• BluePhone67
    3.1k
    Pitanje za clanove Zone Dinama, dali ste da kontaktiramo ljude iz KK Cibona i damo im prostor na forumu za uređivanje i publiciranje svoga kluba. Zona Dinamo nosi naziv "sve nijanse plave" i vise smo fokusirani na Dinamo i njegovu obitelj poput Bad Blue Boysa, Futsal Dinamo, DTSM itd. Pa eto mislimo da svakako imamo publiku koja je zajednicka, a opet razlicit sport pa da nejdemo na svoju ruku bilo bi lijepo da se izjasnite prije nego stupimo u kontakt sa ljudima iz Cibone.


    ANKETA JE ANONIMNA
    1. Cibona na Zona Dinamo? (54 votes)
        Da, svakako
        52%
        Ne, nikako
        48%
  • reziser
    6.2k
    da li je tu samo anketa li je i za komentare?
  • BluePhone67
    3.1k
    Mozes koju pametnu prozborit, naravno
  • gh0c
    256
    Na koga misliš pod "ljudi iz Cibone"?
  • Pop corn
    4.7k
    Bježi od Cibone dok god je tamo ova ekipa Domagoja Čalušića i sl. koji ovise isključivo nažalost o Bandiću
  • BluePhone67
    3.1k
    Kaj ja znam, uopce ne pratim taj sport, klub. Ne znam nista ni tko vodi niti kakvi su odnosi sa bilo kime. Vec mi je prije to palo napamet, pa vidim da se prica o kosarci danas i fd je u Ciboni pa sam se sjetio da bi mogao pitat ostale clanove. Pitao bi putem Instagrama privatno, mejlom itd.
  • reziser
    6.2k
    Mozes koju pametnu prozborit, naravnoBluePhone67

    to teško :rofl:

    za mene je...cibona bila odmah do dinama, kasnije i zagreb rukomet.
    Bio sam član cibone, imao navijačke godišnje ulaznice, išao na gostovanja, čekao po 4 sata prije tekme da se uđe u legendarnu ledenu dvoranu (i dan danas žalim za ledenom..to je bilo neponovljivo i za cibonu i zagreb).
    Žalosno je na kaj se cibona..i općenito košarka kod nas spustila.
    može netko nabrojat prvu i petorku cibone? ima tko preko 21 godine? ja nemam pojma iskreno...
    aba liga, euro liga, ova liga ona liga, sve otišlo u krasan q....

    zna doć zvedza..partizan...a mene to ne dira ni pol posto..kao ni zadar...o evropskima neću ni govoriti
    košarka je već godinama na niskim granama i ne vidim baš nikakvu šansu da se to popravi

    igrači samo jedva čekaju prodat se u NBA ili negdje drugdje
    kult cibone je odavno nestao...
    dao bi sve da se ponovo to oživi, ali sam i realan
    od toga ništa

    znači, jesam za cibonu na zoni, da pomognemo malom povratku na stare grane
  • xavier
    11.1k
    Što se mene osobno tiče, nema problema, dapače. No morate biti svjesni da postoje ljudi koji su navijači Dinama, a u košarci nisu za Cibonu i obrnuto, oni koji su za Cibonu, a u nogometu nisu za Dinamo. Iskreno, nisam siguran koliko bi to doprinijelo forumu kao takvom.

