• Pop corn
    4.8k
    al ona standardna otvorena linija u Erste banci za ovakvog komitenta sigurno radi i dalje bez problemaKwedi

    Ne radi. To ti govorim
  • Kwedi
    3.8k
    Ok. Moje duboko grlo u Ersteu ne radi više pa ne znam frišku situaciju :smile:
  • SAS1987
    13.3k
    Za nas neinformirane.. O kakvim erste standardnim linijama pricamo? :rofl:
  • Bosna86
    11.5k
    za Cash flow
  • Kwedi
    3.8k
    Za nas neinformirane.. O kakvim erste standardnim linijama pricamo? :rofl:SAS1987

    dinamo je u ersteu mogao dizati kredite bez nekih garancija i jamstava. imali su otvoreni program di u bilo kojem trenutku koliko im zafali mogu zagrabiti.
  • Mali dioničar
    14k
    S obzirom na to da je Erste banka smještena u “Mamićevim” neboderima...

    https://www.google.com/amp/s/m.vecernji.hr/amp/zagreb/mamic-u-rebru-a-mesic-u-traumi-734882

    S obzirom na to da su Zdravko Mamić kao značajni dioničar Česme i član Upravnog odbora i Petar Radaković kao član Nadzornog odbora bili istovremeno u tom trgovačkom društvu, a Petar Radaković je bio dugogodišnji predsjednik Uprave Erste banke i da su obojica iz Bjelovara, ima netko koga čudi da je kreditna linija baš u Erste banci?

    https://www.revizija.hr/izvjesca/2007/revizije-pretvorbe-i-privatizacije/155-drvna-industrija-cesma-bjelovar.pdf

    0ln2u68fifgegpnt.jpeg
  • Kwedi
    3.8k
    Božo Mamić sudac. On je sudio onaj derbi na Poljudu, 3:2 89/90.
  • Mali dioničar
    14k
    Sudio je protiv Partizana u Maksimiru.
  • Mali dioničar
    14k
    Božo Mamić sudac. On je sudio onaj derbi na Poljudu, 3:2 89/90.Kwedi

    Nema šanse. Sudio je neki Srbin jer je išlo skandiranje “Srpski cigane” za koje je Božo Sušec rekao da kalja utakmicu.
  • xavier
    11.1k
    Ovo mene boli. Dajemo igrace europskim konkurentima. Po meni je to uzasna transfer politika kluba. To da im dadnemo nekog levata je ekstra posao, ali dajemo svoje najbolje igrace.

    Ima od tog dosta vremena, Zeko ili Terza, jedan od te dvojica vodja beogradjana je pricao kako ne zeli ni pogledati ponudu za svoje bolje i najbolje igrace od strane klubova koji su beogradjanima konkurencija i kojima beogradjani zele postati konkurencija. Cak je spomenuo neka 3-4 kluba, cini mi se Benficu i neke tipa Sparta, Dynamo Kiev...
    Infinity

    Vidiš, a meni ovo nema ama baš nikakvog smisla.

    Ja bih najradije da dobre igrače uopće ne prodajemo, ali ok, ne pričamo sad tu o utopijama. No ako već idemo prodavati igrača, onda je valjda najvažnije prodati ga za odgovarajući (znači najveći mogući) iznos. Govorim čisto od samom transferu, ne ulazim u to kamo novac kasnije ide. Po meni ga je bolje prodati u Dinamo Kijev za 10 milijuna nego u Inter za 7 (ne govorim o konkretnom igraču nego hipotetski). Što je bolje za igrača, u to ne ulazim. Za to treba brinuti on sam. Kako sam napisao, nemam baš neki preveliki sentiment prema igračima nakon što odu iz Dinama.

    A što se tiče "pojačavanja konkurenata", pa kupit će oni nekog drugog igrača takve klase za isti novac ako im ti ne želiš prodati svog tako da si na kraju na istom. Nije li onda, kad ga već svakako prodaješ, bolje zaraditi što je moguće veći iznos?
  • Kwedi
    3.8k
    Nema šanse. Sudio je neki Srbin jer je išlo skandiranje “Srpski cigane” za koje je Božo Sušec rekao da kalja utakmicu.Mali dioničar

    onda sam vjerojatno zamijenio. znam da je derbi neki sudio te sezone
  • Mali dioničar
    14k


    Mislim da se zvao Stepanović i da je bio iz Beograda, ali nemrem sad pronaći.
  • Infinity
    15.2k
    Sve potpuno razumijem. I naravno da ga je bolje dati konkurentu za 10 nego nekom bezveznom za 7, ali ako se s nekim Kievom dalo dici na cijenu 10m onda bi se mozda trebalo porazgovarati i s tim Interom oko 10m, pa sta bude.

    Meni su takodjer igraci potpuno nebitni kad odu iz Dinama, al zamisli sutra da nam Hajduk posalje ponudu 11m za Moru, da su jucer dali 35m za Olma, pa onda stigne i 15m za Petkovica. Ne znam bas koliko bi bili sretni da nam najveci rival uzme najbolje igrace. Ne gledam ja tu u Europi neki sirok krug klubova, mozda 15-20 njih. Ovaj Dynamo Moskva mi je potpuno nebitan, ispod nas i mislim da sutra neki medjusobni mec nas i njih Moro vjerojatno nece odluciti ako bude na njihovoj strani. Al Petko u Salzburgu? Pa ne bi im ga bas dao.
  • Neki tip
    19k
    ima logike u tome što pišeš, al bome ne znam primjer takve prodaje..

    Koji naš igrač je otišao u nekakav Salzburg, Spartu i slične? Sam kažeš da Dinamo Moskva nije takav primjer.
  • xavier
    11.1k


    Jedno je konkurencija iz Europe, a drugo Hajduk. Da ne govorimo kako je Kranjčar jedini igrač koji je u dugo godina otišao iz Dinama u Hajduk, a da je u tom trenutku bio nekakva zvijezda kod nas.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.