• Neki tip
    18.4k
    Što se posjeda tiče, ja sam tu baš ravnodušan.. još mi od osnovnjaka na živce idu likovi koji dave loptu i pokazuju svoje tehničke sposobnosti bez koristi za ekipu (možda zato kaj sam ja (bio) brz i prodoran, al nikad nisam uspio više od 25 na nozi :lol: ). Tak da nekako ni danas ne patim na to je lopta u nogama, nego na to da bude brzo, borbeno, efikasno.
  • Eduardo
    16.9k
    Bio je samo iskren... Mogao je zamotati u celofan i praviti se glup. Pa ovaj ga je doveo... Logično je da se i dalje čuje sa svima u klubu pa tako i s njim. Svi znamo da se to dogadja, tako da ta izjava ne mijenja ništa. Nema tu lizanja i veličanja, imam osjećaj da je s Bjeličine strane čisti profi odnos.

    BTW bolje da se vratimo na utakmicu jer sve ostalo je oftopičarenje...
  • Bosna86
    11.1k
    Rekao je u vise navrata i za Zdravka i za Zorana, najcesce bespotrebno
    Sto se posjeda tice ako imas skuplju ekipu od svih ostalih zajedno u ligi onda ocekujem da to prsti
    Kako god da me netko krivo ne shvati, nisam za smjenu Bjelice ili nesto takvo cak i da ispadnemo i od Ferenca i od Zidova/ Latvijaca zato sto ce dovesti nekog goreg od njega.. Sretno mu i to je to
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    aj da se vratimo na topic tekme šta vi mislite sutra dal bi bilo bolje probat s švicarcem novim ili bolje se držat Leovca?
  • marcio amoroso
    31.5k
    Ja sam za Leovca ovu tekmu.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    ja iskreno ne znam, u jednu ruku ovaj novi Švicarac nije u formi još, a u drugu Leovac nije nikad ni bio u formi xD Solidan je igrač i sve, ali samo to. Još uvijek imam flasbackove na onaj prodor Young Boysa po njegovoj strani...
  • Eduardo
    16.9k
    Leovac i nisam mislio da ću ovo ikad reći - s druge strane Stojanović bez trunke dvojbe.
  • MM17
    221
    Isto Leovac. Treba ovome da ulovi formu i da se upozna sa ekipom, a ovo sutra je ipak prevažna utakmica. Vjerujem u Plave, imam osjećaj da ili Gavro ili Izet odlučuju. Mora ih krenut!
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Za Stojke se slažem definitivno, vidi se na Pintu da je ostavilo traga godina dana neigranja, a to se najviše vidi po tom što se nekako ne usudi ić naprijed (osim ako to nije nekakva Bjelicina nejasna ideja)
  • marcio amoroso
    31.5k
    Stojanović obavezno desno. Protiv Fradija je odigrao za mene utakmicu života.
  • deda
    26.3k
    Stojko i Leovac definitivno
  • Carrasco
    3.9k
    Leovac! Moubandje trenutno jako loše izgleda, usudio bih se reći i gore od Lecjaksa.
  • Neki tip
    18.4k
    pretjeruješ.. nakon 2 tekme ne bih baš tako porazne zaključke donosio. :wink:

    Leovac i Stojanović.
  • Carrasco
    3.9k
    pa rekao sam trenutno
  • Neki tip
    18.4k
    Shvaćam, ali čak ni trenutno, odnosno ni u te dvije odigrane meni nije bio tako loš.

    Leovac mi je trenutno bolji, ok, ali ovaj mi samo djeluje još malo neuigrano, neusklađen, nikako loš kao Lecjaks.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.