• reziser
    5.8k
    Neki vrlo lagano zaboravljaju da smo donedavno imali susrete Svjetskih prvenstava u kojima je lopta prelazila crtu za metarZambatine škude

    Nije li ovo bilo nedavno jer je svih 7 kamera bilp pokriveno?
  • Zambatine škude
    1.9k
    Nije da var nema dobre strane, ima. Smanjio je broj pogrešaka. Ali ništa nije savršeno dok god se iza tehnike nalaze ljudi.

    Ne krivim var.. Nego ljude.
    reziser

    Onda ne mogu shvatiti logiku zašto si protiv VARa
  • reziser
    5.8k

    Nisam ja protiv vara. Samo nisam njegov ljubitelj jer se iza vara kriju suci podložni svojim procjenama. I kod nas to sve traje predugo.
    Apsolutno sam za uvođenje tehnike u sve sfere društva, samo ponavljam. Var nije savršen, daleko od toga. Grešaka je bilo i bit će dok god ljudski faktor odlučuje
  • Dudu
    2.6k
    Opet nije jasan rezon. Prije je bilo više grešaka bez VAR-a, a sad kad je smanjen broj grešaka.naravno nisu skroz eliminirane, jer je nemoguće

    Bolje da se vrati na staro i bude više grešaka, jer?!
  • NORTE
    8.4k
    ništa nije savršeno dok god se iza tehnike nalaze ljudi.

    Ne krivim var.. Nego ljude.
    reziser

    Slažem se, problem je nedovoljna uključenost tehnologije u nogomet pa o svemu na kraju i dalje odlučuje čovjek. Situacija gdje čovjek ni sa 7 kamera ne vidi da je gol je neprihvatljiva.
  • Zambatine škude
    1.9k
    evo mene opet o VARu
    i dalje sam protivnik :rage:
    reziser

    ?
  • Dudu
    2.6k
    Eventualno se može reći da ubija draž zbog nekih dugih provjera i nekih neusklađenosti, ali o tome da povećava broj grešaka nema smisla ni komentirati jer apsolutno nije točno.

    To što se dogodi greška s VAR-om, dogodila bi se i bez nje, a ako se u 90% slučajeva ispravi greška, to je za mene napredak od 90%, a ne da cjepidlačim o ovih 10% :grin:
  • reziser
    5.8k
    Moje pravo da ga ne volim. Ubija emociju.
    I dalje ima grešaka, da, manje nego prije, ali ima grešaka.
  • reziser
    5.8k
    Neki vrlo lagano zaboravljaju da smo donedavno imali susrete Svjetskih prvenstava u kojima je lopta prelazila crtu za metar
    — Zambatine škude

    Nije li ovo bilo nedavno jer je svih 7 kamera bilp pokriveno?
    reziser

    ?
  • reziser
    5.8k
    Ali tko sam ja da sudim, obični forumaš :wink:
  • Dudu
    2.6k


    Hehe, svi smo. Nije da nas netko nešto pita, samo iz nekog razloga osjećamo da na ovom forumu možemo izraziti svoja mišljenja bez nekih velikih osuda, a razlika u mišljenju je uvijek bilo i bit će i to je odlično :blush:
  • Zambatine škude
    1.9k
    Nije li ovo bilo nedavno jer je svih 7 kamera bilp pokriveno?reziser

    O čemu ti pričaš? Pa na samom prijenosu su bile bar tri različite kamere iz kojih se vidi da je lopta prešla crtu. Od ove osnovne do svih ostalih mogućih.

    I da je sudac imao mogućnost to pogledati, dosudio bi gol. Dapače, da je ranije uvedena tehnologija ne bi ni trebao jer bi mu goal line technology javio da je prešla lopta crtu. Mislim na Lampardov gol.
  • Zambatine škude
    1.9k
    Sad sam skužio da na gol Aston Ville misliš, ali ja i dalje ne vjerujem da ne vidiš u kakvu logičku zamku upadaš.

    Pa kako bi se teoretski ovo moglo vidjeti bez gol tehnologije?
  • reziser
    5.8k
    nebih dalje s vama ulazio u raspravu,previše vas cijenim. Vidim da ste shvatili o čem pričam.

    Tvrtka Hawk-Eye se nakon utakmice ispričala gostima zbog tehničkog propusta

    "Sudac nije primio signal da je lopta ušla u gol jer se dogodilo nešto što se nikad ranije nije dogodilo, što nismo vidjeli na više od 9000 utakmica. Svih sedam kamera koje pokrivaju gol-crtu pokrili su vratar, nogometaš i vratnice", poručili su iz Hawk-Eyea dodavši kako je sustav testiran prije utakmice i normalno je radio.

    "Ispričavamo se Premierligi i oštećenom klubu", objavio je Hawk-Eye.

    imam svoje mišljenje i iza njega stojim. svatko ima svoju logiku
    toliko od mene za sad na ovu temu. :kiss:
  • Infinity
    14.9k
    Nekad je uvodjenje zamjene ubijalo draz. Poslije ga ubijalo uvodjenje ofsajda. Sad ubija VAR. Svaka promjena nam ide na zivce jer nam je novitet, al na svaku se s vremenom naviknemo. I svaka je imala neke mane koje su s vremenom usavrsavane. VAR je morao startati negdje. Sutra ce biti bolji, prekosutra jos bolji itd. Tesko ce dosegnuti savrsenstvo, al bit ce jako blizu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.