• Bosna86
    11.6k
    Veceras odbolovati, a od sutra dizati atmosferu za Milano... Nista nije gotovo, tek je pocelo... otresemo ih tamo i unutra smo
  • Majki2111
    2.6k
    Ma nije viša sila. Lakat 20 sekundi prije kraja.... I to je koncentracija. Ne znam kak sad ovo dočekat protiv Atalante. ja se samo nadam da ekipa nije izgubila vjeru. I ja moram prespavat sleč dojmove... Treba dobit Atalantu tamo. Al moramo se psihološki dič.
  • LovroZG
    1.3k
    Teško je išta reć nakon ovog. Baš ti ostane žal za tih jebenih 3:1 u 90... Sve smo držali pod kontrolom i onda primili za 3:2. Tad je bila panika i jebiga. Negdje će nam se ovo morat vratit.
  • EastsideZg
    173
    Sahtar zabije Atalanti u nadoknadi za pobjedu, nama 2 za remi...nije jos gotovo, idemo u Milano dobit tekmu
  • Cosey
    435
    Kaj ti je život? Kad smo dobili crveni bio bih presretan s remijem jer je tih par minuta do njihovog crvenog visio gol, a ovako...
  • Majki2111
    2.6k
    Bjelica na presici daje nadu.

    Ne prihvaćam te teze da se ovo samo Dinamu može dogoditi niti želim slušati priče o nekakvim povijesnim porazima te nesretnim momčadima Dinama. Ovakav kiks se Dinamu prvi put dogodio i ovo je neki novi Dinamo. Ja vjerujem u ovu momčad, ja vjerujem u svoje dečke i ovaj Dinamo više neće ovako gubiti bodove.

    Imam svoje mišljenje o VAR-u još iz Poljske. On nam oduzima emocije. Shvatit ćemo besmislenost ove tehnologije. Vidimo vikendom i u Ligi prvaka veliki broj nerazumljivih procjena VAR-a i zato sam protivnik. Uvijek će biti tih situacija u kojima će interpretacija suca biti odlučujuća. Bolje da pogriješi jer je to ljudski, a sad smo dobili nešto što je nepogrešivo, a ima još više grešaka

    Ušli smo u utakmicu dosta nervozno. Taktički su nas malo iznenadili s krilima. Nakon gola smo promijenili način na koji smo se branili. Možda smo bili bolji u prvom susretu, ali mislim da smo u obje utakmice bili bolji protivnik.

    To je nogomet. Protivnik izbacuje stopera i uvodi napadača, golman ide u napad, dolazi do gužve i iz takvih gužvi dogode se situacije iz kojih pada pogodak. Događa se, ne zamjeram ništa igračima.

    Protiv Atalante će biti teško. Sve ove momčadi su jake i kažnjavaju najmanji trenutak dekoncentracije. Idemo s puno samopouzdanja i do kraja očekujem šest bodova te prolaz u nokaut fazu

    Za sportske:
    Do gola smo bili nervozni, važnost i pritisak je kumovao početku, a i Šahtar nas je iznenadio jer su Taison i Marlos odlazili na krila, što inače ne rade. No, nakon našeg gola, pa sve do isključenja More, nismo imali problema... OK, možda jesmo u Harkivu bili bolji, ali moj je dojam da smo i tamo i ovdje zaslužili pobjedu, ali osvojili smo bodove zbog kojih sam siguran da ćemo proći dalje.
  • Majki2111
    2.6k
    Sve je pod kontrolom.
  • Guinness
    2k
    Felix brych pičko smrdljiva
  • Bosna86
    11.6k
    Imali gdje snimak cijele utakmice, kod 3:1 svira faul na centru i prekida kontru 4 na 1, ako netko moze isjeci, bio bih zahvalan... Lik se bacio bez kontakta ako me sjecanje sluzi
  • Ludovic IX
    5.5k
    Kako god završilo..drugo, treće ili četvrto mjesto, dečkima i bjelici skidam kapu. Dinamo je konkurentan u ligi prvaka. To je ono što smo čekali 20 godina.
    Što se tiče tekme, na kraju osjećaj kao onda kad smo u tišini odlazili sa Maksimira 97-e protiv newcastle-a..
  • Jaro
    5.6k
    Zivcira stav da je nesto oteto/ukradeno... u 92oj vodis 2 razlike i slavis, popijes gol nakon ubacaja i pristupa nemoram ic 100posto gotovo je, nskon zoga panika i najgluplji moguci skrivljeni penal (u rangu s onim dinamovim u ukrajini).
    Krivica momcadi i trenera i nikog vise...
    S tim da je cjelokupni dojam dosta losiji od onog u prvoj tekmi. .
    Kakvo je stanje sa zutim kartonima opce sad? Ko fali zqaMilano?
  • Infinity
    15.2k
    Nakon prospavane noci mogu reci da nisu krivi ni suci, ni VAR. Sta je Bjelica htio? Da se pokrade Shakhtara samo zato jer sudac nije vidio situaciju? VAR i postoji zbog takvih situacija. Da suci vide sve ne bi trebali VAR.

    Za ovaj remi su krivi igraci i trener. Mozes se u HNL-u opustiti, ali u Europi se to skupo placa, a sinoc se platilo i preskupo. Klasicna Dinamova utakmica. Gol za 3-2 je unio paniku i on se nije smio dogoditi, mada i nakon njega nisam sumnjao u pobjedu, neka euforija je i dalje vladala, al igrace je to vise pogodilo.

    Glup, nepromisljen i neshvatljiv potez KTC i useremo sve, ne samo jednu utakmicu nego sve sto se gradilo cetiri kola. I dalje mozemo proci, al sad smo u jako teskoj situaciji. City mora dobiti Shakhtara, a mi uz to trebamo cetiri boda od Atalante vani i Citya kuci. Zvuci tesko, rekao bih i nemoguce. S obzirom da me sinoc onih par minuta podsjetilo na stari Dinamo i vratilo u neku realnost sad sve vise sumnjam i u to trece mjesto.
  • xavier
    11.1k
    Emocije za vrijeme utakmice su takve kakve jesu i teško je tu biti objektivan no kad sve na miru sagledaš, sudac na kraju nije ništa pogriješio :sad:
  • markoli
    1.7k
    Ma zanimljivo je kako je šupak bez stotinke dvojbe pokazao na penal za faul nad Taisonom za kojeg se iz aviona vidilo da nema veze s ničim.
  • reziser
    6.4k
    i danas boli....duša boli za prosipanim bodovima
    a sve je bilo gotovo
    portale ne želim ni otvarati...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.