• Ero
    930
    Zašto se svake godine ne igra finale subotom? Čista glupost je što se igralo srijedom, a ako je do termina lige bilo, može se lako to pomjeriti.
  • Papastrumf
    9.3k
    Za narednu sezonu povratak na staro, odnosno finale kupa srijedom.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Jel zna netko jel bilo gdje spomena za finale iduće sezone? Gdje su ga sad smjestili :grin:
  • Kwedi
    3.8k
    Odlučuje se tek iduće godine
  • Crusades1986
    9.5k
    Nadam se da kad Pampas bude gotov da će prvo moguće finale bit na njemu.
  • xavier
    11.1k


    Trebao bi biti gotov za iduću sezonu. Znači da bi tamo moglo biti finale 2022. Iako, s obzirom da je finale na samom kraju sezone, možda bude gotov već i do idućeg finala.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Ajde faul, ajde šora, bit ce zanimljivo u nastavku, pogotovo ako sestrica povede
  • Guinness
    1.9k
    Ekipa puna šiptara i nabrijanih debila čeka krivi pogled protivnika... Fuj
  • Bosna86
    11.5k
    Uvijek mi je draze da imam takve nego tetkice koje se sklanjaju i spustaju pogled
  • Dudu
    2.6k
    Kvalitetom nikakva utakmica, bez ritma, napucavanje bezveze
  • Mr Blue
    3.3k
    U futsalu bi se ona Tolićeva šansa zapucala pod prečku.. Samo kažem. :grin:
  • deda
    27.4k
    A i u velikom bi trebala
  • Guinness
    1.9k
    Uvijek mi je draze da imam takve nego tetkice koje se sklanjaju i spustaju pogledBosna86

    Jedno je imati muda i bit prgav, a drugo je bit ovo što su oni...kod svakog prekida skakanje, bahaćenje, unošenje u facu... Nije to prgavost i zajedništvo kako treba bit neko čisti debilizam.
  • Infinity
    15.2k
    Sad gledam, zadnje finale koje sam propustio 2002/03 Hajduk - Uljanik. Ne znam jel realno da se nekom normalnom TV programu toliko ne isplati prenositi finale kupa :roll: Zao mi je tek sad kad vidim da sam gledao 16 u nizu.
  • Crusades1986
    9.5k
    Cek ne kuzim, kaj je kamera na onoj strani di je gostujuca tribina? I kolko kuzim, ispod kamera su klupe za rezervne igrace. Kaj nisu te klupe bile ispod ove centralne tribine, tj ove koja je sad nasuprot kameri? Znam da se uredivalo, al nisam skuzio da su to mijenjali.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.