• NORTE
    9k
    BBB:

    [OBAVIJEST]

    U svjetlu aktualnih događanja, odlučili smo podržati obnavljanje aktivnosti udruge Dinamo - to smo mi. Želimo da udruga nastavi s radom na način da prvenstveno okuplja i potiče navijače Dinama na učlanjenje u klub. Također, očekujemo da udruga Dinamo - to smo mi postane platforma za razvijanje svijesti o potrebi uređenja klupskog Statuta u skladu sa zakonom i u skladu s voljom većine članova kluba.
  • LM1995
    1.7k
    Ja sam već mislio da DTSM više ne postoji
  • Olmic
    2.7k
    Samo se nadam da ne vode vise isti ljudi dtsm
  • superhik
    10.2k
    DTSM definitivno treba restrukturiranje
  • Crusades1986
    9.6k


    Posljednji događaji unutar našeg Kluba i sve što se trenutno događa u njemu daju nam pravo da kao članovi i navijači Dinama, uz podršku Bad Blue Boysa, ponovno pozovemo sve odgovorne na usklađivanje Statuta Dinama sa Zakonom o Udrugama kako bi izbor svih tijela kluba bio odraz volje većine njegovih članova, a ne različitih interesnih skupina kao što je to slučaj već dugi niz godina.

    Smatramo da je sada jasnije, više nego ikada prije, zašto je demokratizacija kluba neophodna za njegovu budućnost.

    Vjerujemo da naš zahtjev nema alternativu i ovim putem pozivamo sve Dinamovce da se učlane u Dinamo jer upravo članstvo u klubu nam pruža dodatni legitimitet i priliku da ostvarimo ono što nam je zajednički cilj.

    Osim poticanja na učlanjenje u klub želimo osvijestiti navijače Dinama da naš klub zaslužuje, može i mora bolje. Na svim poljima.

    Pratite naše kanale jer u narednim danima objavit ćemo sljedeće aktivnosti. Za sada, bitno je poslati poruku:

    U subotu – svi na Maksimir! A prije utakmice ispod zapada na učlanjivanje!
  • LM1995
    1.7k
    Jedno možda bedasto pitanje. Antolić se u par navrata sprdao s (nepoznatim) brojem članova Dinama koje DTSM predstavlja. E sad, kak se članovi kluba “učlane” u DTSM? Drugim riječima, kak možemo doći do neke konkretne brojke članova koje DTSM predstavlja?
  • BlueVelvet
    336
    Mislim da se učanjuje putem povjerenika, dakle netko iz dtsma bi služio kao povjerenik preko kojeg bi se učlanjivalo.

    Mislim da je zadnji put problem nastao jer su to iz kluba shvatili i osugovlačili i blokirali učlanjenja napravljena preko dtsma.
  • BlueVelvet
    336
    A broj članova je sasvim sigurno puno premalen, općenito se ljudi nezadovoljni stanjem u klub ne učlanjuju u isti jer misle da nema smisla o da je to davanja para nekome..

    Mislim da je konačno vrijeme da se shvati koliko je to bitno ali i organizira masovno učlanjivanje u klub, kao što se radi za grupu recimo.

    Mislim da je ipak trenutak da to dignemp na viši nivo i da oko sebe skupimo veliku brojku ČLANOVA kluba.
  • Crusades1986
    9.6k
    Bilo se govorilo da kad se učlaniš u Dinamo da nakon toga pošalješ podatke o članstvu DTSM-u da uđeš u njihovu bazu. Sad će se vjerojatno na novo iskomunicirat šta i kako.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Ja sam im prije par godina nekoliko puta slao mail za članstvo, nijednom nisam dobio odgovor.
  • Mališan
    1.7k
    Jel samo meni javlja pogrešku prilikom prijave?
  • Ludovic IX
    5.2k
    a datum rođenja mi neda promijeniti godinu ručno već moram klikati unedogled do 1979.. nek poprave brzo formu
  • masacusec
    3k
    A ko ti kriv kad si tak star
  • LM1995
    1.7k
    Sad je i meni
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.