• Sunja86
    973
    BUDI NA PRVOJ CRTI!

    Pozivamo sve navijače koji žele demokratski i transparentan Dinamo da se zapute u Ilicu 37 u prostorije Bad Blue Boysa i učlane u klub.

    Za one koji nisu u mogućnosti osobno otići u Ilicu, mogu na mail adresu dostaviti ispunjenu prijavnicu, privolu i potvrdu o uplaćenoj članarini klubu. Tako skupljene prijavnice i podatci služit će isključivo u svrhu borbe naših povjerenika da uđu u skupštinu i tamo se izbore za naša prava. Ništa vam ne poklanjamo, nudimo vam priliku da se borite za Dinamo kakav želite!

    Za sve upite slobodno nam se obratite u inbox. Važno je da ovo shvatite jako ozbiljno i da sve napravite što je ranije moguće. U pitanju je Dinamova budućnost!
  • masacusec
    3k
    Rađa se nova pobjeda...
  • Purger86
    0
    UČLANJIVANJE U DINAMO PREKO UDRUGE DTSM

    Imam jedno pitanje u vezi učlanjivanja pa ako bi netko znao više reći o tome. Uglavnom, prije par mjeseci kada smo se svi masovno učlanjivali u Dinamo, svoje podatke te podatke još tri nova člana sam poslao na mail UDRUZI DTSM, kako je bilo i rečeno na njihovoj FB objavi. Kako je već prošlo sigurno 2 mjeseca od toga, a ja nisam dobio nikakvu potvrdu od kluba da sam učlanjen, bojim se da možda UDRUGA DTSM u toj svoj zbrci nije poslala naše podatke. E sad mene zanima da li se to može ikako provjeriti, da ne bi bilo da sam uzalud to sve radio. Uglavnom ako je netko imao sličan problem ili zna nekoga tko bi me mogao uputiti negdje da to provjerim, bio bih mu neizmjerno zahvalan!

    #sanctasanctorum
  • masacusec
    3k
    Mislim da je u to vrijeme masovnog učlanjivanja, sustav/aplikacija DTSM pao i nije bilo moguće učlaniti se na taj način.
  • Papastrumf
    9.3k

    @Klenx odgovori čovjeku.

    Mislim da je u to vrijeme masovnog učlanjivanja, sustav/aplikacija DTSM pao i nije bilo moguće učlaniti se na taj način.masacusec

    Nije tocno. Bilo je par stotina ljudi uclanjeno na taj nacin.
  • masacusec
    3k
    Sudim iz vlastitog iskustva i pokušaja.
  • Purger86
    0

    Mislim da me niste shvatili, nisam se ja učlanjivao u UDRUGU DTSM, nego sam se preko udruge učlanjivao direktno u klub jer nisam bio u mogućnosti fizički otići u udrugu pa sam im na mail poslao sve potrebne podatke i naravno potvrdu o uplati.

    "Za one koji nisu u mogućnosti osobno otići u Ilicu, mogu na mail adresu dostaviti ispunjenu prijavnicu, privolu i potvrdu o uplaćenoj članarini klubu. Ništa vam ne poklanjamo, nudimo vam priliku da se borite za Dinamo kakav želite!"

    Sad ne znam da li sam se morao još negdje dodatno prijaviti, preko tog sustava/aplikacije jer nigdje nije pisalo, iako mislim da to u ovom slučaju nije bilo potrebno.
  • deda
    27.3k
    Ajde molim te pošalji dečkima mail s upitom.
  • masacusec
    3k
    Sve sam skužio. Pričam ti da sam se ja svojevremeno putem njihove web aplikacije pokušao učlaniti u klub, međutim nisam uspio.
  • Purger86
    0

    Iako već jesam, budem ponovno. Hvala!
  • Klenx
    4.1k
    Mislim da me niste shvatili, nisam se ja učlanjivao u UDRUGU DTSM, nego sam se preko udruge učlanjivao direktno u klub jer nisam bio u mogućnosti fizički otići u udrugu pa sam im na mail poslao sve potrebne podatke i naravno potvrdu o uplati.Purger86


    Pozdrav,
    svi zahtjevi koji su zaprimljeni do traženog roka, a i naknadno, su predani u klub.
    S obzirom da ih je samo preko DTSM-a bilo više stotina, i predavani su u različitom razdoblju, nije nemoguće da cure u članstvu Dinama još obrađuju neke zahtjeve itd.
    Jer postoje različiti slučajevi, neki su čekali člansku tjedan dana, neki po 3 mjeseca. Nema pravila, ipak su zasute bile s preko 10 000 zahtjeva za članstvo s obe strane.
    Pošalji mi ime i prezime na private slobodno pa ću provjeriti još jednom, ne sumnjam da će doći.
  • Tercel
    368
    Ja sam za ženu i svoje produljenje predao u isto vrijeme u Shopu, meni stiglo, njezina još nije. Tako da vjerujem da nije još sve obrađeno i da još dolaze.
  • LM1995
    1.6k
    Na Facebooku je DTSM promijenio naziv u Dinamovo proljeće. O čemu se radi?
  • kibic
    831
    Taman sam htel pitat isto. Zvuči ko da se priprema izborna kampanja.
  • Derby
    147
    Taman sam htel pitat isto. Zvuči ko da se priprema izborna kampanja.kibic

    Upravo tako :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.