• Carrasco
    4k
    Diosgyori pobijedio Ferencvaros u gostima, Vinko Soldo odigrao cijelu utakmicu. Mađari imaju pravo otkupa ugovora.
  • Jurki
    8.5k
    Dali je netko tocno upucen sto je s Menalovom posudbom? Dali on ide u paketu s Kuletom? Rijeka ima pravo prvokupa, obavezan otkup ? Dali se Dinamo sto tu pita u toj prici? Ili je po dobrom starom obicaju jos jedna od fantasticnih prosudbi nasih slijepaca?
  • deda
    27.7k
    Nitko ne zna kolega osim onih koji su sastavljali ugovor. Javno se priča da je posudba s pravom kupnje za 700 keka, s tim da postoji mogućnost produženja posudbe za još jednu sezonu.
  • Neki tip
    19.1k
    Ili je po dobrom starom obicaju jos jedna od fantasticnih prosudbi nasih slijepaca?Jurki

    Da sastavljam popis svih klupskih grijeha, "bibliju" bih sastavio i opet se na njemu ne bi našlo kontinuirano pogrešno procjenjivanje mladih igrača.

    Ako išta znaju - to znaju.
  • Jurki
    8.5k
    Nez jel ovo offtopic ali se sjecam da je Dinamo prije par godina potpisao suradnju s Olimpijom kao nasom filijalom, ali sve mi se cini kao da od toga nista. Nebi bilo lose uzet nekog drugoligasa iz Slovenije pa ga malo pogurati do prve njihove lige pa da nam oni razvijaju igrace, da nam se vise ne događaju greske tipa Andrijasevic, Menalo, Kule, Tomecak, Majstorovic itd. Špranca postoji samo ju treba prekopirati. Svi veliki klubovi imaju filijale u drugim zemljama. Mislim da je Dinamo dosao na tu razinu kad si moze priustiti financiranje omanjeg kluba. Vjerujem da bi nam to moglo donjeti samo veliku korist uz mala ulaganja.
  • Dudu
    2.6k
    greske tipa Andrijasevic, Menalo, Kule, Tomecak, MajstorovicJurki

    Ne vidim nijednu gresku :D Ne možemo igrati s 35 igrača na terenu, nijedan od ovih nije bolji od sadašnjih igrača, jedino je Menalo perspektiva neka, uz to i naš igrač.

    Zapravo mi ne pada na pamet nijedan igrač u zadnjih 15 godina za kojeg je pogrešna procjena bila, pa se moglo reći, eh šteta što smo ga se riješili.
  • Jurki
    8.5k


    Greska ako ne u igrackom smislu onda u smislu pristojne zarade na njima. Naravno da ne mozemo imati roster od 35 igraca. Ako je neko dovoljno dobar igrat ce u prvih 11 a ako ne na transfer listu i cao. A ne da pomazemo konkurenciju. Zato mislim da bi pametan potez bio preuzimanje nekog kluba pa da rade po nasim uputama.
  • Dudu
    2.6k
    Kvalitetnija liga, znači i kvalitetniji Dinamo. Da nije bilo uspona Rijeke zadnjih 5 godina, ne bi ni Dinamo morao biti ovako dobar kao što je danas. Nek budu još bolji nego danas, ako će to za sobom povući i napredak Dinama na još stepenicu više. Ako uz to kupe/posude nekog igrača iz našeg kadra koji nije dovoljno dobar za nas, nemam ništa protiv.
  • Carrasco
    4k
    Tebi nije greška Andrijašević? Pustili smo ga u Rijeku besplatno, na kraju Rijeka bila prvak, a Andrijašević bio najbolji igrač. Menalo I Kule neće biti greške ako ovako nastave igrati, a Rijeka uzme naslov na kraju?
  • Jurki
    8.5k


    Da je bilokoji klub u Rh nebi nista rekao al di bas oni? Njih ne mogu ni nacrtane smislit.
  • Dudu
    2.6k
    Tebi nije greška Andrijašević?Carrasco

    Nije, jednodimenzionalan igrač koji može uspjeti samo u sustavu gdje se igra njemu podredi, u Dinamu nitko nema taj luksuz.

