• San Lorenzo
    11.6k
    Nekako si mogu zamisliti scenu gdje večeras podivljali zdravko obavlja telefonske razgovore sa izbačenim povjerenicima i jebe im sve po spisku jer su ispali toliko naivni sa porukama koje nisu ostavile ama baš ništa mašti na volju. :rofl:
  • Nino Bule
    11.5k

    A i da jebe mater osobi koja je iz wap grupe podjelila audio snimku s javnosti
  • Dammir10
    266
    Mislim da Mamić uživa u svojoj vili i da ne čupa toliko kosu oko kluba. Najnapetiji su ovi sitni činovnici, portiri, računovođe, oružari, čistačice, kuhari koji se boje za svoj posao jer će ona struja koja prevlada metlom počistiti sve sa suprotne strane i postavit će svoje ljude kao što to uvijek biva. Takvima osnovna egzistencija ovisi o tome ko će prevladati jer će morati napustiti posao iz snova (rad u Dinamu) i morat će potražiti neki uistinu šljakerski posao.
  • Nino Bule
    11.5k

    Sve sto si napisao je laz i izricita izjava navijaca je da se zaposlenici nisu neprijatelji, naravno ako se ne radi nista morat ce se pocet a znamo da toga ima
  • Dammir10
    266


    Naravno da nitko u "kampanji" neće zaposlenicima reći da će ih sve potjerati ali kada se zasjedne na vlast ja sam siguran da će mnogi koristiti veze i vezice da u klub uvale svog prijatelja, rođaka, netjaka, ljubavnicu itd. Tako sve u državi funkcionira. Sačekajmo pa ćemo vidjeti ali ja sam uvjeren da će toga itekako biti.
  • Nino Bule
    11.5k


    Ako bude navijaci ce imati mehanizam istjerat ih iz kluba, trenutno to ne postoji
  • Mulec86
    389
    Uziva u svojoj vili i ne cupa kosu, ali izdvaja vise desetaka tisuca eura da uclani u klub sve zive i mrtve zbog privatnih interesa, ali dobro valjda mu je do kose stalo...
  • Ludovic IX
    5.5k
    jel si i ti jedan koji ovisi o glavi pa zato cviliš toliko
  • Bruh
    901
    skužio da mu pare kurca ne služe pri kraju tunela... Nema djece kome će to ostavit pa valjda odlučio biti zapamćen i po nečem dobrom.
  • Mr Anderson
    5.4k

    Imao je i prije u dva navrata Barišić dobrih stvari za Dinamo, da bi sve dobro što je prije napravio usrao s Mamićem. Možda stvarni želi pred kraj života na neki način tu grešku popraviti.
  • Bruh
    901
    mislim realno kako to drukčije objasnit da sad odjednom takav preokret
  • deda
    28k
    Barišić je prije bio u Dinamu nego što je Mamić naučio guzu brisat s papirom.
  • Jurki
    8.7k
    pa zar stvarno mislis ako netko radi svoj posao kak spada dobi otkaz jer ga je zaposlio neko drugi?
    Po tom tvojem upisu bi onda svi letjeli iz drzavnih sluzbi nakon svake promjene vlasti u drzavi.
    A ne mozes bas nekome dati otkaz jer mu je kosa pocesljana na krivoj strani.
  • deda
    28k
    Ja ću odmah reći da znam već par ljudi u Dinamu koji svoj posao rade vrhunski profesionalno.
  • Bosna86
    11.6k
    Trollu… Problem tvog šefa i takvih kao ti, vi jednostavno ne shvaćate da se ljudi ne bore za pozicije nego za dinamovstinu… To je vama neshvatljivo jer je vas um naučio na veze i vezice… Ako ti smatras da ja ili bilo tko drugi smatra ovo nekom velikom pobjedom, grdno se varaš… Ovo je samo jedan koračić ka konačnom cilju, a to je slobodan Dinamo…
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.