• Mali dioničar
    14k
    Pa trebalo je i Sigaliju za ulazak u formu, a poslije se pokazao kao jako dobar igrač.
  • SAS1987
    13.4k
    Kako se on ovdje nije snašao to je stvarno nevjerojatno.deda

    Dođeš u klubu i shvatiš da te zbog nekog razloga trener ne voli, ne dobiješ pravu priliku, gubiš samopouzdanje i zbog toga nisi pravi kada napokon dobiješ minute.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Kako se on ovdje nije snašao to je stvarno nevjerojatno.deda

    A realno nije dobio neku ozbiljnu šansu, barem ja tako viidm. Igra jednu, pa cijeli mjesec zakovan u rezervi, jbg. Opadne psihički i nema konstante..
  • Beowulf112
    301
    A nas je jos uvijek.Treba ga oprobat odmah prvih par tekmi na pocetku sezone da vidimo jel pravi.
  • Carrasco
    4k
    Strašan potencijal je ovaj Đurasek. Šteta što je imao jednu težu ozljedu, vjerujem da bi bio u prvih 11 Dinama. Malo podsjeća na Kovu po stilu igre.

    Attachment
    VARAŽDIN vs GORICA 21 19kolo HT Prva liga 2021_00_03_21-00_03_33 - oDownloader (4M)
  • Carrasco
    4k
    Evo mene opet sa Đurasekom :grin: Ovog puta isječak iz Podcasta "Utakmicu po utakmicu"

    Attachment
    N.Đ. (8M)
  • SAS1987
    13.4k
    upravo sam pogledao taj dio pa došao komentirati na Zonu :grin: Volio bi da dobije priliku u Dinamu.
  • deda
    27.7k
    Vraška je gužva na njegovoj poziciji. Već sad bih rekao da imamo jednog ili dva igrača viška na toj poziciji. A sad zamisli da se još Bulata dovede.
  • deda
    27.7k
    Gledam malog Bulata i sve sam uvjereniji da nam je to kapitalni ubod. Mali igra strašno
  • xavier
    11.1k
    Čini se da će nam se i Kulenović vratiti jer kažu glasine da su ga Riječani otpisali.
  • Dudu
    2.6k
    Bilo je pljuvanja po Nevistiću za par greški, ne vidim danas pohvale za dva zicera i penal skinut. Uz Murića igrač utakmice :D
  • Carrasco
    4k
    Prosječan golman, nepotrebna kupnja od 3 milijuna eura kad imaš Zagorca, Horkaša, Čavlinu, Krkalića...
  • Neki tip
    19.1k
    Zagorca, Horkaša, Čavlinu, Krkalića...Carrasco

    Daj i Josipovića pa Bašića... što da ne - i Zadro, Mandić.
  • Krizy
    35.5k
    Dinko Horkaš rođen je 10.3.1999. u Sisku. Branio je u 68 utakmica za Dinamo II, nakon toga 9 utakmica na posudbi u Zrinjskom a trenutno je na posudbi u Varaždinu, gdje standardno brani. Vidjeti ćemo hoće li dobiti priliku u Dinamu u budućnosti, ali u svakom slučaju puno sreće u nastavku karijere.

    Sretan 22. rođendan Dinku :party:
    w3ouakigmfbb9r06.jpg
    mrg6t15gnpt3pkmj.jpg
  • Mali dioničar
    14k
    Marin starta na Drosini kao jedna od dvije špice.

    Vele da je Leko postavio postavu 4-4-2.

bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.