• Bosna86
    11.5k
    Gavran i Hajro na klupu, nek malo razmisle..Kondziora u Rusiju uvaliti nekome
  • Majki2111
    2.6k
    U jednom trenu Petković je ponovo bio na lijevom krilu u obrani. A kad je trebalo bio je i u sredini. Cijela ekipa se podredila sustavu.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Gojak dobar danas, ne znam zašto ga neki ljudi kritizoraju, valjda ne gledaju pažljivo utakmicu. Petković donio preokret. Kadzior i Izet danas nisu došli.
  • Eduardo
    17.2k
    Gojak dobar danas, ne znam zašto ga neki ljudi kritizorajuMr Anderson

    Zato što puno promašuje pa ljudi smetnu s uma sve druge dobre stvari koje je do tad napravio. Pitaj ljude po čemu pamte Gojaka prošle sezone i većina će reći po promašaju protiv Benfice.
  • Dudu
    2.6k


    To i ja mislim, odradi vecinu posla jako dobro, ocito mu je realizacija 0.. Da je drukcije i da trpa sve sto mu naide vec bi u Liverpoolj preuzeo Gerrardovu osmicu :D
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    možda ga imam na piku i dalje zbog proljetnog djela sezone,ali molim te reci mi po čemu? Lik em kasni u predaji lopte, em se ne vraća po loptu baš za kreaciju igre, duge lopte nula, obrana prosjek (najveći poso napravio Ademi tu) Sebičan i katastrofalan u završnici... da ne nabrajam dalje
  • platini
    230
    Ajde bar smo iz ove utakmice naučili (nije da nismo i prije znali) da ova dva stopera nemaju kvalitetu za Dinamo. Saburtalo je stvorio jedno 5 šansi, par puta nas je spasila smotanost Gruzijaca a još par puta nas je spasilo (pokoji put i sumnjivo) svirano zaleđe. Možemo mi sada pričati o 5 utakmica bez primljenog gola ali stoperski par Lešković-Perić nije za ozbiljne utakmice. Oni su više ovako stoperi za po kući, nisu za vani.
  • platini
    230
    I Gojak...užasan. Nadam se da će on biti sljedeći transfer. Ovo što on pokazuje u zadnjih nekoliko mjeseci je skandalozno.
  • Majki2111
    2.6k
    Olmo:

    Sretan sam zbog gola, treba dalje samo raditi. Sretan sam zbog minutaže. Na kraju smo dali tri komada i sretni smo zbog prolaska. Nemam pojma ništa o Ferencvarošu. Ne znam hoću li igrati protiv njih, ja sam još igrač Dinama. Ja sam tu još. Bilo je malo čudno bez navijača, ali Gorica je sljedeće kolo i nadamo se da će biti pun Maksimir. Malo sam odmorio, imao sam 18 dana, sad sam se vratio, trebamo dobro trenirati i igrati da budemo u boljoj formi. Cilj je Liga prvaka, a nadamo se da ćemo do toga doći.

    Teško smo ušli u utakmicu, nismo imali puno šansi u prvom dijelu, no oni su poslije pali. U drugom dijelu smo imali više šansi i pokazali da smo bolji. Bio sam samo tjedan dana na treninzima i nisam očekivao da ću danas igrati. Treba mi još malo vremena da se vratim u pravu formu. Ja imam ugovor do 2021. i vidjet ćemo što će biti s novim ugovorom, razgovarat ćemo još. Prošle sezone smo dobro igrali, ali mislim da sam spreman za korak dalje u karijeri, no ja sam igrač Dinama i o tome samo razmišljam.

    Ja sam znao kad sam išao tamo u Španjolsku na okupljanje reprezentacije da sam skoro pa nepoznat, pa sam morao marljivo raditi i pokazati što znam. Sretan sam kako je sve završilo. Onaj gol protiv Njemačke u finalu Eura sam pogledao puno puta.
  • LovroZG
    1.3k
    Olmo i Petković odlični.
    Kądzior se nikako ne snalazi kad ga se zatvori. Izgleda da on stvarno nema puno za pokazat osim tog centaršuta.
    Gojak je bio ok, al i mene je strašno naživciro promašajima i onda kad se neko dero na njega krajem prvog poluvremena. Dobio je loš pas i lopta prolazi na tri metra od njega, a on stoji i razočarano gleda umjesto da krene za njom. To se nikako ne smije događat...

    Na kraju je rezultat super, al realno bilo je i naprijed i nazad par slabih reakcija. To se protiv Ferenca ne smije ponavljat, al dotad će se valjda Dilaver, KTC i Olmo vratit u prvu pa će sve bit lakše.
  • Slepipap
    26
    Uh stari, ne znam sto si ti to gledao ali Perić sada vec pokazuje poprilicno visoku kvalitetu i to kontinuirano. Za Leškovića se slazem da nije kvaliteta za nista vise od HNL rotacije.

    Curenje obrane danas nije stvar stopera nego cijele momcadi koja je igrala mlako i stajala daleko od igraca. Tamburalo je u prvom poluvremenu kroz 3-4 pasa dolazilo do nasih 25 metara jer smo daleko stajali od igraca.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Mene iskreno zanima kako bi Perić stajao uz Katarinu ili DIlavera, jer ovako se ponekad i čini da je loš, a u stvari mu Lešković kvari prosjek
  • marcio amoroso
    31.9k
    Ja ne znam šta vi svi imate protiv Leškovića. Čovjek ni jednu jedinu grešku danas nije napravio. Ekipa sa njim u 5 utakmica nije primila gola. Šta bi trebao napraviti da mu se skinete sa vrata. Izdriblati trojicu i zabiti gol? Zabiti iz slobodnjaka kao Messi? Lešković nije Ramos ni Pique ali nije vala ni toliko loš koliko ga pljujete.
  • Majki2111
    2.6k
    Bjelica veli da su igrali u 3-5-2 sustavu oni. Stožer nije bio spreman na to priznao je.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    nije loš, ali meni smeta jedna stvar kod njega, a to je što je katastrofalan na duge lopte, ondnosno njegovo pokrivanje prostora di jako puno problema ima

    I ja ga ne smatram lošim, samo nedovoljno dobrim za Dinamo. Iako ajde popravio se dosta pod Bjelicom jer realno prije je bio razina Carlosa nakon ozljede one...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.