• NitkoBitan
    11.8k
    Bilo bi dobro kad bi Zona na drustvenim mrezama objavila gdje i do kad se moze uclanit preko nasih povjerenika. Vecina ljudi jednostavno ne zna...
  • plavi67
    920
    ljudi kad je zadnji dan učlanjenja? šta nije da se može do 8.3.?
  • ksapi
    2k


    Ne, nego do ovog četvrtka (2.3.) koliko sam čuo na više mjesta.
  • deda
    27.6k
    Odite svi koji ste iz Zg u BBB fanshop danas.
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Tko god je zaduzen za uclanjivanje treba odbiti sve poslane od strane gore navedenih i cijeli trud ce im biti uzaludan.

    Nadam se da ce netko u klubu se toga sjetiti, a i da ce se izaci sa nekim priopćenjem nakon svega ovoga sto je izaslo u javnost.

    Imam osjecaj da ce se skupstina odgoditi ili da ce biti gora nego u 12.mjesecu.
  • Brotnjo
    470
    davno je trebalo s njima popričati, dok su jos bili na istoku...
  • Fićo1986
    972
    Svi u ilicu na učlanjenje kako god znate tko jos nije obavio!
    Nemogu vjerovati koliko govana ima koji podržavaju narkomana....toliko su gadljive te grupe i profili da me sram gledati
  • K3p
    131

    Ok, to je info koji sam trebao. Hvala!
  • Rocky1986
    244
    Zna li netko hoce li bit prilike se uclanit na sjeveru protiv lokomotive
  • vjeko1701
    5.9k
    Ovo ću napisati na snetu, ima kakva primjedba?

    Bitne stvari.

    Ne se učlanjivati preko online formulara već u BBB Fan Shopu u Ilici najkasnije do četvrtka. 

    Članstvo se može obnoviti neovisno o datumu isteka, također preko povjerenika. Vrijedi 365 dana od obnove.

    Mamić masovno plaća učlanjenja preko svojih povjerenika.

    Prijavljujemo njegove povjerenike za primanje mita i povredu statuta, ako ste član i želite pomoći, javite se na PP.
  • NitkoBitan
    11.8k
    Nista ne znaci neupucenima "preko BBB povjerenika", napisi moze se uclaniti u BBB Fan Shopu u Ilici najkasnije do cetvrtka.
  • vjeko1701
    5.9k
    Editirano, čim odobrite šaljem
  • Nino Bule
    11.3k
    Da samo dodaj da se uclane u bbb shopu u ilici sto prije
  • vjeko1701
    5.9k
    Da dodam da ako ne mogu da se jave na PP pa ih prosljedim Dedi? On je pisao da može s tim pomoći.
  • ProudAndLoud
    77
    Zato i ne radi dinamova stranica cijelo jutro, vjerojatno je smrad platio da se ddosa
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.