• marcio amoroso
    31.9k
    Perić ima čistu loptu na glavi, može je spustiti nazad Livakoviću, može je izbiti u aut, može je dati kome hoće. Perić pogađa njihovog igrača i ljudi kuhaju opasnu situaciju iz toga. Nitko to ne vidi, ustvari leskovic mu je namjestio glavu pa je leskovic kriv i za to.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Ma gle, nisam ni mislio na tebe nego na općenito pljuvanje Leškovića. Nisam mu ni odvjetnik ni rođak ni brat ali mi je krivo kad se netko neopravdano pljuje.
  • LovroZG
    1.3k
    Perić i Lešković su svaki sjebali po jedno zaleđe i čini mi se da je Rolović često bježo Leškoviću. Nije bio on katastrofalan, al definitivno se mora priznat da je pet tekmi bez primljenog gola donekle i zasluga naših protivnika.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    mene si mogo prevarit da si mu rođak :P

    šala naravno, ali da nije on loš igrač, ali je u usporedbi s ostalim obrambenima dosta lošiji. Plus dobro Lovro kaže i protivnici su ga malo pomazili haha
  • Mr Anderson
    5.3k
    Lešković dobar u ovih 5 utakmica. Bio je malo nesiguran protiv Rijeke na početku, zna imat krivih dodavanja, ali sve u svemu solidan je bio, ništa lošiji od Perića.
  • Mali dioničar
    14k
    Evo par fotki, jbg, nema baš publike. :smile:

    dchw1z6xqhv2h0g3.jpg
    17k10af50scqzvym.jpg
    w6w8n1kwg2c9wiic.jpg
    gsyoemd0knvf656b.jpg
    8gct68indte8b9lf.jpg
    1qtx2oet9m9kigmq.jpg
    z4toftgx3tmb5avs.jpg
    ww5dk07u8ixbj3jt.jpg
    vvnydwxc4534jbne.jpg
    nwkuif9omqq4817u.jpg
    edpf10dp52mv6b5n.jpg
    jp2fvcu5hrf7uwp5.jpg
    ua5gckincun3267r.jpg
    2pg9nckxvkj2kkk3.jpg
    2r0iv648wviva6hp.jpg
    0qbnnehptvjj3az4.jpg
    9mt2fbd6g1gnt0es.jpg
    dbjrp5c5i5nr35s7.jpg
    kco65vkd3oqfa85j.jpg
    bb7z2hchiwkik6ke.jpg
    t7424qpi2yp8p3xj.jpg
    sp07l7kasf1deki1.jpg
    smz93iq8ir7trww3.jpg
    c8j4egjnzwqa22de.jpg
    t6xxlwrp4nmewtcv.jpg
    fxzqzq54ndx1s8yk.jpg
    2ilt8vxe4e2kcx15.jpg
    y17u7pxu9z03o5uc.jpg
    zuzp2387mjpq68e3.jpg
    wncg1iwqy84sgnaa.jpg
    ga3i7ydzcf7fk2zd.jpg
    ogfwv1al9nf5350a.jpg
    dn3cpwa1aoclvac8.jpg
    sgm5e8i6i4bqpr1w.jpg
    8ox9nbli4rtj0pfh.jpg
    ahwy0mqizqramiip.jpg
  • platini
    230
    Lešković i Perić kao nisu loši jer ovi poluamateri nisu zabili gol a nije da nisu imali (i to dosta) šansi. Da smo igrali protiv npr.Young Boysa sa ovim stoperskim parom bi primili 3-4 komada i tek bi tada ljudi vidili kakvi su. Ja ne želim dočekati ta 3-4 komada, želim što skoriji povratak Teophila i Dilavera.
  • Mali dioničar
    14k
    Ove dvije su mi najjače jer:

    Amra korigira nešto tamo iza klupe.
    c9lva3k0uzv9f7gl.jpg

    Adolf u loži objašnjava Olmovom tati je Dani zabio gol.
    94p6nkipitbjyh4h.jpg
  • Jaki
    100
    Ma ne ide nigdje Petko cim sam vidio prvu tekmu protiv Anderletcha kad je poceo rekao sam da je igračina,kompletan igrač ljudi mi se smijali...Ali evo dugo nismo imali 2 klase od napadača Petko i Gavro po meni je trenutno Petko ispred 4 tekme zaredom zabija.
  • Jaki
    100
    Mislim da je vrijeme da se Oršić pozove u repku realno zasluzio je i proslu sezonu ima kontinuitet odlicnih igara pogotovo u europi.
  • El Capitan
    74
    Baghdatis se odlučio inkognito posvetiti nogometu?

    sp07l7kasf1deki1.jpg

    Marcos-2006.jpg
  • Mali dioničar
    14k
    Baghdatis se odlučio inkognito posvetiti nogometu?El Capitan

    Pitaj Karolinu Šprem. :smile:
  • BluePhone67
    3.2k
    Hvala nasem sluzbenom fotografu ZD koji je nasao vremena i poslikao opet prekrasne fotke za nasu galeriju.
  • Mali dioničar
    14k


    Nema na čemu. Fotke će biti dobre kad na stadionu bude publika, a prekrasne kad se napravi novi stadion. :smile:

    Nije da scenografija nije bitna za fotku. :razz:
  • BluePhone67
    3.2k
    Mada imam primjedbu, kada je vec bila blizu terena, mogao si Amricu zamolit za jedan photo session (ljeto 2019 - ZD)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.