• deda
    28.1k
    :monkey:
  • Nino Bule
    11.6k
    "a članovi udruge GNK Dinamo u 2019. godini u demokratskoj i slobodnoj zemlji imaju manja prava nego što su ih imali članovi udruge građana NK Dinamo u 1969. godini, jer čak niti te godine usvojeni statut NK Dinama, dakle u jednoj socijalističkoj i nedemokratskoj zemlji prije 50 godina, nije predvidio da stari saziv skupštine bira novi saziv skupštine te da svaku kandidaturu predlaže izvršni odbor, a niti je na druge načine onemogućavao kandidiranje članovima."

    Kakvo prcanje svaka cast. Meni jos nije jasno zasto plenki ne pritisne malo i odradi poprilicno popularan potez sad kad nema vise financijera hdza mamica, sumnjam da su mu mumija i ekipa bitni za politicku karijeru a moze ubrat simpatije kod dosta ljudi pogotovo kad bi isao citav vrh hr nogometa mjenjat
  • xavier
    11.1k


    Prvo, Mamić je i dalje tu iako ga nema fizički, a drugo, koliko god to zvučalo nevjerojatno čitajući što mi mislimo, većina ljudi na žalost i dalje ili nema uopće loše mišljenje o Mamiću ili im je sasvim svejedno.
  • SAS1987
    13.5k
    Ja oćekujem neki odgovor od Plenkija, možda ćak i neki potez ako će biti dovoljno pritiska. Pa nije lud da ga u trenutačnoj situaciji još gnjave i zbog nogometa.
  • Nino Bule
    11.6k


    Al nema mamica to je gotova prica, opet sumnjam da je mumija i ostali anonimusi (bar za siru javnost) u vrhu kluba bitna plenkiju kao sto je bio mamic jer je ipak bio veliki donator stranke a i to sto kazes bio je simpatican debilima, uostalom samo ona "hdz u srcu" reklama im je vrijednija od njegovih para. Plenkovic vrlo lako moze to po meni rjesit samo je bitna volja, a nije on ni glup i zna da moze pokupit simpatije za njemu nebitan potez
  • Kwedi
    3.8k
    Di nema Mamića?
  • Nino Bule
    11.6k
    Inace reakcija jednog od skupstinara na otvoreno pismo

    https://twitter.com/DinamoToSmoMi/status/1122955816003354625
  • Nino Bule
    11.6k


    U trenutnoj situaciji plenkovic kad bi raspisao izbore ne skida fizicki mamica, nece ovaj iz međugorja napadat plenkovica a sumnjam da cetnikovi simpatizeri imaju ikakvog interesa za buducnost skupstinara u dinamu
  • BluePhone67
    3.3k
    Dobro Tomurad zna sto je demokracija i biti biran, pa ga je Sesvete tako i izabralo na demokratskim izborima gdje je pobijedio za predsjednika gradske cetvrti, ALI zaboravlja demokraticnost kada je Dinamo u pitanju . Tu dolazimo cak i do nevjerojatnosti da on iz Bandiceve stranke 365 je dogovorio sa Hdzom pola pola vodjenje mandata. Znaci ja npr. glasam ili glasaci glasaju za Tomurada i Bandiceve ideje na izborima, a oni se vec unaprijed dogovorili tko pobijedi bez obzira da ce podijeliti mandat.. To je kao da ja glasam za desnicu Esih, Hasan i zgrazam se na lijevicu, a oni dogovore pola pola mandata sa Pupovcem, Sdpom, RF i ostalom bagrom. Cisto laganje biraca.

    https://www.google.com/amp/s/www.vecernji.hr/amp/zagreb/bandicevac-tomurad-vlast-u-sesvetama-predao-hdz-ovcu-markoti-1010425
  • Mr Blue
    3.4k
    Boban, Shala i druge Dinamove legende na okupu za pomoć Slavku Ištvaniću

    Udruga Dinamo - to smo mi organizira humanitarnu utakmicu u Ciboni za našu legendu Slavka Ištvanića, odnosno za njegovog sina koji boluje od cerebralne paralize. Skuplja se novac za svakodnevnu fizikalnu terapiju. U ekipi Dinamovca naći će se Zvonimir Boban, Kujtim Shala, Marko Mlinarić, Vjekoslav Škrinjar, Igor Cvitanović, Dario Šimić, Primož Gliha, Andrej Panadić, Željko Adžić, Goran Vlaović, Mario Stanić i druge legende Dinama koje će voditi legendarni Zlatko Kranjčar. Suprotstavit će im se legendarna selekcija igrača ih HNL-a.

    Bit će još iznenađenja i aktivnosti vezane uz ovu utakmicu kojima ćemo još više pomoći gospodinu Ištvaniću i njegovoj obitelji, ali o tom po tom. Zasad svi po karte koje se mogu kupiti od sutra u BBB Fan Shopu u Ilici, svim Vivas barovima i Historyu u Tkalči.
  • BluePhone67
    3.3k
    Hvale vrijedna akcija DTSM i navijaca :clap:
  • Blaz
    353
    imas i ti velike zasluge za ovo
  • BluePhone67
    3.3k
    imas i ti velike zasluge za ovoBlaz

    Zanemarivo ilii skoro nista koliko su drugi ili ti premalo koliko si ih ti i jos tu pojedinci sa foruma imali do sada takvih akcija, tako da je to u potpunosti nevazno. Decki su to odradili i svaka im cast, a svi ostali uvijek mogu uskociti kada treba i biti neki od kotacica za velike stvari. Danas mi kao Zona Dinamo Team, sutra ti ili netko drugi i bit ce nam svima lakse.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.