    Menalo I Kule neće biti greške ako ovako nastave igrati, a Rijeka uzme naslov na kraju?Carrasco

    Neće osvojiti. Posudbe nisu greške, jer bi propali na klupi totalno.
  • Infinity
    15.2k
    Jedina greska meni je Kramaric.

    Andrijasevicu je Rijeka sjela, mi nismo. Nije mu sjeo ni Hajduk, nije mu sjela ni Belgija. Njemu je u karijeri najbolje odgovarala Rijeka. On Dinamu nikad ne bi bio bitan onoliko koliko je bitan Rijeci. Jedina stvar koja se s njim mogla odigrati je to da nije poslan u Rijeku. Oni bi bez njega te sezone nama bili manje konkurentni, ali i svih ostalih koje je on proveo kod njih.

    Tomecaka meni uopce nije zao, mislim da Dinamu ne bi znacio nesto. Majstorovic je proveo tri godine u Lokomotivi iz koje se nije uspio probiti u Dinamo. Ne vidim koja bi razlika s Majstorovicem bila da je te tri godine proveo u Sloveniji. Opet ne bi bio dovoljno dobar za Dinamo. Danas on jeste dobar igrac, vrhunski igrac, ali ga ja pored Teophilea i Lauritsena bas i ne bi gledao. Mislim da imamo bolje igrace od njega. Moj dojam.

    Menalo i Kule? Menalo i Kule su bas savrseni za Rijeku koja se postavi obrambeno, protivnik ju napadne, ostavi jako puno prostora i njih dva to iskoristavaju. Iz perspektive Dinama, je*es igraca kojem treba toliko prostora u protivnickoj obrani da se on pokaze. Mi smo Rijeku gledali protiv nas i u Europi i zato njih dvojica izgledaju tako mocno. Kao da ih nitko nije gledao kako izgledaju u Dinamu kad Dinamo krene na protivnicki bedem. Igraci poput njih ne prolaze u Dinamu, jer Dinamo igra izrazito ofanzivno. S druge strane prolaze u Rijeci koja igra defanzivno. Njih dvojica nikad nisu bili igraci za Dinamo i mislim da nikad nece ni biti. Zasto Kastrati nije toliko dobar u Dinamu? Zato jer ne dobija toliko lopti iza zadnje linije koja je visoko pritisnula Lokomotivu i da on pretrcava sam branica bez lopte. On u Dinamu mora predriblati igraca, a zbog manjka tehnike on to ne moze i zato je vecinom beskoristan. Ma koliko smijesno zvucalo, Kastrati moze biti korisniji protiv Reala nego protiv Belupa, jer svojom brzinom covjek radi cuda, ali bez lopte. Isto tako su Menalo i Kulenovic korisniji u timu Rijeke protiv Dinama, nego u timu Dinama protiv Rijeke. Kome da oni pobjegnu kad Rijeka stoji tako defanzivno. Mogu pobjeci obrani Dinama, Kopenhagena, Aalkmara, Napolija i ostalih kada ih ovi napadnu i kada su Lauritsen, Maksimovic i ostali na centru. OK, Halilovic je sad otisao, ali on i Muric su meni vise igraci za Dinamo nego Kule i Menalo. Ne racunam tu Nevistica, golmani se puno lakse uklapaju u neki sistem.
  • Beowulf112
    301
    Mislim da ce rijeka tesko zadovoljiti apetite igraca sto se tice place..kulenovic ima 360 tisuca eura..a menalo 120 tisuca i vjerojatno ocekuje povisicu na ljeto jer igra dobro...a misko ima politiku da nijedna igrac nece ici preko 100 tisuca eura..tako da pita se nesto i igrace
  • Dudu
    2.6k
    Jedina greska meni je Kramaric.Infinity

    Njega nisam računao kao grešku jer su i oni dobro znali da je najveći talent, samo su ga htjeli prisilit da potpiše ugovor s agencijom. Svaka mu čast što je ostao principijelan, iako bi danas vjerojatno imao još bolju karijeru :D
  • deda
    27.7k
    Francois Moubandje zabio pobjednički pogodak za 4-3 Alanye protiv Ankare. Čovjek izgleda igra fenomenalno. Misterija vječna. Kupujemo, nudimo, tražimo silu lijevih bekova, a ovaj tamo rastura. Kako se on ovdje nije snašao to je stvarno nevjerojatno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.