• doktorbob
    16
    Na zimskim pripremama topica nije bilo, a s druge strane rukavina, vrbancic, gurlica i lukanic jesu.
  • Mr Anderson
    4.9k

    Nisam mislio na zmiju kad sam napisao da si udav.
  • Krizy
    33.6k
    Ispričavam se majstore. U vezi svega si bio u pravu. Progledao sam a nadam se da će i ostali.
  • Imamo Dinamo
    3.1k

    E ipak sam ja bio u pravu. Sah mat bob i @Neki tip!

    Progledah i ja sada. Ne vrijedi ovo rasprave kad neko samo tuče po svome
  • doktorbob
    16
    Majstore cemu isprika? Imati vlastito misljenje nije kaznjivo. Drago mi je da si progledao jer vise necu morati slusati izvrtanje cinjenica, svjesno laganje i obmanjivanje javnosti, prenemaganje, bahacenje i laznu ironicnost u tvojim upisima!

    A sto se tice menala, nitko sretniji od mene ako ga poklonimo njegovom najdrazem klubu, hajduku!
  • Neki tip
    18.3k
    E ipak sam ja bio u pravu. Sah mat bob i Neki tip!Imamo Dinamo

    Hahah, pa naravno da nije mislio na zmiju kao takvu, ali se bob na to referirao. Pitao si bio na koga točno cilja s tim zmijama. Očito jest ciljao na Andersonovu referencu na udava, a jasno je na što je Anderson mislio.

    Jel pomoglo? :lol:
  • doktorbob
    16
    Jasno je svima na sto je anderson mislio osim kolegi Imamo Dinamo.

    Ja sam iskoristio andersonovu usporedbu mene i udava kako bi gospon EDUARDO i @marcio amoroso reagirali jer oni mene upozoravaju da vrijeđam igrace i forumase, a eto kada se mene usporeduje sa zmijom oni sute kao zaliveni. Je li tako @Eduardo?
  • Kepec
    3.8k
    Pa ti bi se s papom uspio posvadit doktore.
  • Imamo Dinamo
    3.1k

    Drugi post je bio cista zajebancija, na prvom se jesam pogubio baš opasno :lol:
    Zato i jesam dodao ovo šah mat, više iz zezancije hahaha
  • doktorbob
    16
    Evo s tobom sam si jos dobar hahaha. Ali nema mjesta ljutnji, ja samo ukazujem na nepravilnosti koje kolege eduardo i marcio zanemaruju. Pitam se rade li to namjerno, a s obzirom da su mi vise puta javno prijetili, a na uzvike, komešanja i uvreda drugih forumasa svjesno (?) šute.

    Kada ja napravim tipfeler i umjesto menalo napisem nemalo dobijem prijetnju izbacivanjem s foruma, a kada me kolega usporedi s ubojitom zmijom, onda je sve u redu.

    Ponavljam, menalo je sasvim simpaticna osoba, i vjerni navijac hajduka kojeg smatra "najvecim klubom u hrvatskoj", ali je i jako smijesan igrac. Medutim, to je moje misljenje, a koliko znam sloboda misljenja na ovom forumu je i dalje moguca.
  • mali M
    2.8k
    Neki možda me nisi shvatio, znam ja jako dobro njegove brojke i slažem se sa svime napisanim, ja sam samo htio reč da mi ne sjeda jednostavno, a da ne trolam i brojim krive korake kao neki ovdje bezveze. Moj brat blizanac je valjda najveći fan Menala i on mi neda ni sekunda da zaboravim na njegove brojke :lol: eto i jučer sam zakolutao par puta očima na njegove odluke u igri, ali šta sad..
  • Krizy
    33.6k
    Posudba u Celje, uz opciju otkupa za 400 tisuća.
    Ajde super, valjda ćemo bar to uzeti ako dobro odigra tamo.
189101112Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.