• marcio amoroso
    31.9k
    Popravili smo dojam na kraju. Kad su ušli Petković i Olmo odmah druga pjesma.
  • EastsideZg
    166
    Oršić me s onim driblingom podsjetio na Messija kad je složio Boatenga na pod, djeluje još brže i bolje neg prošle godine.
    Gojak me počinje jako živcirati...
  • Slepipap
    26
    Petković toliko cesto vjerojatno ne zabija ni Tei Slavici.
    U strasnoj je formi.

    Nadam se da Kadzior eksperiment odlazi u povijest, nije to to.
  • Infinity
    15.2k
    Sreca pa sam gledao samo ovaj kraj. I nije lose izgledalo. Petkovic u bas je*enoj formi, a mali doktor, presao igricu.
  • cron1ck
    1.5k
    Ja nekako mislim da je Petkovic pred odlaskom, pa Bjelica forsira Gavru da mu nabije formu jer ce mu igrati cijelu sezonu.
  • Dudu
    2.6k
    Ne znam za vas, ali meni su jako drage ove pobjede lagane i kad ne igramo nesto..

    Imao sam prije Bjelice traume od utakmica zadnjih godina koje smo igrali dobro i primali pacerske golove :D
  • Eduardo
    17.2k
    Gojak igra jako dobro. Jedini njegov problem je realizacija. Baš je tutlek pred golom.
  • Infinity
    15.2k
    Ne znam za vas, ali meni su jako drage ove pobjede lagane i kad ne igramo nesto..Dudu

    Nekad smo igrali k'o Real, a protivnici k'o Vratnik pa smo gubili. Odlika velikih ekipa je da pobjedjuju i kad lose igraju.
  • Infinity
    15.2k
    Gojak igra jako dobro. Jedini njegov problem je realizacija. Baš je tutlek pred golom.Eduardo

    Taman slusao brata kako ga pljuje i govorim mu isto. Daj ga Buli, igrao je spica, nek ga nauci nesto.
  • Nino Bule
    11.3k
    Gojak ko lampard ulazi zakasnjelo u zavrsnicu i nađe se u masu prilika al ne ide ga zabijanje i gotovo
  • Dudu
    2.6k
    Gojak je veliki ratnik, igra dobro, krenut ce ga i gol.. Nije najvisa klasa kao Olmo, ali dobar igrac
  • Mali dioničar
    14k
    Gojak je sebičan kao da je Šuker. A nije Šuker.
  • Morales7
    184
    Malo mučenja, ali dobro. Kad se vrati prvi stoperski par, Olmo na 10 i Petko izgura Gavrana, mislim da će to bit druga pjesma
  • Eduardo
    17.2k
    Nemojte otpisivati Gavrana... Tek smo počeli, polako. Iako Petko trenutno zaslužuje start doći će i Gavran na radnu temperaturu.

    Ovi šupci udaraju podmuklo, po faci cijelo vrijeme. Prema kome je Izet ono zamahnuo rukom, Kadzioru?
  • Dudu
    2.6k
    Orša je čudo, reprezentativni kalibar, nadam se da bude brzo dobio poziv u repku...

    Ako je netko zaslužio, on je, nevjerojatan kontinuitet dobrih igara i napred i nazad..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.