• Oluja
    3.7k
    pa lijepo ti pise da ti vrijedi do kraja godine. Ponekad se zapitam kako su neki ljudi uopce sposobni napraviti profil na zoni.
  • deda
    28k
    Pa kad si se učlanjivao?
  • Ivan0302
    257
    18.12 poslje hajduka
  • deda
    28k
    Moguće da su te učlanili za 2024tu, ali provjeri u članstvu.
  • Ivan0302
    257
    okej hvala puno.
  • nemapredaje
    2k
    Onima koji su se učlanili krajem 2023 su očito automatski stavili do 31.12.2024. Znam već za 3-4 takva slučaja
  • Crni86
    1.1k
    zbrajaju ti se tekme, meni je npr ostala 1 i sad mi na profilu pise da imam pravo na 5 besplatnih karata.
  • Klenx
    4.1k
    Ljudi, produžujte članarine online.
    Najlakše je, najbrže, i najefikasnije će oni to provest u sustav.

    I ako ste u mogućnosti ažurirajte ili ispunite sve podatke, uključujući e-mail i broj telefona.
  • Ijayi Atiemwen
    522
    Ako može neko ima vremena nek mi se javi na instagram : davidetomicic oko clanske iskaznice nije mi jasno ako sam sve ispunio ili trebam još nešto. Pošaljem u slici sve, hvala unaprijed.
  • din
    228
    ja sam imao do 8/24 i 4 tekme, a sad mi piše 6 free tekmi nakon što sam produljio
  • JJosip
    39
    ja sam imao do 8/24 i 4 tekme, a sad mi piše 6 free tekmi nakon što sam produljiodin

    Izgleda da su i besplatne dodane razmjerno prema mjesecima koji su ostali u 2024. prije isteka starog članstva. Ti si dobio 2 besplatne jer si od 8. mjeseca. Ja imam 4 od prošle i još sam 3 dobio jer mi je od 3. mjeseca.
  • Jaro
    5.6k
    taj dio je logican po meni. Zasad su zakinuti ovi koji su produzivali clanstvo "analogno" u orva 2 tjedna, ali siguran sam da ce dobiti neku vrstu kompenzacije...
    Klub godinama nije gotovo nista radio po pitanju clanstva pa im je sad sve novo i frisko ma koliko nama se nama svima to cinilo lagano i logicno za postaviti. I dalje u klubu rade ljudi koji su "radili" do sada, tak da se i oni moraju nauciti ili zamijeniti...
  • Mali Zeus
    9.7k
    ↪Ivan0302 pa lijepo ti pise da ti vrijedi do kraja godine. Ponekad se zapitam kako su neki ljudi uopce sposobni napraviti profil na zoni.Oluja

    Nema potrebe za ovakvim komentarima. Ja imam isti slučaj i vidiš kakav je košmar oko svega, nemaš pojma znači li to da sam učlanjen za ovu godinu ili ne. Čini se da da, al moram još potvrditi, ali tu smo da jedni drugima pomognemo, a ne da imamo ovakve pokroviteljske komentare.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Ovo kako radi online produživanje članstva je OK i pošteno od kluba da malo začepi gubice mamićevcima koji su odmah počeli po društvenim mrežama s komentarima tipa: "evo vam sad, potjerali ste Mamića pa vas sad kradu na članarinama".
    Jedino bi trebalo nekako urediti da oni koji su plaćali po shopovima budu izjednačeni s nama koji od jučer produžujemo preko neta. Gledam sad , već mi je ažurirano, piše da vrijedi do 31.12.
  • miro
    3.2k
    bilo bi fora da daju neki voucher za shop, ali kak je netko napisao, ne bumo propali zbog tih 20-30 eura
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.