• Eduardo
    17.1k
    Sa Šitumom ih može jedino ugodno iznenadit i izmamit smiješak na lice.
  • marcio amoroso
    31.8k
    Gavran igra od početka ja mislim.
  • Slepipap
    26


    I ja tako mislim, sjetim se utakmice u Plzenu i Šituma od pocetka na desnom krilu, bio je daleko najslabiji na terenu. Ali kazem, ovo je postava za koju bi ja osobno rekao da je najvjerojatnija za sutra, ne kazem da je doba niti da ce sigurno tako biti. :D
  • marcio amoroso
    31.8k
    Livaković- Stojanović, Theo, Dilaver, Leovac- Ademi, Moro- Hajrović, Olmo, Oršić- Gavranović
  • Neki tip
    18.8k
    i ja bih rekao da će ta postava istrčati.. mozda pod utjecajem danasnjih SN, ali i bez njih bih to pretpostavio.

    Igrat će Hajrović, mislim da je on jedan od onih koje je Bjelica odlucio "podici" razgovorom.

    Jedino ce mozda umjesto Kate odigrati Perić. Moro će sigurno igrati umjesto Gojaka. Gavro se trudio protiv Osijeka, ali i dalje mu ne ide. Mislim da će ga Bjelica ipak nagraditi. Petka je uzitak gledat kad igra kak treba, ali i on ko Hajro zna birat tekme, a to mi jako, jako ide na k.
  • marcio amoroso
    31.8k
    Petković ima super utakmica ali realno protiv Fradija kući nije odigrao ništa. Njihovi stoperi su ga pojeli.
  • Slepipap
    26
    Gavranovic je trenutno u takvoj formi da mrtvu kravu fula za 6 metara.
    A nije bas ni da se istice trkom ili asistencijama.
    Petko je u ovom trenutku u ribarskim cizmama korisniji od Gavranovica.
  • Maki17
    174
    Livi- Stojke, Dilaver, KTC, Leovac- Ademi, Amer, Majer - Olmo, Orša i Petko
  • Eduardo
    17.1k
    Ili mi se čini ili je Petko svaku tekmu puno bolje reagirao i odigrao kada je ušao s klupe?

    Šteta što je Gavran baš u kriminalno lošoj formi. Kud teško ulazi u gol šanse tu promaši i to malo prilika u kojima se nadje.

    Mislim da nema šanse da Šitum krene od prve. I dalje vjerujem da za to više šanse ima Majer.

    30.minuta tempa iz prvih 10.minuta prve utakmice i oni nemaju šanse. Nadam se da nećemo ući ziheraški čekajući neku njihovu grešku. Bilo bi loše ponovno im prepustiti toliku dominaciju što se posjeda lopte tiče pa ući s nekakvih 0:0 u zadnjih 20.min.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Ili mi se čini ili je Petko svaku tekmu puno bolje reagirao i odigrao kada je ušao s klupe?Eduardo

    I meni se čini, mislim da je to do toga da dolazi na izmorene stopere pa se puno bolje njegova kvaliteta iskaže u građenju lopte i asustiranju kad su negoe već umorne. To mu je jedina stvar koja mu fali zasad (snaga za cijelu tekmu) jer da je lik jak ko Manđo već bi u Realu bio
  • Maki17
    174
    Jel se zna kojih 20 igrača je otputovalo a tko je ostao? Andrić, Moharrami sigurno Marin, Lesković vjerojatno još mi jedan fali.
  • deda
    27.3k
    Mislim da sam vidio Leška i Marina na treningu u Budimpešti.
  • Slepipap
    26
    Nema ni Belog ili Moubandjea. Nisam siguran tko tocno fali, uz KTCa je bio jos jedan afro, treceg nije bilo.
  • Maki17
    174
    Da, sada sam gledao. Nisam vidio Moubandjea i Pinta?
  • Bosna86
    11.5k
    Poslije ovakvih izjava Bjelice biti ce ili pukovnik ili pokojnik... Sretno mu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.