• Nino Bule
    11.5k
    Skupstinom predsjeda mirko barisic ako se ne varam, tako da on ce sigurno uvazit odluku io-a o suspendiranju clanstva i nece ih verificirat, kad dođe novi NO tesko da ce preokrenut odluku

  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Nije moguće da to ide tako. Meni osobno je logičnije da se čeka sastavljanje NO-a koji bi onda pregledao njihove žalbe
  • Zagi
    5.1k
    svaki izbačeni član može podnijeti žalbu nadzornom odboru koji u roku od mjesec dana mora to potvrditi te je onda odluka konačna. Kako nadzornog odbora nema, po njima su oni i dalje punopravni članovi i mogu djelovati.namodi grebza

    Suspendirani su, ne izbačeni .
    Sad koliko ta diferencijacija znači po statutu, nisam siguran.
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    1. Članovi kluba Damir Žigrović, Mario Paponja, Mate Tokić i Mario Primorac isključuju se iz članstva kluba jer djeluju protivno ciljevima kluba i ne poštuju Statut i druge opće akte kluba.
  • The Undertaker
    4.1k
    Ako je dobro shvaćam, skupština ne može sama predložiti povjerenika ali može odbiti predložene jer je to smisao verifikacije.
    Slijedom te logike, ako Mamić trenutno ima većinu u Skupštini, nisu glupi da verificiraju 8 "tuđih" povjerenika i izgube većinu.
  • Nino Bule
    11.5k

    Od 80 skupstinara 8 dolazi iz redova povjerenika koji skupe najvise clanova između dvije skupstine, nema predlaganja od strane skupstinara nego uprava kluba sastavlja listu 8 povjerenika koji su zadovoljili uvjete u statutu i njih se verificira
  • The Undertaker
    4.1k
    To sam i napisao. Ako Mamić ima većinu u sadašnjem sazivu Skupštine, neće ih verificirati.
  • Tradicija bunta
    5.5k
    Aktualni saziv skupštine nema utjecaja na to kojih će to osam povjerenika biti. Povjerenike verificira komisija prije samog održavanja skupštine i oni izravno ulaze u sastav skupštine. O tome se ne glasa.
  • The Undertaker
    4.1k
    :up:
    U Statutu piše da Skupština verificira ali nije jasno kako.
  • ProudAndLoud
    85
    Ekipa, aktualni gradonačelnik kakav god bio, rekao je na pressici da se nece graditi novi stadion ako Mamic i ostatak njegove ekipe ostane u klubu u bilo kakvom obliku, mislim da i ekipa u klubu to kuzi i da nece dovest to u pitanje, tako da nam to ide na ruku kako god bilo.
  • Captain America
    13.9k
    "Neovisne"

    Laže već u drugoj rečenici.

    Kao neko sa zapada, sigurno me dotični ne zastupa.
  • Dammir10
    266
    Trollu… Problem tvog šefa i takvih kao ti,vi jednostavno ne shvaćate da se ljudi ne bore za pozicije nego za dinamovstinu… To je vama neshvatljivo jer je vas um naučio na veze i vezice… Ako ti smatras da ja ili bilo tko drugi smatra ovo nekom velikom pobjedom, grdno se varaš… Ovo je samo jedan koračić ka konačnom cilju, a to je slobodan Dinamo…Bosna86

    Lijepo je ako uistinu ovo misliš. Zavidim ti na idealizmu i percepciji svijeta oko sebe. I ja sam sa 20-ak godina bio sanjar i vjerovao sam u dobronamjernost drugih i u to da se ljudi ne bore za pozicije i svoje osobne interese nego za više ideale (dinamovštinu, hrvatstvo, pravdu). Sada sam malo stariji i neke iluzije su se tokom godina jednostavno putem razbile. Stvarnost me grubo demantirala. Pričekajmo novu struju da dođe na vlast pa ćemo vidjeti ko je bio u pravu, ja kao pesimist ili ti kao idealist. Vidjet ćemo žele li ljudi iz nove uprave (koja god bila) samo furati ''dinamovštinu'' ili će poneko željeti i uhljebiti svog rodijaka ili prijatelja.

    Ja sam uvjeren da su mnogi među vama ovdje na forumu idealisti (prevladava mlada populacija) ali uvidjet ćete uskoro da postoje i prepredene osobe koje su u cijeloj ovoj priči samo zbog vlastitih interesa. Bilo je i u prošlosti u navijačkim skupinama raznih istaknutih osoba koje su se kunule u ideale a danas je na tribinama zabranjeno spominjati njihova imena jer se ispostavilo da im je ipak osobni interes bio na prvom mjestu.

    I da kažem samo kako nema potrebe za vrijeđanjem. Kultura i gospoština je važan dio dinamovštine i trebamo uvažavati ljude koji drugačije misle. Pozdrav svim idealistima i nadam se da će se vaši snovi ostvariti.
  • Cosey
    435
    Ne znam koliko u ovom trenutku ima smisla lamentirati o nakaradnosti ovog kaj se dešava.

    Baš me zanima koliko će ljudi dobiti člansku iskaznicu ( u smislu da će znati da su članovi, da će imati dokaz) i koliko će ljudi to članstvo obnoviti.
  • Mrvica
    3.3k

    Baš se vidi očaj u tom ''pismu'' predsjedniku Barišiću. Neću se veselit prije, ali ovo šta se dogodilo jučer nakon tekme je bila velika šamarčina Mamiću i njegovim sljedbenicima, po objavama i komentarima se vidi da im brod tone lagano. Ali kao što kažu mnogi ne treba pripremat ražanj dok je zec još u šumi. Sve u svemu ovo je veliki pomak prema naprijed..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.