• xavier
    11.1k
    Vidim da se žalite kako su karte prekasno puštene u prodaju i da treba pumpati vijesti o očekivanju gužvi na blagajnama. Koliko uopće mislite da bi se karata moglo prodati? Da preformuliram, koliko mislite da će doći ljudi koji nemaju godišnju? Rekao bih da jako malo...
  • reziser
    6.2k
    Kad bi došli samo godišnjaci već bi bilo dobro...
  • Majki2111
    2.6k
    h847wrl7fkz5ke09.png
    Komentar sa bijelo plavog foruma.
  • deda
    27.3k
    :lol:
  • Neki tip
    18.8k
    Možda blentava ideja i slobodno je ismijte ako jest, ali ipak ću predložiti..

    Zamislite da prvo sad na Osijeku, 6, 7 ili 10 tisuća ljudi, a onda na Shaktaru 30 tisuća grmi - hoćemo stadion! Čisto kao jedan vid pritiska i očekivanja.

    Sjever zagrmi "hoćemo", a istok/zapad odvraćaju - "stadion"!

    Mogu zamisliti da će boysima to zvučati infantilno (mi podržavamo Dinamo, a nismo građevinska firma, npr. :)), ali mislim da bi takav oblik "podsjećanja" populistu kakav je Obećanović ipak bio bar mali poguranac u smjeru djelovanja.

    Velim, možda smiješno, ali valjda već i očaj progovara.. :lol:
  • xavier
    11.1k


    A kome bi to bilo upućeno?

    Jedino ispravno je sasvim ignorirati ovu problematiku jer već 20 godina nitko tko je mogao, nije prstom maknuo po tom pitanju. Mene ne zanimaju ni laži gradonačelnika ni ove uprave po tom pitanju.
  • Mr Blue
    3.3k
    Trenutna klupska uprava, kao i gradska vlast, na pitanje novog stadiona gledaju isključivo kroz prizmu 'kako zgrnuti što je više moguće novca'. Naravno da želim novi stadion kao i svaki navijač Dinama, ali ne želim da na njemu radi ova kriminalno-mafijaška bagra koja sebe naziva upravom kluba predvođeni osobom kojeg su postavili za počasnog predsjednika kluba Milanom Bandićem. Posljednjih 20, pa i 30 godina i njihova teška kurcobolja (pa i sudjelovanje u istima) za sve kriminalne radnje koje su se događale, a koje se još uvijek događaju u Dinamu, moj su glavni argument protiv tih ljudi koji u eventualnom procesu izgradnje stadiona neće voditi apsolutno nikakvu brigu o željama i komforu navijača već će isključivo gledati kako namiriti svoju guzicu.

    Na uzvik 'hoćemo' sa sjevera, jedini ispravni odgovor bi bio 'izbore' s ostalih tribina.
  • Neki tip
    18.8k
    Jedino ispravnoxavier

    Mislim da u pogledu vrlo malo tema se može reći da je nešto "jedino ispravno".. isključujuće stavove je gotovo nemoguće argumentirano braniti.

    Kako bilo, da odgovorim na pitanje kome.. - cjelokupnoj javnosti.
    Da, i Bandiću i gradskoj upravi, i Dinamovoj, i navijačima Dinama i običnim građanima i političarima.
    Kome se viče "Mamiću, odlazi"? Pa Mamiću očito, ali kakvog to ucinka ima i mislis li da je on jedan visoko moralan tip koji će zov poslusati i otići, onako, zbog toga što mu navijači kažu?
    Skandira se zato što se time izražava stav.
    Da hoćemo stadion je stav velike većine navijača Dinama. Nov, u Maksimiru. Ako je tako, ako se ne varam, takvo bi skandiranje to i izrazilo.
    Velim, svjestan sam infantilnosti, možda i uzaludnosti poruke, ali jasno artikulirana želja mase ljudi nikad nije na odmet.
  • Guinness
    1.9k
    Komentar sa bijelo plavog foruma.Majki-Papi2111

    Baranjske debilčine.
  • Mr Blue
    3.3k
    Mislim da u pogledu vrlo malo tema se može reći da je nešto "jedino ispravno".. isključujuće stavove je gotovo nemoguće argumentirano braniti.Neki tip sa Zapada

    Načelno se slažem, ali i dalje mislim da je u ovom slučaju povik "Hoćemo izbore!" jedini ispravni način/put.

