• xavier
    11.1k


    Misli li netko da će Maksimirom odmah poteći med i mlijeko kad dođe do promjena? Naravno da ne. Ne postoje nikakve garancije što budućnost nosi.

    No isto tako je valjda svakom jasno da je izbacivanje Mamića ne jedan nego deset koraka u pravom smjeru.

    Nema mi goreg od ekipe koja kao načelno je protiv Mamića, ali prodaje floskule o tome kako su "novi još gori", kako "svi imaju skrivene namjere" i kako "za Mamića bar znamo kakav je" :vomit:
  • Tercel
    413


    Ma šala. Kao poziv na sud zbog kaznene prijave. plava x 74
  • Droljo
    5k
    Malo je crnjak ali šta da nam mumija cikne u međuvremenu, kakvi su onda protokoli po statutu?
  • Keyser Soze
    8.1k
    Hahaha, o ovom sam i ja razmišljao. :rofl: Valjda će izdržat tjedan dana.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Baš me zanima koliko će ljudi dobiti člansku iskaznicu ( u smislu da će znati da su članovi, da će imati dokaz) i koliko će ljudi to članstvo obnoviti.Cosey

    Misliš na njihovu struju?
  • Cosey
    435
    Pa da. Recimo da naštancaju ne znam koliko članova za ovu skupštinu ta priča im ne drži vodu dugoročno. Morali bi odmah mijenjati statut, pretpostavljam, i nešto iskemijati jer koja korist i da pobijede.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Ionako članstva koja su sredili 4 isključena povjerenika ne vrijede pa ti potencijalni članovi neće imati brige oko iskaznica.
  • superhik
    10.3k
    Možda malo glupo pitanje, ali u vezi ovih prijava koje smo slali na mail. Onda nije preporučljivo da mi koji smo trenutno članovi produžimo članstvo sad?

    Netko treba ostati član po ovom sustavu (najviše zbog broja članske iskaznice) u slučaju da treba opet reagirati?
  • emilperska
    3.1k

    Ako je logika da u kvotu povjerenika ulaze nova članstva + članovi kojima je isteklo članstvo, onda si u pravu..
  • Tradicija bunta
    5.5k
    Ova prijava dalje ide po službenoj dužnosti dalje tako da to nema više veze s ovima šta su slali prijave. Tako se barem da iščitati iz objave na klupskoj stranici. A i logično je. Piše da je kaznenu prijavu dopunio klub, što znaci da su je i oni poslali.
  • crni1312
    299
    Pozdrav momci! Jedno pitanje za upučene.

    Kako će ići dostava iskaznica? Preko povjerenika ili direktno na adresu navedenu na pristupnici? Imam više ljudi koji se učlanjuju izvana, a htjeli bi da im ja tu preuzmem iskaznice. Jel treba uopće biti adresa sa osobne navedena na pristupnici ili može neka druga?
  • Benito
    598
    Koji je način plaćanja u fan shopu?
  • NORTE
    9.3k
    Koji je način plaćanja u fan shopu?Benito
    Za učlanjenje u dinamo identično kao i u dinamovom shopu - samo gotovina.
  • superhik
    10.3k
    to mi je razumljivo. Ali da recimo kao članovi trebamo opet tipa idući tjedan opet reagirati i slati mailove, a obnovili smo članstvo i nemamo više status člana? Ili imamo status člana i vrijedi nam broj članske sve dok ne dobijemo novu?
  • Papastrumf
    9.8k

    S nase strane ide sve na adresu jer tko bi to kasnije sve uspio podijeliti buduci da se radi o nekoliko tisuca clanova.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.