• SAS1987
    13.7k
    Jako me zanima ako će Mamić zatražiti povratak uplaćenih članarina :lol:
  • NitkoBitan
    13.1k
    Moli se Zdravko Mamic da bez obzira na sveukupni rezultat plati clanstva velikim navijacima Dinama iz Hercegovine :rofl: Nece im valjda unistit zivotnu zelju za uclanjenjem.
  • Oluja
    3.8k
    Rađa se nova pobjeda
  • San Lorenzo
    12.1k
    Svejedno se ne bi trebalo stati s učlanjivanjem dok god se može.
  • deda
    29k
    Svakako se nadam da oni koji se ovih dana prvi put učlanjuju će to pretvoriti u buduću praksu.
  • R13S61
    194
    Glupo pitanje, ali me muči jel može povjerenik biti svatko ili se mora prije prijaviti kao povjerenik pa onda skupljati članove?
    Konkretno, da li oni mogu sve te prijave koje su ovih dana skupili "prebaciti" na nove ljude i da ti novi ljudi u subotu dođu u klub i kažu da su skupili toliko i toliko novih članova i da su oni povjerenici?
  • Zagi
    5.6k
    Konkretno, da li oni mogu sve te prijave koje su ovih dana skupili "prebaciti" na nove ljude i da ti novi ljudi u subotu dođu u klub i kažu da su skupili toliko i toliko novih članova i da su oni povjerenici?R13S61

    Baš sam htio to pitanje postaviti.
  • Papastrumf
    10.3k
    Ne mogu prebaciti na nove povjerenike.
  • Captain America
    14.6k
    Imaš popis povjerenika na Dinamovoj stranici s kontaktnim informacijama. Na dio s članstvom klikneš pa na povjerenike.
  • Mrvica
    3.5k
    Veliki korak prema naprijed, ali ne treba stat sa učlanjenjima, treba nastavit gazit!
  • Captain America
    14.6k
    Jedno pitanje. Boysi su na Instagramu objavili da je važno da se učlanjivanje obavi isključivo u Ilici ili danas na utakmici. Jučer je DTSM objavio na Faceu da se može poslat njima pristupnica, privola i potvrda o uplati. Jel to došlo do neke promjene ili dalje može preko DTSM? Jučer sam ljudima rekao da može online pa da im javim ako je nešto novo sad.
  • Nino Bule
    11.8k


    Moze se preko dtsm emaila
  • Riot
    1.8k
    hocemo, pogotovo nakon pobjede sto slijedi :wink: , ja bas cekao da se uclanim kad budem dolazio u zg na tekmu, i drago mi je da nisam zurio nego taman uletio u ovu akciju nasih
  • VE86
    47
    Da mi je neko reko da ce Barisic okrenut ledja i odjebat i Antolica i Mamica ne bi mu vjerovo. Ovo se cini kao konacna pobjeda
  • Tradicija bunta
    5.6k
    Jedno pitanje. Boysi su na Instagramu objavili da je važno da se učlanjivanje obavi isključivo u Ilici ili danas na utakmici. Jučer je DTSM objavio na Faceu da se može poslat njima pristupnica, privola i potvrda o uplati. Jel to došlo do neke promjene ili dalje može preko DTSM? Jučer sam ljudima rekao da može online pa da im javim ako je nešto novo sadCaptain America

    Online može preko dtsm maila na način na koji su opisali na svojoj stranici.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.