• Eduardo
    17.1k
    DATUM ROĐENjA: 08.07.1988.
    MJESTO ROĐENjA: Jajce (BiH)
    VISINA: 180cm
    TEŽINA: 71kg
    BIVŠI KLUBOVI: Austria Beč, Rijeka, PAOK
    POZICIJA: Lijevi bočni
  • Mr Anderson
    5.2k
    Kaj je na kraju s njim? Ja sam mislio da je neka lakša ozljeda, a njega nema već dosta dugo. Da barem nije igrao ni protiv YB.
  • deda
    27.4k
    Marin operirao trbušni zid. Očekuje se da za 2-3 tjedna počne raditi s momčadi.
  • cron1ck
    1.5k
    Također treba pohvaliti i ovog igraca, po meni jucer jedna od njegovih najboljih utakmica u Dinamu, ako ne i najbolja. Dosta je prolazilo po toj desnoj strani, gdje su on i Olmo odlicno surađivali.
  • xavier
    11.1k


    Dolazak Pinta i Moubandjea je definitivno ostvario cilj...podigla se kvaliteta oba startna beka.

    Samo ne na način na koji se očekivalo :blush:
  • LovroZG
    1.3k
    Zadnju tekmu je odigro protiv Villareala u Maksimiru. Od onda je ili na klupi ili van zapisnika, a Čabraja je rezerva Gvardiolu. Lako moguće da Marin odlazi ovog ljeta. Nadam se da nećemo žalit za njim.
  • SAS1987
    13.2k
    4K, 360 degrees :cool: (s mišem pomičeš kut gledanja) :smile:
  • Krizy
    35k
    Hvala na svemu, pogotovo golu i asistenciji protiv Atalante, puno zdravlja u budućnosti, te 2.mjesta u HNL-u :strong:
    b140q4jbpu0gbz2j.gif

    hf9be6nhyl91jp9q.gif
  • Jurki
    8.2k
    Marine hvala na svemu.. uz želje da osvojis drugo mjesto
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.