• NORTE
    8.9k
    Najveća fora je što je Armada par puta vikala tu parolu :sweat:
    10h
    deda

    Ma oni to svaku tekmu viču a Miško je potpredsjednik HNS-a.


    Znači ovo je naslov uxavier

    Mogu što žele, na čitateljima je da ih nastave čitat ili odjebu što ja odavno jesam.
  • Eduardo
    17.1k
    Eros Grezda je dobar igrač, ali očito teži pacijent.

    Šteta što finalni par nije atraktivniji. Bilo tko (od preostale 'velike' trojke) umjesto Lokomotive donio bi puno veću zanimljivost na Šubićevcu, ne samo na terenu.
  • Infinity
    15.1k
    Zdrijeb je bio takav da su u finale morali Lokosi ili Belupo koji nisu atraktivni. Ja u svakom slucaju ocekujem jako dobru utakmicu. Rijeci Lokomotiva lezi vec godinama, a Lokosi inace igraju jako dobar nogomet. Ono finale Hajduk-Lokomotiva mi je bilo top izdanje, a vjerujem da cemo opet gledati kvalitetan nogomet.
  • Eduardo
    17.1k
    Lokomotiva bez dvojbe igra dobar nogomet, već duže vrijeme. Svidja mi se Tomić kao trener. Ne sumnjam u zanimljivu utakmicu, ali zbog atmosfere na utakmici ali i koji dan prije šteta što tu nije netko drugi. Zamisli Dinamo i Hajduk tamo, ili Dinamo/Hajduk vs Rijeka/Osijek.
  • Neki tip
    18.8k
    Znači ovo je naslov u
    — xavier

    Mogu što žele, na čitateljima je da ih nastave čitat ili odjebu što ja odavno jesam.
    NORTE

    To je postao standardni komentar, u stilu ne gledaj/ne čitaj ako ti ne paše. I sam to primjenjujem tu i tamo, naprosto zaobiđem što mi ide na živce, ali nije uvijek ni u tome rješenje..

    Neki profesionalni standardi se moraju ili bi se trebali poštivati, neovisno o mojim čitateljskim izborima. Taj je naslov odvratan.

    I uopće ne spadam među prvake i čistunce političke korektnosti, ali jedno je sloboda govora ili dobra zafrkancija, a drugo obični verbalni primitivizam.
  • xavier
    11.1k
    Neki profesionalni standardi se moraju ili bi se trebali poštivati, neovisno o mojim čitateljskim izborima. Taj je naslov odvratan.Neki tip sa Zapada

    Upravo to. Sasvim je druga stvar slažeš li se s nekim člankom, autorom ili portalom oko stvari koje su napisane u tekstu. Tu možemo primijeniti onu "ako ti se ne sviđa, ne čitaj". No ovo nema veze s tim, ovo je debelo ispod bilo kakve profesionalne razine.

    Da se razumijemo, naslov je veoma brzo promijenjen, ali link je naravno još uvijek isti (sa starim naslovom).
  • Dino
    2.2k
    I pored svega je problem kaj vecina ljudi zapravo sam pogleda naslov i drzi to ko procitanu vijest. Kak je neki dan bilo ono “dvojica srba prebijeni u Vukovaru” na vecem broju portala, a zadnje recenice su otkrile kak zapravo “jedan ima lakse tjelesne ozlijede, a drugi ih nema uopce”. Ne znam jel opce moguce rijesit problem clickbaitova, al ak je, definitivno glasam za to da se rijesi.
  • reziser
    6.2k
    Pajač i Jović suspendirani do kraja sezone zbog lošeg suđenja i loše VAR sobe
  • Eduardo
    17.1k
    Kome dajete prednost večeras? Možda Rijeka zbog iskustva, ali nije me briga, iskreno. Želim samo dobru utakmicu za kraj sezone i ništa više.
  • Crusades1986
    9.5k
    Ma samo da bude dobra utakmica, fakat ne znam za kog bi manje ili vise htio da osvoji
  • Guinness
    1.9k
    Rijeka.

    lokomotiva je u rangu hajduka po "simpatijama"
  • Majki2111
    2.6k
    Lokomotiva više šanse. Tvrda će tekma bit. Neće bit lijepa tekma.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.