• deda
    27.4k
    Prodaja godišnjih ulaznica za tribine istok i zapad posljednjih 6 dana:

    Srijeda - 48
    Četvrtak - 61
    Petak - 52
    Subota - 24
    Nedjelja - 15
    Ponedjeljak - 76

    Danas je prodaja lagano dobila na intenzitetu, a vjerojatno će i sutra biti barem na ovom nivou. Za pretpostaviti je da smo prošli brojku od 6.000 prodanih godišnjih karata što bi značilo da se srušila brojka iz prošle sezone.
  • deda
    27.4k
    OBAVIJEST ZA NAVIJAČE
    BLIŽI SE KRAJ PRODAJE GODIŠNJIH ULAZNICA
    GNK Dinamo ovim putem obavještava navijače o tome da prodaja godišnjih ulaznica za sezonu 2019/20. završava u srijedu, 14. kolovoza u 19:00 sati.

    U prodaji je još preostao ograničen broj godišnjih ulaznica za tribine zapad dolje, istok i sjever dolje.

    Prodaja godišnjih ulaznica traje do navedenog roka ili do popunjenja kapaciteta predviđenog za godišnje ulaznice, o čemu će navijači biti obaviješteni putem web stranice.

    Nakon toga godišnje ulaznice više neće biti u prodaji.

    Podsjetimo, Dinamo ove sezone u ponudi ima BLUE godišnje ulaznice koje vrijede za utakmice HT Prve lige i Kupa uz pravo prvokupa ulaznica za UEFA utakmice, i GOLD godišnje ulaznice koje vrijede za sve domaće utakmice Dinama na stadionu Maksimir ove sezone (domaća i europska natjecanja).

    Radno vrijeme Ticket pointa na stadionu Maksimir:

    Četvrtak 8.8. - srijeda 14.8. od 11 do 19 sati

    Detalje o godišnjim ulaznicama saznajte klikom ovdje.


    Svaki navijač kupac godišnje ulaznice BLUE ili GOLD za novu sezonu na poklon će dobiti komplet knjigu ''Nebo se plavi'' i dječji spomenar ''Moj plavi spomenar''. Podsjetimo da navijači koji kupe godišnju ulaznicu GOLD za sezonu 2019/20. imaju mogućnost ispisivanja imena i prezimena na sjedalici na tribini stadiona Maksimir, dok svaki član kluba s aktivnim članstvom na kupovinu godišnje uz predočenje članske iskaznice može iskoristiti 20% popusta.
  • deda
    27.4k
    Upravo sam prebrorio sve dostupne ulaznice online. To je nekih 420 ulaznica. Prema današnjem priopćenju da se naslutiti kako je to sve tj. neće biti dodatnih sektora u prodaji. :sad:
  • marcio amoroso
    31.9k

    Koliko ih je onda prodano ukupno?
  • xavier
    11.1k
    Ok, u ovom trenutku još nisu prodane sve dostupne godišnje ulaznice, ali moram priznati da ne razumijem zašto bi bio "ograničen" broj ulaznica. Da ih je prodano puno više, shvatio bih da mora ostati "slobodnih" 10, 20 ili 30% kapaciteta, ali govoriti o "ograničenom" broju u trenutku dok nije rasprodana ni četvrtina stadiona, mi je van pameti.
  • Bosna86
    11.5k
    Gdje logika prestaje, tu GNK pocinje
  • deda
    27.4k
    Ma vjerujem da će pustit još ako bude potrebe. Ali vjerojatno je to to. Može samo nastati udar u srijedu ako se prođe Ferenc.
  • Infinity
    15.2k
    Sve dok nam je prosjek 3.000 ne treba se buniti sto su ogranicili na 6.000. Kad vlasnici godisnjih budu dolazili na 80-90% utakmica godisnje tad ce imat smisla pustiti 70% stadiona u prodaju. A do tad je i ovih 6-7.000 malo previse.

    Mislio sam nekad nesto pisati na tu temu, imam na umu 'sistem', al nemam vremena da to sve prilozim. Naravno, mnogima se nece svidjeti :rofl:
  • xavier
    11.1k


    Nema baš neke logike u ovom što pišeš. Ajde da vlasnici godišnjih ne dolaze na stadion, a dolazili biti drugi za koje nema pojedinačnih ulaznica zbog previše godišnjih. No 99% od tih 3.000 su upravo vlasnici godišnjih.
  • Infinity
    15.2k
    No 99% od tih 3.000 su upravo vlasnici godišnjih.xavier

    Istina, samo sto ce i na 15.000 godisnjih i dalje tu biti 3.000. Al dobro, sve dok godisnja nije privilegija razumijem da se ljudi bune.
  • xavier
    11.1k


    Ne možeš natjerati ljude da dođu, ali veća je vjerojatnost da će početi dolaziti ako imaju godišnju ulaznicu. Da, dobar dio ih je kupio prvenstveno zbog Europe, ali složi dobri priču i možda počnu dolaziti i na HNL.

    Želim reći da ne vidim niti jedan razlog za klub da ograniči broj godišnjih jer ako netko neće dolaziti na HNL kad ima godišnju, još će manje dolaziti ako mora kupovati pojedinačne karte.

    E sad, naravno da bi svi voljeli da imamo 15 tisuća godišnjih i da svi oni dolaze na HNL, ali to nije realno.
  • Neki tip
    19k
    Osobni primjer nikad nije reprezentativan, ali pomaže malo oslikati stvari..

    Kupio sam godišnju za Zapad za sebe i 7ogodišnjeg sina. Mi smo na svakoj tekmi na koju možemo. Kupio je godišnju i moj stari, on ide na sve europske i cca 50% HNL domaćih tekmi. S nama su i 2 moja prijatelja. Jedan od njih će doći na Osijek, Rijeku, Hajduk, ak nije ispod 12 stupnjeva i nema nimalo šanse za kišu. Drugi je kupio samo zbog europskih tekmi.

    Mislim da je to taman i neki prosjek/presjek..
  • BluePhone67
    3.1k
    Pise u SN do 14.08.2019 je moguca kupovina godisnjih
  • xavier
    11.1k


    Na moru si i odmah kasniš jedan dan. Stavio je @deda još jučer :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.