• Hipo
    406
    Navodno bi trebao biti još koji dolazak.
  • Mr Blue
    3.2k
    Rubrika dolazaka je još uvijek otvorena, istina, mada se meni osobno čini da je roster zasad kompletiran, bar do Božića.

    Red je da ovdje široj javnosti u malo više detalja predstavimo nova pojačanja! :strong:

    Prvi koji je stigao u klub je povremeni reprezentativac Robert Grbić. Rođen u Zagrebu, nastupao je za Uspinjaču, Split i za slovenski Dobovec gdje je u posljednje dvije godine osvojio sve što se osvojit dalo. Igra na poziciji lijevog beka, ali mislim da će publiki oduševljavati svojim poznatim driblingom. Klub je s Grbićem na lijevoj strani dobio puno novih opcija i radujem se vidjeti kako će to izgledati u novoj sezoni. Na njegovoj poziciji igraju mladi Vito Gagulić i Ivan Šulentić. Iako se obojica razvijaju brzinom munje i već ove sezone će bit ozbiljna prijetnja suparniku, vjerujem kako će uz iskusnijeg Grbića dosta toga naučiti.
    Intervju: Robert Grbić: Veselim se proslaviti rođendan na Šalati!

    Drugi koji je pojačao naše redove je golman Mario Herceg koji je sezonu ranije nastupao za finalista lige Vrgorac! Uvjeren sam kako će Hercigonja i Maloševac biti izvrsni golmani, ali dok ne steknu prijeko potrebno iskustvo potreban nam je golman Hercegovog kalibra, pogotovo za velike utakmice. S obzirom da se Gogo umirovio ovo je bila ključna pozicija za pojačati se i mislim da smo s Hercegom ostvarili pun pogodak jer u onih par tekmi koje smo odigrali s Vrgorcem, Herceg je branio doslovce čuda. Puno sreće mu želim u plavom dresu!
    Intervju: Mario Herceg: Sada će biti još veći gušt nastupati pred Bad Blue Boysima


    Posljednji koji je stigao u klub je Josip Grubeša. Grubeša igra na poziciji pivota i nastup u Futsal Dinamu bit će mu premijeran u 1.HMNL. Međutim, Grubeša je pokazao zavidne sposobnosti u vrlo jakoj Ligi FutsalFER. Rođen je u Zagrebu i iako je većini navijača zasad nepoznanica, uopće ne sumnjam kako će se vrlo brzo snaći i terorizirati suparničke obrane.
    Intervju: Josip Grubeša: Veselim se Šalati i gromoglasnom navijanju navijača

    Postoji još jedno pojačanje. Iako je riječ o junioru, uvjeren sam kako će već ove sezone debitirati i za prvu momčad, a ako je suditi po prikazanom na U19 Europskom prvenstvu - dobili smo zvijer od igrača. Jakov Mudronja, rođen u Murteru, pristigao nam je iz MNK Heroji 2007, a ovog ljeta okitio se srebrnom medaljom na prvom Europskom prvenstvu za U19 kategoriju u Latviji. Zbog obveza u Rigi nismo ga imali priliku gledati na Šalati, ali dobit će svoju priliku u napadu Dinama, u to sam uvjeren.


    U rubrici odlazaka, treba zabilježiti kako su nas napustila također tri prvotimca. Vedran Matošević, Jakov Grcić i Matija Rajh će sreću potražiti u drugim sredinama. Klub je napustila i nekolicina izlaznih juniora. Neki od njih će ostati u klubu kao volonteri, dok su neki potražili sreću drugdje. Istaknuo bih odlazak Frana Vukelića koji je prešao u Uspinjaču, ali imam neki osjećaj kako bi nam se Fran mogao vratiti u bližoj budućnosti, kad skupi malo iskustva.
    U svakom slučaju, želim im sreću u nastavku karijere i hvala im na svemu što su uradili za Dinamo, ali moje subjektivno mišljenje je kako novu sezonu dočekujemo jači i spremniji nego prošlu.
    Veki je imao dosta problema sa ozljedama i često bi zbog toga tekme igrao nespreman. Grca je klasa, ali godine polako uzimaju danak, dok je Rajh dobar igrač, ali nije činio neku prevagu na terenu.

    Ako ovim novim igračima pridružimo naše mlade dečke poput Šulentića, Gagulića, Cvišića, Mužara i drugih, mislim da imamo ekipu koju bi usporedio s onom Dinamovom koja je izborila proljeće. Malo se priča, puno se radi, još više se trenira. Jedva čekam da krene sezona jer mislim da bi mogli gledati jako dobar futsal u režiji Dinama!
123Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.