• Neki tip
    18.8k
    Meni bi bilo kakva pobjeda bila fenomenalna a kamoli ovakva 4:0.Hipo

    Ma oko toga nema spora.

    Ja sam u Predictoru igrao 2-2, nadao se 2-1. Bilo kakva pobjeda bi bila velika i sjajna, nedvojbeno.
    Jedino u čemu se ne slažem je da je najveća, ali velim, to je pomalo i stvar dojma, ali i unaprijed zadanih kriterija..

    Kako bilo, nek za koji mjesec, tamo u ožujku npr, ne bude nikakve dvojbe oko najveće.. eto, maštam malo. :)
  • Majki2111
    2.6k
    Vrlo vjerojatno da su oni nas podcjenili i nisu igrali svom snagom. I sami su to rekli u intervjuu.

    Sa sportneta:
    tmw.com



    Gomez:

    "Non abbiamo preparato la partita nel modo giusto, sono rimasto sorpreso dalla qualita e dall'intensita della Dinamo Zagabria. Sono errori che in Champions si pagano, il livello e decisamente piu alto.



    nismo se dobro pripremili .iznenadjen sam Dinamovom snagom i intenzitetom.greske koje se u CL placaju,razina je definitivno visa.



    Sorpresi dall'intensita della Dinamo Zagabria? Si, avevamo visto qualche video e non sembravano quelli visti in campo oggi. Ci hanno messo con le spalle al muro, hanno segnato subito ed e stata dura".

    iznenadjen si Dinamovim intenzitetom?da,vidjeli smo par videa i izgleda da nisu bili oni koje smo danas vidjeli .nabili su nas na zid,odma zabili i bilo je tesko



    Treba ohladit glave. Nije ovo realan rezultat.
  • Dudu
    2.6k


    Fantazija, ovakva hrabrost u dodavanjima podsjeca me na Ajax prosle godine. Potpuno povjerenje u sebe i suigraca, samo se tako i moze.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.