• xavier
    11.1k


    Javi mi se u inbox.
  • kibic
    1k
    Da li je to zicer potvrđeno iz kluba?

    Osobno bum pričekal još malo da se uspostavi online produljenje članstva. To bum za sebe i svoje napravil jer mi je najjednostavnije trenutno. Isto tako na povijesne izbore planiram izaći osobno i doći na Maksimir glasat, a moji bu vjerojatno online to zbavili. Tako da s moje strane bu testiran fizički i elektronički dio ovih izbora. Nadam se da bu sve šljakalo kak spada, a manje nedostatke i štekanje servera bumo pregrmili, kad smo uspeli 30 jari bez ikakvog glasa u klubu, možemo i to

    Pratim forum i Dinamove stranice redovito za sve nove vijesti u vezi članstva da budem u toku s pravim informacijama i iščekujem povijesne izbore spreman.

    BSN
  • Crusades1986
    9.9k
    Neće ti bit on-line glasanja na ovim izborima mislim. Sljedeći tek.
  • Mrvica
    3.3k
    A ništa, onda vraćam se Zagrebe tebi na glasanje pa makar i na trepavicama! :rofl:

    Koliko komentara na fb stranici kluba uprava pokrala novce od članskih, neću iz principa, muti se nešto... :lol:
  • Mali Zeus
    9.8k
    Koliko komentara na fb stranici kluba uprava pokrala novce od članskih, neću iz principa, muti se nešto...Mrvica

    Ma tko komentira, vjerojatno mamićevci i 6, 7 dinamo volim ja, dinamo iznad svih, dinamo u srcu fan stranica, sve redom na daljinskom iz međuogrja.
  • xavier
    11.1k


    Ovaj put sigurno neće biti online glasanja ako za taj dio pitaš.

    U budućnosti svakako, ali sad je prekratak rok da se sve izrealizira kako treba.
  • kibic
    1k
    Da za glasanje me zanimalo. Fala ti na odgovoru. Nažalost za ljude iz inozemstva koje znam, nisam zicer da bu mogli potegnut do Zagreba krajem veljače.
  • Mrvica
    3.3k

    100% uvijek su najglasniji pa me ne čudi da su i sad.
  • Sad opet
    194
    U fan shopu nema gužve, samo cash. Kartice ne rade pa se pripremite. Gotovo za par minuta, makar dok sam ja bio tamo ( cca15 min) lijepi broj ljudi dolazi i učlanjuje se... Jedan za drugim... Bit će to lijepa brojka.
  • mali M
    3.5k
    na povijesne izbore planiram izaći osobno i doći na Maksimir glasatkibic

    Tako ću i ja... Godinama sam šutio i tu sam čitajuči vas dobio poticaj da se učlanim ponovo prošle godine u 3 mj. i sad mi je tako drago da ima smisla i da sada idem pravedno glasati... Baš dobar osjećaj..
  • Crusades1986
    9.9k
    Ponukan ovom naslovnom slikom na Zoni (a i nekim objavama drugdje) palo mi je na pamet da bi možda mogli, svi koji imaju, objaviti sliku kolekcija svojih članskih (i godišnjih ulaznica) kao neki vid pokazivanja vjernosti i ljubavi prema najdražem nam klubu, a ususret najavljenoj akciji učlanjivanja. A slike najboljih kolekcija tu i tamo da admini objave na društvenim mrežama.
  • Cosey
    439
    Ja sam prije par godina baš na Zoni htio da stavimo fotke članskih i godišnjih da imamo kolekciju, ali nije zaživjelo. Bilo bi fora, pogotovo za starije.
  • maksimirski istok
    183
    Radi li online učlanjivanje u klub?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.