• xavier
    11.1k


    Pa na Snetu imamo navijače Cibone koji su ujedno žestoki hajdukovci. Ja znam navijače Cibone koji nisu navijači Dinama, a još puno više znam navijača Dinama koji nisu za Cibonu.

    Meni isto to ide zajedno, ali kako sam napisao, ne svima :wink:
  • marcio amoroso
    31.9k

    Upravo moje mišljenje :point:
  • reziser
    6.2k
    Pa na Snetuxavier


    na snetu sam jako jako rijetko
    zajebani administratori :rofl: :rofl:

    cibona se otuđila od navijača dinama...
    a dal su navijačii cibone i zestoki hajdukovci..e takve ne znam :D
  • Infinity
    15.2k
    a dal su navijačii cibone i zestoki hajdukovci..e takve ne znam :Dreziser

    Ja znam jednog. Tu je iz mog mjesta, ali u Zagrebu je vec duze od deset godina i on oduvijek navija za Cibonu i Hajduk. Bas onako zestoki navijac oba kluba.

    To su dva razlicita sporta. Ljude van Zagreba ili Splita nista ne veze za Zagreb ili Split. Bez problema ce navijati za jedan klub iz jednog i drugi klub iz drugog grada ako su to dva razlicita sporta. Ja sam odrastao uz Dinamo i Cibonu, a ostatak zagrebackog sporta mi je bitan koliko i pozeski ili delnicki sport.

    Oko sebe imam ljude koji navijaju za Dinamo i Hajduk, od domace kosarke ako itko ista prati onda je to Cibona koju evo ja ne pratim vec desetak godina. I ovi sto malo vise prate su uglavnom navijaci Hajduka kad se malo bolje razmislim.

    Mozda je cudno da netko iz Zagreba navija za Cibonu i Hajduk ili netko iz Splita, al za nekog iz recimo BiH je to skroz normalno. To su dva razlicita sporta, u jednom ti se svidja jedan klub, u drugom drugi, nisi nicim vezan za gradove tih klubova osim sto pratis te klubove. Vezan sam za grad u kojem sam rodjen i u kojem zivim, navijanje za Dinamo ne znaci nuzno vezanje za Zagreb i sve vezano za Zagreb. Isto tako nekog navijaca briga za druge stvari u Splitu, zanima ga Hajduk i to je to.
  • Draž
    1.1k
    Povijest Cibone (postoji i na webu, FB i Instagramu) je za (zagrebačke) navijače Cibone ono kaj je Zona Dinamo za Dinamovce. Doslovno!
    Eventualno njih kontaktirati.
  • Kwedi
    3.8k
    s obzirom da imam godišnju za cibonu godinama i već dvadesetak godina sam u dvorani...

    nije domagoj čalušić, već čavlović.

    nije taj direktor koji tjerao boyse sa cibone, nakon njega ih se promijenilo barem pet.

    što se tiče "ljudi iz cibone", cijeli klub je danas vođen od par ljudi, a upravu čine ljudi iz stranke milana bandića,a ta ruka je i na terenu s obzirom da je kapetan cibone marin rozić ujedno i član uprave, odnosno stranke mb365.

    opozicije u ciboni nema, nikad je nije ni bilo. bili su smogovci koji su se ugasili prije godinu i kusur, oni su navijali, imali su čak i solidnu brojku, al nikad se s njihove strane nije uputila ružna riječ prema upravi kluba (vjerojatno jer su dobili prostor i karte za utakmice) već samo prema igračima koji su otišli igrati u cedevitu.


    o ciboni kao klubu, igračima, prošlosti, sadašnjosti i budućnosti mogao bi se roman napisati, no sukus svega je kako je situacija u ciboni identična kao u dinamu samo s manjim obrtajem para,ali puno-puno većim utjecajem politike i plus ne postoji kritična masa ili alternativa trenutnoj situaciji.

    klub danas u aba ligi gleda 500ak ljudi u prosjeku, na utakmicama protiv zvezde, partizana i zadra skupi se do 1.500-2.000, s druge strane u domaćoj ligi ako dođe stotinjak ljudi puno sam rekao, al sve u svemu klub grca u ogromnim dugovima, perspektive nema, a jedini koji ga održava na životu je politika koja ga je gurnula rub ponora.


    da se kontaktira klub, mislim da ne bi bilo nekakvih problema od strane ljudi iz kluba, njima je to ni vrit ni mimo situacija.

    ako treba nekom direktan kontakt, može i u inbox
  • Kwedi
    3.8k
    i da, povijest cibone na fb-u ima kritički osvrt prema stanju u klubu, oni bi po nekoj poziciji bili bliži za kontakt makar s druge strane ne znam da li u tom kontekstu može se naći neki obostran interes, odnosno ja ga osobno ne vidim
  • Cosey
    432
    Trebaju li dobiti ili ne prostor na forumu je, po meni, više stvar za ljude koji su pokrenuli ZD.

    S druge strane sam apsolutno protiv približavanja, izjednačavanja s Dinamom i Futsal Dinamom (danas, sutra u nekom formalnom smislu).
    Plava boja dresova, zagrebački klub, tradicija i sl. ne pušim pol posto.
  • BluePhone67
    3.1k
    A nista, nek se jos malo zakotrlja tema i jos koje misljenje pa cemo donijeti zakljucke. Za sada ide ktome, da ce bit sve po starome. Eventualno ako netko ima volju ovdje vec od clanova da radi na tome i moderira temu, ali odmah u startu odbacujemo povrsnost i aljkavost. Futsal Dinamo tema nam treba biti nit vodilja kako se to radi
  • Kwedi
    3.8k
    slažem se s Coseyom oko nekog dubljeg približavanja.

    kao tema na forumu okej, ako postoje ljudi koji prate košarku i cibonu, zašto ne - za ostalo protiv.

    tko želi ili je želio doć na Cibonu navijat, može bez bilo kojeg približavanja jer se radi o totalno dvije različite priče, a i povijest odnosa prema Ciboni je dosta šarena i mislim da je zaista besmisleno jer je bilo promašaja kako većinski s jedne (klupske) tako i s druge (navijačke) strane.
  • BluePhone67
    3.1k
    Zakljucavamo anketu i sve ostalo. Ako netko zeli pisat za Cibonu, neka pise u ostalim sportovima kao i do sada.
12Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.