija. Imam toliko ideja da ne znam odakle bih poceo, a kad bih poceo ne znam kako bih se zaustavio.
  • Mazalo
    20
    mene stvarno rastuži kad vidim što sve ti njemački klubovi imaju u ponudi, nebitno prva, druga Liga nogomet, kosarka, pa čak I obične udruge ili sportski klubovi di djeca idu na neke sportske aktivnosti.
    Onda odeš u naš Shop I ne možeš kupiti plišanca za dijete, a o plaćanju npr Paypal-om da ne pričamo..
  • Mali Zeus
    9k
    Dobro ljudi, doći će i to s vremenom, tj. bit će još kvalitetnije i mora biti, do prije par godina nisi mogao naći dres za kupiti.
  • dinamo u srcu
    1.2k
    mene stvarno rastuži kad vidim što sve ti njemački klubovi imaju u ponudi, nebitno prva, druga Liga nogomet, kosarka, pa čak I obične udruge ili sportski klubovi di djeca idu na neke sportske aktivnosti.
    Onda odeš u naš Shop I ne možeš kupiti plišanca za dijete, a o plaćanju npr Paypal-om da ne pričamo..
    Mazalo

    Pa i u svim drugim stvarima kasnimo za Njemcima i drugim europskim zemljama.

    Pogledaj samo na primjer kako oni kose travu sa kakvim strojevima, a kakvim mi. Pogeldaj kako oni recikliraju smeće, a kako mi. Pogledaj kakve oni vlakove i željeznicu imaju a kakvu mi.

    Pogledaj kakvu sportsku infrakstrukturu oni imaju a kakvu mi. U kakvim uvjetima nam sportaši treniraju, a u kakvim njihovi.

    U svemu kasnimo dobrih 20 godina.Čak nije ni problem što imamo lošije uvjete u svemu, nego mi kao narod to ne cjenimo. Da nam daš nešto novo, neki novi moderni uređaj, mi bi ga polomili u roku dva dana, smijali bi se tome jer nam je fora i nitko nebi odgovarao, a kasnije bi kukali da nam je loše.

    Problem je u našem mentalitetu gdje uvijek mislimo da će drugi umjesto nas, vječno kukamo da nam je loše, a nebi krenuli od sebe. Sve je u tome.
  • modri-kibic
    1
    Jedna i pohvala i kritika u isto vrijeme. Neki dan sam bio u Dinamovom fan shopu na Ilici. Pohvala za radnice u shopu koje su se trudile oko svakog kupca da prodaju artikle i bile su uspješne. Kritika ide u tom smjeru (nakraju možda bude pozitivna za mene :grin: ) da je u tijeku nagradna igra gdje se može osvojiti druženje s igračima. Formulari su bili spremljeni u ladicu i nitko me nije pitao želim li sudjelovati u nagradnoj igri. Izašao sam iz shopa i tek kod Vinceka sam se sjetio nagradne igre. Vratio sam se i nakon mog upita sam dobio formular. Tako da svi kupci toga dana nisu dobili formular što se na kraju možda ispostavi dobro za mene.
  • Mali Zeus
    9k
    Do kad je ta nagradnjača?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.