    Smatram kako ovi ljudi koji trenutno sjede u upravi kluba nemaju legitimitet donositi odluke koje se tiču svih nas, a stadion je jedna od takvih odluka. Općenito smatram kako je aktualna klupska uprava svojim djelovanjem posljednjih 15 i više godina zatrovala odnose među svojim navijačima i kao isključivi krivac za to svi do jednog moraju snositi posljedice svog (ne)rada. Kao takvi, svaka njihova buduća odluka dodatno će polarizirati navijački puk koji je iovako dovoljno podijeljen i bez obzira na možda dobre namjere, njihove akcije neće pasti na plodno tlo među navijačima. Ostat ćemo u začaranom krugu.

    Prvi korak ka ozdravljenju je njihova ostavka. Drugi korak je biranje prijelazne uprave koja će postaviti temelje za daljnji rad kluba. Je li budućnost kluba model privatizacije ili udruga građana - to mogu odlučiti isključivo i samo SVI članovi kluba. Ne kažem to ja, to kaže zakon. Bez obzira koliko se aktualna uprava protivila tome.

    Tako da da... ostajem iza svoje tvrdnje. Osim dovikivanja "Dinamo - Zagreb" između dvije tribine, jedini ispravni uzvik bi bio "Hoćemo - Izbore". Sve drugo je prikrivanje stvarnih problema.
  • Neki tip
    18.8k
    ok, argumentirao si svoj stav, a to uvijek cijenim.

    Dobrim se dijelom zapravo i slažem, samo što nisam nikad ni u čemu sklon brisanju "svega prije".
    I za najgorih i za manjih tirana u povijesti ostalo je nekakvo naslijeđe. Iza Hitlera npr. autoceste, nitko ih nije porušio. Iza kralja Belgije Leopolda pola Bruxellesa. Iza Staljina opismenjavanje stanovništva i industrijalizacija (sa svim pozitivnim i negativnim aspektima). Da ne idemo sad u ocjene pojedinih povijesnih licnosti, potpuno sporedno, poanta je u tome da stvari nikad nisu jednodimenzionalne.
    Ne može se uvijek sve nanovo i iz temelja. To je, naime, jedan od glavnih kočničara u državi, gradovima.. sve pocinje sa mnom, sve prije se briše. Stadion nam treba jučer. I ako ga naprave sutra, u mojim ocima to ih neće napraviti pozitivcima. Ali stadion će ostati.
  • Neki tip
    18.8k
    Otišli smo u debeli off, a mislim da mi je jasno da medu boysima tako nešto neće "zaživjeti".
    Posložili ste svoje prioritete i to je ok.
    Bez vas skandiranja ionak nema, tako da možemo što se mene tiče zaključiti ovu mini temu. :)
  • BluePhone67
    3.1k
    Breking news /Obavijest

    Zona Dinamo opet nagrađuje svoje članove

    Ajmo popravit krvnu sliku na tribinama, bez obzira o kojoj se radi. Svi koji nemaju novaca ili idu iz dalekih mjesta da pokriju troskove nudimo 6 ulaznica gratis za tribinu istok.

    Za ulaznice jedino se moraju ovdje javit javno. Ako nekom trebaju 2 neka uzme dvije, ako nekom treba 4 za puni auto neka uzmi 4, jer ulaznica ima 6 da ih nekako posteno raspodjelimo.

    Primopredaja kod istocne tribine osobno
  • Carrasco
    4k
    osjećam sada nešto se sprema...
  • deda
    27.3k
    ⁉️⁉️Poštovani zonaši, navijači i simpatizeri Dinama! Ovo nije klasična objava, niti je najava derbija s Osijekom (uslijedit će sutra)!☝️

    Ovo je javni poziv svima vama da odgovorite na pitanje zaslužuje li ovaj Dinamo ( za koji bez ustručavanja tvrdimo da je najbolji u posljednjih 20, a vjerojatno i 35 godina) igrati pred 2-3 tisuće ljudi? ☹️❓❓❓

    Molimo vas da ne odgovarate s "da" i "ne" i raznim pojašnjenjima, već tagirajte prijateljicu, prijatelja, kumu, kuma, ljubavnika, ljubavnicu, poznanika, brata, sestru, majku, oca kojeg želite povesti na utakmicu u nedjelju ili da on vas povede. Hvala, vaša Zona Dinamo.

    ---
    Partner Zona Dinamo: Pivovara Medvedgrad
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.