    Bježi od Cibone dok god je tamo ova ekipa Domagoja Čalušića i sl. koji ovise isključivo nažalost o BandićuPop corn

    Kako sam već napisao, nisam siguran što bi se dobilo uključivanjem Cibone, ali ako ćemo logikom ovog što si napisao, onda ni Dinamo ne bi trebao biti tema, dapače :wink:
  • marcio amoroso
    31.8k
    Teta Elza bi došla na Zonu :lol:
  • reziser
    6.2k
    Teta Elza bi došla na Zonumarcio amoroso

    i dan danas je na svakoj tekmi
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Ne znam baš ovo za Cibonu koliko se sjećam onaj njihov u upravi je prije par godina bio zabranio BBB da dolaze na utakmicu i bodre Cibonu,iz nekog njemu neimenovanog razloga(ako netko zna neka napise)
    A samo zamislite da Cibona ima upola para kao i Dinamo(i jaku scout službu i skolu) i još da ima BBB iza sebe koji bi tu bili u Draženovom domu.....melem za oči
  • xavier
    11.1k
    A samo zamislite da Cibona ima upola para kao i Dinamo(i jaku scout službu i skolu) i još da ima BBB iza sebe koji bi tu bili u Draženovom domu.....melem za očiNavijač Dinama

    Škola ti u košarci ne donosi ono što donosi u nogometu gdje od prodaje mladih igrača možeš živjeti. Za razliku od toga, u košarci su iznosi transfera relativno nebitni u cijeloj priči, a svi mladi igrač koji ima bilo kakav veći potencijal, ionako odmah odlazi u NBA.
  • Zdravko Maček
    117
    Zona dinamo nije zona uprave NK Dinamo nego navijača koji u velikoj mjeri imaju dosta toga za zamjeriti (blago rečeno) upravi. Također, ako bi dopustili pristup Ciboni, onda bolje da pristupimo navijačima nego upravi KK Cibona. Već je netko spomenuo i ta ekipa iz uprave je skup žešćih uguza kriminalca banderasa koje je dotični i instalirao, i koja je u talu sa internim oportunistima iz same Cibone.
    Ako se omogućuje pristup Ciboni onda predlažem da to bude opozicija iz navijačkih redova, koja je u slučaju Cibone malobrojna i neorganizirana...ali možda bi trebalo probati stupiti u kontakt sa nekim preko fejsbuk stranice Povijest Cibone.
    Ukratko, za Cibonu, ali navijače, ne upravu.
  • deda
    27.3k
    Dedino mišljenje je da možemo otvorit temu Cibona u Parlaonici. Nešto više na ovom forumu tek kad promijene ime u Dinamo ili ih Dinamo kupi i budu dio obitelji Dinamo.

    Slažem se s Xavierom da mnogo navijača Cibone uopće nisu navijači Dinama, kao što ja osobno npr. nisam navijač Cibone.
  • gh0c
    256
    Potpis na ovo gore.

    Zato sam i pitao na koga bi se odnosilo ovo "ljudi iz KK Cibone". Ono malo ljudi u Ciboni koje se nešto pita u pravilu uživaju u ovom statusu quo, pretakanju iz šupljeg u prazno iz sezone u sezonu, doprinose jedino katastrofalnom sportskom politikom, nepotizmom i zadržavanjem čvrste simbioze jedino i samo sa gradskim bajama koji onda gradski novac ulupavaju u klub.

    Marketing, odnosi s javnošću, transparentnost.. su još par stepenica niže nego u Dinamu, ali su zato sprega s medijima i menadžerima koju stepenicu iznad. Obrnuto proporcionalno popularnosti kluba i sporta.
    Nekakvi sramežljivi pokušaji da se malo popravi ta slika su, koliko znam, obeshrabrivani i završeni bez ikakve potpore i rezultata.

    Zato je posjećenost i interes za Cibonu otprilike isti onome što ima Dinamo kad staviš na skalu ta 2 kluba i sporta: mizerni, uz par iznimaka gdje svi "navijaju za klub od rođenja" i gdje se traži karta više, a svi postaju stručnjaci za trenerski posao, insajderi i kaj ti ja znam kaj sve ne.
  • reziser
    6.2k
    mnogo navijača Cibone uopće nisu navijači Dinamadeda

    ne znam kakvo je stanje zadnjih godina jer me na ciboni nema
    ali prije su svi navijači cibone bili i navijači dinama
    bez iznimke
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.