• BluePhone67
    3.2k
    v65sdyzdikts7rpl.jpg

    Sn 13.05.2019
  • BluePhone67
    3.2k
    p4ze7exarn9hsf6u.jpg
    66h66czu8il1or0q.jpg

    24 h 13.05.2019
  • BluePhone67
    3.2k
    o6qjjlx71dqyo6ea.jpg

    VL 13.05.2019
  • BluePhone67
    3.2k
    rqmwq6wmxwvdvuxp.jpg

    JL 13.05.2019
  • luftwaffe
    645
    Koji je sad razlog nedolaska?
  • deda
    27.8k
    Mi smo bili, za one koji ne dolaze, stvarno ne znam. Treba tu izgleda ozbiljna analiza.
  • BluePhone67
    3.2k
    Koji je sad razlog nedolaska?luftwaffe

    Ako pitas za sve ostale navijace generalno ili pitas razlog nedolska za Mlinarica i slicne koji su blizu vatre i klubu, a trebali su doci i najavljeni su, kao i za pitanje sadasnje garniture igraca sto nisu barem posjetili event. Mozda u ovom mom pitanju, dobijes i odgovor za sve.
  • 000
    941
    Cilj je ostvaren, nadam se, a to je u ovom trenutku najvažnije.
  • Papastrumf
    9.6k

    Da se nitko od sadašnjih igrača nije udostoijo pojaviti, to mi nije jasno. Mogli su sjesti na tribinu i pogledati, ako ništa drugo. O ovim starima poput Mlinke i ostalih šupaka koji sjede blizu vatre, bolje ne trošiti riječi.
    Onaj Kustić se ima muda pojaviti, znajući naš stav o hns-u i politici u istom, a ovi se boje zdravkeca u Međugorju. Jebeni miševi
  • BluePhone67
    3.2k
    Ne znam sto da kazem, osim da smo uvijek u nekom raskoraku za korak naprijed i da povezemo sjajnu sezonu i tako nastavimo u sljedecima danima, mjesecima i godinama i da sve krene na bolje na svim poljima pogotovo u nekom zajednistvu i povratku navijaca sto je i svrha jednog kluba, cini mi se uvijek kao da idemo korak naprijed, nazad dva.
  • deda
    27.8k
    Teško je govoriti o tome jer smo svi emotivni. Mislim da je trebalo direktno kontaktirati igrače i Bjelicu i pozvati ih.
  • Papastrumf
    9.6k
    Trebalo im je i limuzine poslati da ih dovezu do ulaza.
  • xavier
    11.1k
    Teško mi je zamisliti da nisu znali za ovo, a ako su znali, onda su trebali doći bez ikakvog poziva jer je momčad u prošlosti znala biti i na puno beznačajnijim događanjima.

    Bojim se da tu problem odnosno razlog za nedolazak bila činjenica da je DTSM bio organizator.
  • Park
    22
    Pozvani su svi igraci ukljucujuci i trenera.
    Otkazali su dolazak jer kazu da im je to klub zabranio.
    Kao i bilo kakve kontakte s “drugom stranom”.

    Nisu se pojavili ni Goca Juric i Mlinka koji je u petak dao intervju da dolazi stoposto, a vec u subotu je imao taaaakve booooolove da ne samo da nije mogao igrat, nego ga ni u kolicima nisu mogli dovuc do dvorane.


    Sta cemo dalje pricat kad je tu sve jasno.
  • Park
    22
    Nema to ovaj put nikakve veze s mamicem. Ovo cak ni njemu ne bi palo na pamet.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.