• Nino Bule
    11.3k


    To je pitanje za dedu, mislim da je zasad ovo ok jer tko se zeli uclanit ne bi mu smio bit problem skocit do ilice ako je u zg i okolici.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ok, zasad stavio ovako, ako treba korigirati, pošaljite mi PP.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ako mi se nadam se netko javi za prijavu, jel ok dati link na taj thread na zoni?
  • Nino Bule
    11.3k

    Naravno

    Edit: uz uvjet da su clanovi
  • bluelions
    236
    Tko su povjerenici od strane grupe bbb?
    I kako navijaču Dinama koji nema veze sa bbb-ima možeš objasniti/dokazati da njegov glas neće otići u korist kriminalaca?
  • vjeko1701
    5.9k
    Ako se učlani u BBB Fan Shopu siguran je
  • deda
    27.5k
    Ako netko nije iz Zg tj. ne može to odraditi u fanshopu, a do sada nije bio člna, neka mi se javi u inbox.

    Postojeći članovi nemojte mi sad zatrpavat inbox javite se kad vam istječe postojeća članska.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ako netko nije iz Zg tj. ne može to odraditi u fanshopu, a do sada nije bio člna, neka mi se javi u inbox.deda

    Deda, kako da ti najbolje proslijedim ako mi se netko javi na snetu
  • Zagi
    4.9k
    Dali krajnji rok za učlanjivanje uključuje i sutra (srijeda 1.3.2023) ?
    Znam, bolje danas ali neki ne mogu jbg. Može potvrda?
  • rob ljubavi
    772
    Vidim da puno ljudi po komentarima na fejsu osuduje lopinu i ekipu, ako ima volje i vremena od admina Zone, za koje se zna da su na pravoj strani da komentiraju na tih par objava vezano uz Dinamo i ove bitke sa učlanjivanjem te da napišu ljudima gdje se mogu učlaniti i da mogu i Zoni poslati podatke/uplatiti novce, možda bi se i tu nešto prikupilo
  • VE86
    44
    Živim u Hercegovini, razni ljudi koji nemaju veze s dinamom ali imaju s nekim mamicevim povjerenicima u ovom slucaju povjerenik Mate Tokic, javljaju se i skupljaju podatke i besplatno uclanjuju. Po opsegu aktivnosti ne bi me zacudilo da skupe par tisuca, bez problema. Nadam e da ce DTSM odgovorit velikom zavrsnom akcijom i vjecno ih izbacit. Jos malo vremena je ostalo
  • plavi67
    920
    znači postojeći članovi se ne mogu nikome od povjerenika javiti? (nama kojima članska još vrijedi)
  • BlueVelvet
    336


    Mogu, ima deda tu s foruma, fan shop bbb..
  • Draž
    1.1k
    Ja sam dugogodišnji povjerenik za članove.
    Prošao sam sve tribine na Maksimiru, dosta gostovanja ko klinac, bla, bla, da ne pričam stare ponavljajuće priče...na svakoj sam tekmi sa svojom ekipom koja je sad također u nekim srednjim godinama i sa našim klincima naravno.
    Primio sam se te, za mene, časne obaveze prije nekoliko godina iz nekih vlastitih uvjerenja i neke Dinamovštine... ne znam kak da to drugačije objasnim. Nisam ničiji čovjek. Pogotovo ne od onoga čije ime ne želim ni spominjati.

    Sa 90% svojih članova sam kod učlanjivanja sjeo, popio piće, porazgovarao, upoznao i na kraju potrošio više love za par rundi nego koliko je tad bila članarina (tih pišljivih 60,00kn).
    Ovo kaj čitam, čujem i vidim da neke kolege učlanjuju (ono kaj je došlo do mene), a ne uzimaju novce nego će netko drugi to platiti je za mene izdaja. Uvreda za moje uvjerenje.
    Ako je to istina, a pokazat će se vrlo brzo jel je, ti ljudi (kolege) za mene više ne postoje.
    Ne znam kaj da drugo napišem.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.