• Majki2111
    2.6k
    Bule: Problem kod osvajanja drugih lopti i zato obrana stalno pod pritiskom. Ademi nije mogao sam igrati šesticu pa je Gojak spušten. Dobar dio poluvremena igrali 4-2-3-1.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Vrlo loše. Iskreno cijenim Bjelicu ali i od mene će zaraditi maksimalno 5,5. Ne kažem da su ovi loši niti da se trebaju pregaziti ali mi 2 akcije nismo složili. Ja ne znam šta Kadzior pokazuje na treningu ali vjerojatno je nešto kao messi pa zaradi mjesto ofenzivnog veznog. Kraj živog Majera i Atiemwena on njega forsira. Ne kontam jednostavno. Ovi momci definitivno nisu naivni i da imaju boljeg napadača mi bi imali žestokih problema da ih uopće prođemo.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Posebno me naživcirao Gojak sa onim deranjem na nekoga iz obrane, mislim na Perića kad mu je ovaj prigovorio da brže igra. Mrzim negativu na terenu.
  • SAS1987
    13.2k
    Jebote, pristup ko da igraju neku trening utakmicu. Treba nešto hitno promjeniti.

    Gledam malo paralelno i Ferencvaros... opasno vise.
  • reziser
    6.2k
    Sva sreća da mi nismo primili gol. I mi bi visili i bila bi panika
  • Jaki
    100
    Decki dajte se smirite nek ostane i nula glavno da prođemo slicno kao tamo u Gruziji prvo poluvrijeme dodat cemo gas u drugom dijelu
  • Mr Anderson
    5.3k
    Dobro da je kazna inače bi uživo gledao ovaj antinogomet.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    čim je ušo petković odma smo malo živnuli, a ja stvarno ne kužim bjelicu i majera...
  • Jaki
    100
    Kao sto rekoh dodali smo gas jako dobro igramo drugo pol Petko u zivotnoj formi nadam se da ide i 5 tekma bez primljenog gola.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Perić 10ka za ovu obranu haha
  • Jaki
    100
    Sta sam vam rekao ekipa Petkovic je u zivotnoj formi asist i gol a Olmo sta reci legendo ostani sto duze da uzivamo.
  • cron1ck
    1.5k
    pa meni je ovaj Gojak smijesan igrac, toliko glup i da nema trunka pameti, uzas haha
  • Mr Anderson
    5.3k
    Kad pogledaš rezultat rekao bi čovjek - plitak potok. Valjda su se dečki čuvali za Goricu.
  • Bosna86
    11.5k
    A ja ga imam na predictoru, lijepu sam mu porciju posvetio
  • davidinamo
    342
    Petkovic i Olmo su zvijerčine
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.