• Neki tip
    19k
    Vidjeh u međuvremenu.. :sad:
  • Carrasco
    4k
    City na Maksimiru zadnje kolo 11.12.. 7.12 igraju protiv Uniteda a 14.12 protiv Arsenala
  • Dudu
    2.6k
    Super, poklonite mi pobjedu na krcatom Maksimi za rodjendan :)
  • Jaki
    100
    Zadnje kolo City doma proci ce vec igrat ce sa drugom dobivamo ih i idemo dalje hehe
  • 000
    941
    qHTeCuI.jpg

    Ovako bi trebalo biti?
  • Jaki
    100
    Steta jedino sto nece bit lijepo vrijeme na Cityu.
  • xavier
    11.1k


    Imao sam neslužbeni info, ali očito krivi :blush:
  • xavier
    11.1k


    Pokušam shvatiti što želiš reći i ne mogu. Zbog koga ti je žao? Zbog ekipe koja inače ne ide na stadion, ali bi si baš došli pogledati City?

    Zbog njih nek bude snježna mećava.

    Znam da sam zločest :cool:
  • Eduardo
    17.2k
    Zbog njih nek bude snježna mećava.xavier

    Nek se ponovi mećava i rezultat kao protiv Kijeva.

    Meni je žao što zadnja nije protiv Shakhtara ili Atalente, posebno ako bude odlučivala o nečemu.
  • reziser
    6.2k
    Meni je cak drago da je city zadnji.
    Ljudi ce na njega doc i po losem vremenu.
    A na atalanti i sahtjaru ce ipak biti bar toplije vrijeme...pa ce valjda i ljudi doci
  • Dudu
    2.6k
    Po meni idealan raspored.

    Atalanta kod kuće. Njihov prvi susret u Ligi Prvaka, pritisak da ne kiksaju odma na početku, trema što nisu nikad igrali Ligu prvaka, pun Maksimir i lijepo bi bilo započet s tri boda.

    Shakhtar treća i četvrta utakmica, forma na vrhuncu i onda gostovanje kod Atalante, a dobri smo na gostovanjima i City na Maksimiru koji bi dotad mogao biti uvjerljivo prvi s 5-6 bodova razlike u odnosu na drugog.
  • Nino Bule
    11.3k
    Ma bit ce pune sve 3 tekme da su u prosincu sve
  • SteveB
    0
    Ako budu normalne cijene
  • nkdz
    829

    Koliko su normalne cijene?
  • SteveB
    0
    Sigurno ne 400 kuna za istok po utakmici
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.