• NORTE
    9.6k
    Cjenovna usporedba.

    2022/2023
    Sjever dolje za člana dinama = 550 kn

    2023/2024
    Sjever dolje za člana dinama = 904 kn
  • emilperska
    3.4k
    Stvar je principa i jednakosti. Ako imam 5 zadnjih mogucih godina godisnju, zelim i imat pravo prvokupa iste. To sta su ne mojom i krivnjom ostalih 1500 pretplatnika zatvorene dvije tribine gdje smo imali GK, ne amnestira nobelovce iz kluba sto nam ne omogocuju prodaju karata sa ocito "visom kastom" za zapada dolje koja vrijedi vise od istoka i zapada gore.
    Ovaj klub je bio i treba ostati G R A Ð A N S K I sto znaci da ja kao zivotni clan i visegodisnji pretplatnik sa zapada gore imam ista prava kao "visa kasta" sa zapada dolje
    Sramota..
  • LovroZG
    1.3k
    Perška je u pravu. Po ovom šta piše na webu godišnjaci s gornjih tribina nemaju pravo prvokupa. To bi moglo bit zato jer njihova mjesta više ne postoje, al to nije baš pošteno prema tim ljudima.

    A nije niti zgodno da nema popusta za klince, studente, penziće. Uz ovo poskupljenje, mogo bi broj godišnjih bit vrlo skroman.
  • deda
    28.7k
    Provjerit ćemo Emile u klubu možda su se krivo samo izrazili.
  • Bruh
    901
    a tribina još jednu godinu starija bez većih naznaka izgradnje...
  • plavi67
    920
    bome, fino su digli...nadam se da će onda krov podignut i dovest neka zvučna imena ili?
    izračunao, ako bi igrali 26 domaćih tekmi to ispada 5 e po tekmi
  • The Undertaker
    4.3k
    Ovo je ozbiljno povećanje cijena i ne znam na čemu je utemeljeno. Da li je pogođeno ili ne vidit ćemo po prodaji. Uglavnom, dobro je, barem meni, što je godišnja za sve utakmice. Zamjerke su da postojeći godišnjaci ne mogu zadržati mjesta, barem u teoriji, da nema popusta za djecu i da godišnjaci sa ostalih tribina nemaju pravo prvokupa.
    Realno, predviđam da će biti ozbiljan pad u kupovini godišnjih i da sve ovo gore neće biti toliko važno jer bi članovi trebali imati prednost kod kupovine pojedinačnih ulaznica. Mjesta će, po meni, biti više nego dovoljno.
  • NitkoBitan
    13k
    Prosle godine je jasno pisalo da ce godisnjaci imati pravo prvokupa za gostovanja. Nadam se da ce se u klubu oglasit po tom pitanju jer nije uopce naglasena ta opcija.

    Kaj se tice cijene po meni neopravdani skok od cak 60% ali kako god okrenes vecinu godisnje si isplatis dolaskom na 3 tekme grupne faze (ako je godisnja skuplja bit ce i pojedinacne - sjever dolje pretpostavljam 25-30 eura).

    + ove sezone bi svakako trebalo bit to kaj clanovi mogu iskoristit pravo na 4 besplatne ulaznice za tribine sjever dolje i zapad dolje. Za nekog tko je izvan Zagreba i dode tu i tamo na neki derbi/proslavu je to odlicno. Doslovno ne treba niti jednom kupiti kartu, dovoljno je biti clan i tako podic ulaznicu.
  • TresnjevkaZG
    674
    Nisam siguran dal se moze, ali ako se ne moze, mislim da bi bila dobra opcija da se godisnje mogu kupiti na rate. jer netko ko kupuje godisnju za sebe i dvoje djece, prije ce uzeti karte na rate, nego sta ce iskesirati odmah npr. 360 eura, to nisu mali novci
  • xavier
    11.2k


    Prijašnjih sezona se moglo, nema razloga da se sad ne može.
  • Sajla
    3.8k
    "U sezoni 2022./2023. Hrvatsko narodno kazalište u Zagrebu zabilježilo je 94 posto posjećenosti te je dosegnulo gotovo 5000 pretplatnika, što je 13 posto više nego u sezoni 2018./2019"
    Nije mi baš jasno kako 5000 pretplatnika kad ne stane soma ljudi u HNK, al dobro.. Ispada jako fin grad Zagreb, kazalište bu imalo više pretplatnika nego Dinamo ljudi s godišnjim kartama?
  • immerwieder
    1.2k
    HNK nudi 13 raznih pretplata, minimalno je preklapanje predstava,
    to je onda u prosjeku oko 400 po opciji,
    ima ljudi koji uzimaju i nekoliko, a ima velikih razlika u interesu za pojedine pretplate
  • plavi67
    920
    misliš sama gospoda u gradu, a kad ono ...
  • Gradinamo
    37
    Prijatelj ima prošlosezonsku godišnju ulaznicu za Zapad dolje, ali ga neće biti prva dva-tri tjedna prodaje ulaznica. Zamolio je da mu kupim godišnju dok ga nema (ostavio mi je staru godišnju, kopirat će osobnu). Pitanje za one koji bi možda mogli znati. S obzirom na to da ja nemam prošlosezonsku godišnju, zanima me mogu li kad već njemu idem kupovati taj prvi tjedan odmah kupiti i sebi godišnju jer mene nema druga dva tjedna prodaje? Ili samo mogu njemu uzeti.
  • Crusades1986
    10k
    Ne možeš jer nemaš prošlosezonsku
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.