• Infinity
    15.1k
    Nedavno je netko spominjao godisnje. Mislim da je oko 5.500 brojka bila za ovu sezonu al nisam siguran 100%.
  • gh0c
    256
    Karta za Sjever za Goricu 50 kn. :confused:
    Sa Lokomotivom, Goricom i Ferencvarošom si isplatio jednu trećinu godišnje...
  • Guinness
    1.9k
    Sa Lokomotivom, Goricom i Ferencvarošom si isplatio jednu trećinu godišnje...gh0c

    Na to su i išli, zato su i digli cijene
  • Dudu
    2.6k
    Realno ok su cijene, nadam se da ih nece spustati i davati kupone u sportskim, bespotrebno rusenje ugleda kluba za potencijalnih par stotina navijaca vise.
  • Goran
    80
    OK, rezultati od prošle godine su digli interes, ali meni su cijene previsoke, sjever 50, istok 60, puno, posebno za sjever, nikad nije bilo tako i tako mala razlika spram istoka, ljudi bez godišnjih budu im dolazili samo na europske utakmice
  • xavier
    11.1k


    Pa pola ljudi sa godišnjima će dolaziti samo na europske.
  • Goran
    80
    Pa pola ljudi sa godišnjima će dolaziti samo na europske.xavier

    Da, a sve mi se više čini da takve navijače koji ne dolaze redovito oni i žele, puno rade da im zgade klub
  • Morales7
    184
    Cijene su napokon onakve kakve trebaju bit. Tko ide na sve tekme neka kupi godišnju jer je to 20 kn po tekmi, a može se i na rate. Tako da nema nikakvih isprika da je skupo
  • nkdz
    829
    Cijene godisnjih su po meni i više nego ok i realne, za relativno malu lovu se moze gledati sve tekme u sezoni, pogotovo ak si clan kluba cijena je dobra, i nema cekanjs u redu cijele godine
  • deda
    27.3k
    Cijene su jeftine jer je Dinamo potcijenjen. Kako od uprave tako i od navijača.
  • deda
    27.3k
    Danas prodano 48 zapada i istoka što je lagano ubrzanje ritma. Očekujem da se ritam još pojača sljedećih dana pred Fradi.
  • reziser
    6.2k

    Bit ce guzva pred goricu za godisnje.

    Do kad se uopce prodaju godisnje?
  • deda
    27.3k
    Obično je bilo do play offa.
  • Eduardo
    17.1k
    Mislim da bi se u klubu trebali posebno pozabaviti izradom dječjeg programa tj. dječjeg članstva. Treba klince vezati za klub, a tu se krije ogroman potencijal ako se stvari odrade na pravi način. Takva članstva podrazumijevaju poklon pakete, posebne nagradne igre, i još razno razne stvari. Ne kažem da je ovaj način najbolji, ali prakticiraju ga mnogi klubovi na razne načine. Iznijet ću neke stvari koje su mi zapele za oko.

    Program tipa 'odrasti uz Dinamo'... članstvo se npr. može kategorizirati po godinama tj. podijeliti ga u nekakve dobne skupine. Meni osobno je to odlična stvar jer se pridaje posebna pažnja različitim poklon paketima ovisno o godinama. Ti poklon paketi bi mi bili pod obavezno.

    'Odrasti uz Dinamo'
    • za djecu od 0 do 2 godine; to bi bilo početničko članstvo i trajalo bi sve dok bebač ne napuni 2.god., učlanjenje besplatno
      - poseban baby poklon paket za novorođenčad + posebno dizajnirana mini članska + baby certifikat, odnosno potvrda o tome da je postao član plave obitelji (nešto slično kao što ima Liverpool)
    • za djecu od 3 do 5 godina; učlanjenje besplatno ili 1/4 od pune cijene
      - poklon paket npr.; maleni ruksak, bočica za vodu, naljepnice, Dinamo bojanka
    • za djecu od 6 do 12 godina; 1/2 od pune cijene
      - poklon paket koji sadržava; posebno dizajniran šal za klince ...dopuni...
    • za djecu od 13 do 17 godina; 1/2 od pune cijene
      - poklon paket koji sadržava ...dopuni..

    POGODNOSTI
    • ulazak s igračima na travnjak (max starosti 12.god.)
    • voucheri za utakmice (određen broj u sezoni)
    • pravo da povedeš jednog prijatelja BESPLATNO na jednu HNL utakmicu po izboru
    • popust ne samo u shopu ispod zapada već i u novom shopu, također i u WEB SHOPU!
    • pristup web stranici namijenjenoj isključivo 'junior' članovima gdje bi imali pristup download sekciji s raznim stvarima za bojanje, križaljke s motivima kluba i sl. - npr. nešto na ovaj način
    • personalizirana rođendanska čestitka i poster s potpisima igrača
    • članski magazin (2-3 puta na godišnjoj bazi)
  • GZomanid
    572
    Ima dobrih ideja :up:
    U klubu su najbolje pokazali kolko im znači da klinci odrastaju uz dinamo onda kad su ukinuli obiteljske godišnje..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.