• javolimtebejako
    695
    jel moze netko s slikom moje osobne preuzet clansku u fan shopu?
  • Ivdzo11
    3k
    Da li je za BIH besplatna dostava poštom clanske iskaznice?
  • Bosskovitz
    7.5k
    Da li je za BIH besplatna dostava poštom clanske iskaznice?Ivdzo11

    S obzirom da je i samo članstvo 5€ skuplje, vjerojatno je "besplatno" jer je uključeno u cijenu, ali pričekaj nek ti odgovori netko tko zna, pošalji njima mail ili jednostavno pokreni proces učlanjivanja i vidjet ćeš koji ti iznos pokazuje.
  • Purger
    360
    Ja produljio maloprije članstvo koje bi mi inače isteklo u 7. mjesecu 2024.

    Produljio sam online, ali sad mi piše da imam pravo na 0 besplatnih ulaznica?

    Zar ne bi trebao dobiti one 4 besplatne domaće utakmice?
  • Tercel
    413
    Jel se nekome tko se učlanio u shopu u Ilici produžilo članstvo na profilu online?
  • Mr Anderson
    5.4k
    Maloprije sam dobio mail da mi je članska gotova i mogu je preuzeti u fan shopu. To je stvarno brzo, moram ih pohvaliti kad je nešto dobro.
  • Papastrumf
    9.8k

    Tek su dostavljene pristupnice. Bit ce sve na vrijeme, ne brinite.
  • Sajla
    3.5k
    kako i kada si produžio članstvo? da znamo izračunati koliko im je trebalo :smile:
  • Mr Anderson
    5.4k
    kako i kada si produžio članstvo? da znamo izračunati koliko im je trebalo :smile:Sajla

    U ponedjeljak sam produžio preko neta i uplatio, evo jutros mi došao mail da preuzmem iskaznicu.
  • Crle
    359
    Ma znam da, dobio mail koji je iz nekog razloga završio u spamu. Čisto iz pozicije struke komentiram da bi inače kod uplate trebala biti vidljiva nekakva potvrdna poruka odmah na stranici.
  • Crni86
    1.1k
    Zna li se moram li osobno preuzet clansku u fan shopu ili moze netko drugi u moje ime?
  • Dalmatinec
    584


    Daj mi točnu adresu tog fan shopa.

    EDIT: Pitam zato što se na stranici kluba navodi onaj ispod zapadne tribine stadione. Može li u ovom novootvorenom?
  • Dalmatinec
    584
    Jedva čekam da klub izađe u javnost s informacijom s brojem novih članova, a posebno s info kako je povećan broj članova iz Dalmacije. :grin:
  • criticus
    1.2k
    Mogli bi stavit anketu na zonu da vidimo broj članova povezanih sa zonom. Svak od nas zna koliko je ljudi učlanio. To možemo usporediti sa brojkom koju klub kada i ako izbaci. Zanimljivo bi bilo vidjeti koliki je to postotak i zašto pobogu nije 100% :smile: .
  • Bernard
    362
    Dobio sam mail da su gotove članske,što me začudilo kako tako brzo,pa sam otišao u shop po njih al nema niš od toga,do kraja tjedna valjda.I veli ženska da im je kaos sa članskima,da su svi uključeni u to.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.