• javolimtebejako
    695
    evo meni napokon ne javlja gresku, uspio
  • reziser
    6.4k
    meni se updatalo danas, platio sam jučer
    vidjet cu sutra za frendove kojima sam danas platio članarinu
  • Juznjak
    3k
    Je li se zna koji je poklon suvenir ove godine uz člansku? Ne volim iznenađenja pa da budem spreman na to što mi dođe. :rofl:
  • Crle
    359
    Koliko uopće treba da se updatea članstvo nakon kartičnog plaćanja?
    I zapravo važnije kako uopće mogu znati kada podići iskaznicu u fan shopu?

    Mislim da bi stvarno trebali dodati nakon plaćanja nekakvu poruku da je plaćanje uspješno provedeno i da će ažuriranje biti vidljivo za dan/dva/tri. Ovako da ne vidiš da je skinut novac sa kartice ne bi ni znao da je uspjelo.

    I zakaj je jeftinije (ak je)? Što nije bilo 20e prošla godina?
  • deda
    28k
    Po novom plaćaš ostatak iz 2024e ne cijelu godinu. Prijelazni period.
  • Crle
    359
    Aha, ta je priča. Već sam mislio da opet ide neko srozavanje članstva pojeftinjenjem. Ajde to je ok od njih zbog ovih koji su se učlanili krajem godine.
  • Bosna86
    11.6k
    Mislim da bi stvarno trebali dodati nakon plaćanja nekakvu poruku da je plaćanje uspješno provedenoCrle

    Dobiješ mail da je uplaćeno
  • masacusec
    3.1k
    Ili je sustav online učlanjivanja/produljenja članstva u klub selektivno provediv ili ljudi nekaj krivo rade...

    Ja sam bez problema produljio članstvo koje je bilo važeće, online putem.
  • Praskaton
    1.8k
    Ja sam pokusavao jucer online nije islo.Jutros proslo bez problema.
  • Jurki
    8.7k
    Isel sam sad citat na stranice kluba, nigdje nema napisano da postoji mogucnost kak je bilo prije uclanjenja prek maila.
    Pa me zanima s obzirom da sam 4.1. poslal potvrdu o uplati i pristupnicu na klubski mail dal mi bude produzeno clanstvo ili ne.
  • deda
    28k
    Bude Jura ne boj se.
  • Jurki
    8.7k
    ma znam da su to velike promjene, da je to sve komplicirano posloziti u tak kratkom roku.
    Al kolko su toga izmijenjali da je to vec tesko pratiti kak i kaj bude.
  • petkove škarice
    47
    prosao sam temu al nisam vidio slican problem, meni pise kada stisnem na aktivno clanstvo da mi je iskaznica u izradi, a clanstvo mi je isteklo u 8.mjesecu, ista stvar mi pise kada zelim produzit samo da je iskaznica u izradi i tjt, pretpostavljam da moram skocit do shopa ili im slat mail da to riješe jer je neka greška ocito
  • NitkoBitan
    12.3k
    Grupa je napisala da cemo svi koji smo se pocetkom prosle godine uclanili preko povjerenika dobit uplatnice ovaj i iduci tjedan. Znaci malo se strpit a ako tko kojim slucajem ne dobije uplatnicu onda to obavit online ili u shopu.

    Mozda nekima ne dozvoljava produzivanje online jer su uplatnice vec izdane...
  • Endeavour
    416
    Dosta zanimljivih situacija... Danas sam "uspješno" produljio dva članstva za koje je jučer prikazivala greška (crvenim slovima). Jednom se odmah ažuriralo do 31.12. i pod članstvo piše "u izradi", a drugom i dalje stoji datum 11.11.2024. i opcija produži članstvo, koji opet vodi prema odabiru dostave i plaćanju. Za oba produženja sam dobio mail o uspješnoj uplati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.